Tie, kas gaida un saņem 2020. gada Vācijas valodas kursa vīzu

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    GurkanTopal
    Dalībnieks

    Sveiki, mani cienījamie vecākie un dārgie draugi.
    Pieteicos Izmirā 27.02.2020. Mana pieteikšanās noritēja labi. Tas bija pieteikums sarunvalodas veidā. Tomēr pandēmijas dēļ 6 mēnešus no mana pieteikuma nav atskanējusi neviena skaņa. Man konsulāts zvanīja tikai vienu reizi un teica, ka bloķētā konta summa ir palielinājusies no 1 € līdz 853 € un ka man lūdza atjaunināt summu savā kontā un nosūtīt dokumentu pa e-pastu. Lai gan šī situācija bija nomākta, es to interpretēju kā vismaz izmeklēšanas fāzē. Es arī cerēju, ka, ja viņi to noraidīs, viņi nevēlētos, lai es jauninātu savu bloķēto kontu, taču joprojām nav nevienas pozitīvas vai negatīvas atbildes. Vai kāds gaida vai piesakās valodu kursu vīzai kā es?

    Nesibe no
    Dalībnieks

    Sveiki, mani cienījamie vecākie un dārgie draugi.
    Pieteicos Izmirā 27.02.2020. Mana pieteikšanās noritēja labi. Tas bija pieteikums sarunvalodas veidā. Tomēr pandēmijas dēļ 6 mēnešus no mana pieteikuma nav atskanējusi neviena skaņa. Man konsulāts zvanīja tikai vienu reizi un teica, ka bloķētā konta summa ir palielinājusies no 1 € līdz 853 € un ka man lūdza atjaunināt summu savā kontā un nosūtīt dokumentu pa e-pastu. Lai gan šī situācija bija nomākta, es to interpretēju kā vismaz izmeklēšanas fāzē. Es arī cerēju, ka, ja viņi to noraidīs, viņi nevēlētos, lai es jauninātu savu bloķēto kontu, taču joprojām nav nevienas pozitīvas vai negatīvas atbildes. Vai kāds gaida vai piesakās valodu kursu vīzai kā es?

    Jūsu process prasīja ļoti ilgu laiku. Jums būtu izdevīgi sazināties ar sava galamērķa ārzemnieku policiju. Pēc bloķētā konta dokumenta atjaunināšanas un nosūtīšanas jums, iespējams, būs jāpievieno vēl 1 mēnesis. Vislabāk viņiem būtu pasteigties ar darījumu un sniegt nepieciešamos attaisnojumus, piemēram, "nezināju, kā īrēt māju, ilgā procesa dēļ pazaudēšu māju" utt. Varat nedaudz paātrināt darbu ar ārzemnieku policiju savā galamērķī, parādot šādu situāciju. Mans pazemīgais padoms 😇

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.