A1 ģimenes atkalapvienošanās eksāmens ?????

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    hcrsvml
    Dalībnieks

    DRAUGI, vai jums ir jauns eksāmens? TSKRLR.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    mans draugs, atrodi burtos vecos burtus, tie ir vietnē, strādā viņu labā, tie visi ir vienādi, nemainot

    Mana paradīze
    Dalībnieks

    mans draugs, atrodi burtos vecos burtus, tie ir vietnē, strādā viņu labā, tie visi ir vienādi, nemainot

    Vai tie ir šajā vietnē vai tie, kas atrodas Gētes vietnē?

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    nav nozīmes tam, ka pietiek ar to, ka vismaz 2 vai 3 reizes tiek pārskatīti visi burti, kas iznāk tādi paši kā tie, kas iznāk šeit, jebkurā gadījumā nav 30 burtu, ko savākt, ir viegli tos pārskatīt kopumā , tos ir viegli pārskatīt mājās. svarīgi

    Mana paradīze
    Dalībnieks

    nav nozīmes tam, ka pietiek ar to, ka vismaz 2 vai 3 reizes tiek pārskatīti visi burti, kas iznāk tādi paši kā tie, kas iznāk šeit, jebkurā gadījumā nav 30 burtu, ko savākt, ir viegli tos pārskatīt kopumā , tos ir viegli pārskatīt mājās. svarīgi

    jūs kļūdāties, jums ir 25 punkti par katru sadaļu

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Es nemaldos, burts ir 10 punkti, kāda ir tā sadaļa, kurā atrodas jūsu vēstule, vai tā nav schreiben, tajā nav neviena burta, ir arī citi priekšmeti, kas jums jāraksta, es neteicu sadaļu, bet arī izlasiet to labi, jo tas ir 10 punkti.

    jūs kļūdāties, jums ir 25 punkti par katru sadaļu

    netalman ar
    Dalībnieks

    Sveiki,

    diemžēl jūs kļūdāties. Sadaļa Schreiben (rakstīšana) sastāv no 25 punktiem un sastāv no burtu rakstīšanas un veidlapu aizpildīšanas.
    Mektup Mektup toplam 17 Puan . Onların verdiği direktiflere göre yazılıyor. Başlık ve vedalaşma 1 er puan, ortadaki direktifler kaç taneyse 15 e bölünüyor. Formda  8 Puan, bir text(metin) veriliyor. O bilgilere göre 5 şey soruluyor. her biri 1,66 Puan.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Es gribēju teikt pamatpunktus, katra sadaļa ir 15 punkti bāzes punktos un 10 punkti vēstulē, es to domāju, protams, tad tas tiek reizināts ar 1,66, tad tie ripo taisni, faktiski tajā pašā valodā, kurā mēs runājam ..

    netalman ar
    Dalībnieks

    Piedod, ka man atkal jāraksta, bet tā saucamais bāzes rādītājs ir kas cits. Bet šajā eksāmenā lasīšanas un klausīšanās sadaļā ir 15 jautājumi, nevis 15 bāzes punkti, un katra vērtība ir 1,66 punkti. tātad kopā 25 punkti.

    Rakstīšanas sadaļā burts ir 17 punkti, veidlapa sastāv no 5 jautājumiem, tātad 5 x 1,66: 8 punkti.

    Runājot, no otras puses, jautājumu un atbilžu vērtība ir ļoti atšķirīga. Patiesībā verbālā anotācija ir pārāk gara un detalizēta, lai es to tagad varētu izskaidrot. Īsumā: Jautājumu un pieprasījumu teikumi ir gandrīz divas reizes garāki par atbildes teikumiem, un, veicot piezīmes, pasniedzējiem ir 3 vērtēšanas sistēmas, un viņi attiecīgi veic piezīmes. Studenta atbildes saprotamības pakāpe, teikuma veidošana, gara vai īsa atbilde utt. pakāpes pēc dažiem kritērijiem, piemēram Tātad ir pilnas atzīmes, puszīmes un nulles. Bet, sakot pilnu atzīmi, pusi atzīmes, jūs saņemat pilnu atzīmi vai pusi no šī teikuma vērtības. Piemēram, viņš nevarēja pilnībā uzdot 3 punktu jautājumu, it kā saņemtu pusi no tā.

    Mana paradīze
    Dalībnieks

    Piedod, ka man atkal jāraksta, bet tā saucamais bāzes rādītājs ir kas cits. Bet šajā eksāmenā lasīšanas un klausīšanās sadaļā ir 15 jautājumi, nevis 15 bāzes punkti, un katra vērtība ir 1,66 punkti. tātad kopā 25 punkti.

    Rakstīšanas sadaļā burts ir 17 punkti, veidlapa sastāv no 5 jautājumiem, tātad 5 x 1,66: 8 punkti.

    Runājot, no otras puses, jautājumu un atbilžu vērtība ir ļoti atšķirīga. Patiesībā verbālā anotācija ir pārāk gara un detalizēta, lai es to tagad varētu izskaidrot. Īsumā: Jautājumu un pieprasījumu teikumi ir gandrīz divas reizes garāki par atbildes teikumiem, un, veicot piezīmes, pasniedzējiem ir 3 vērtēšanas sistēmas, un viņi attiecīgi veic piezīmes. Studenta atbildes saprotamības pakāpe, teikuma veidošana, gara vai īsa atbilde utt. pakāpes pēc dažiem kritērijiem, piemēram Tātad ir pilnas atzīmes, puszīmes un nulles. Bet, sakot pilnu atzīmi, pusi atzīmes, jūs saņemat pilnu atzīmi vai pusi no šī teikuma vērtības. Piemēram, viņš nevarēja pilnībā uzdot 3 punktu jautājumu, it kā saņemtu pusi no tā.

    Tātad, vai viņi skatās vēstuli, lai redzētu, vai rakstā ir kļūda, vai no tā ir iespējams iegūt punktus, vai arī viņi vienkārši skatās, lai to saprastu?

    netalman ar
    Dalībnieks

    sveiki,

    anladığınızı nasıl anlayacaklar, eğer doğru cevapları yazmazsanız ???:)

    Jums ir jāraksta atbilde saskaņā ar vēstulē sniegtajiem norādījumiem. Pieņemsim, ka esat kļūdījies, jūsu atzīme attiecīgi samazināsies.

    Bunu neden söylüyorum? Bazen mektupta verilen görevde diyor ki Party veriyorsunuz arkadaşlarınızı çağırın, ama bazı kişiler bunu “arkadaşınız Party  yapıyor” anlıyor ve kusursuz bir mektup yazıyor, ne grammatik hatası var ne kelime ama aldığı not -0-. Çünkü mektupta verilen direktifleri yerine getirmemiş. Ama gerçekte verilen mektubu anlayıpta kelimeyi yanlış yazmış yada benzeri  ufak tefek hatalar var, o zaman o oranda notunu kırarlar, hepsini silmiyorlar.

    Mana paradīze
    Dalībnieks

    sveiki,

    anladığınızı nasıl anlayacaklar, eğer doğru cevapları yazmazsanız ???:)

    Jums ir jāraksta atbilde saskaņā ar vēstulē sniegtajiem norādījumiem. Pieņemsim, ka esat kļūdījies, jūsu atzīme attiecīgi samazināsies.

    Bunu neden söylüyorum? Bazen mektupta verilen görevde diyor ki Party veriyorsunuz arkadaşlarınızı çağırın, ama bazı kişiler bunu “arkadaşınız Party  yapıyor” anlıyor ve kusursuz bir mektup yazıyor, ne grammatik hatası var ne kelime ama aldığı not -0-. Çünkü mektupta verilen direktifleri yerine getirmemiş. Ama gerçekte verilen mektubu anlayıpta kelimeyi yanlış yazmış yada benzeri  ufak tefek hatalar var, o zaman o oranda notunu kırarlar, hepsini silmiyorlar.

    Es tādā ziņā nejautāju, piemēram, rakstīt libe vietā liebe, rakstot halo vietā hallo, es jautāju, vai tiek ņemta zīmīte, kad tiek aizmirsti daži burti, piemēram, tas joprojām ir saprotams, ko tu domā no šiem diviem vēstules, bet prasīju vai meklē to programmatūras kļūdu, citādi protams pieraksta, tas ir normāli.

    netalman ar
    Dalībnieks

    Jā, diemžēl viņi to izdzēš.

    berke0808
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, es kārtoju eksāmenu 4. aprīlī Ankarā un eksāmenu nokārtoju šādi: klausīšanās 25 punkti, rakstīšana 25 punkti, intervija 25 punkti, rakstīšana 25 punkti, rakstīšana ir 15 punkti, vēstule ir 10 punkti, forums ir 30 punkti, klausoties eksāmenā parādās 15 jautājumi, klausoties 15 jautājumi, rakstiski XNUMX jautājumi. LAI DIEVS JUMS PALĪDZ, pievērs uzmanību. Kas jums jādara, ir izmantot vārdu, kas redzams kopā ar tēmu attēlu kartītēs teikumu, pretējā gadījumā viņi to nepieņems un izlaidīs.

Tiek rādītas 13 atbildes — no 1 līdz 13 (kopā — 13)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.