08.09.2012 B1 sinavi essen

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Mana paradīze
    Dalībnieks

    Mana sieva vakar kārtoja B1 eksāmenu un teica, ka bija viegli.Ceru, ka nokārtos.Vai kāds zin kad paziņos rezultātus?

    reyyan uz
    Dalībnieks

    B1 eksāmena rezultāts parādās aptuveni 1 mēneša laikā.

    dejavuxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki, manas debesis... Vai drīkstu zināt, kurā valodu kursā jūsu sieva mācījās Esenē un kārtoja eksāmenu?

    Mana paradīze
    Dalībnieks

    Sveiki, manas debesis... Vai drīkstu zināt, kurā valodu kursā jūsu sieva mācījās Esenē un kārtoja eksāmenu?

    iegāja inlingua

    lord_xnumx
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, pievienojot burtu d tādu darbības vārdu beigās kā "verbeiben" darbības vārda infinitīvā verbā e zB, stāvoklis, kad kaut kur atrodas, Ich möchte diese Nacht bei meiner Tante verbleiben turku valodā, mēs piešķiram "palikt" nozīmi. darbības vārdam "palikt" patīk verbeibend, turku valodā darbības vārda "verbeiben" beigās pievienojot burtu d. ,,Verbeibende Zeit'' atlikušais laiks, kā sauc šo noteikumu vācu valodā, gaidu komentārus no plkst. draugi, kas palīdzēs, ar cieņu Mit freundlichen Grüßen – AR CIEŅU [daudzskaitlī i Mit freudlichem gruß-regards) Lai veicas brāļiem, kuri gatavojas A1]

Tiek rādītas 4 atbildes — no 1 līdz 4 (kopā — 4)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.