Ārkārtas palīdzība šķiršanās gadījumā.

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    derbederxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, es biju precējies ar savu sievu zem viena jumta apmēram 2 gadus un 4 mēnešus, un viņa izgāja no mājas un devās pie savas ģimenes, tieši tad, kad es pagarināju sesiju, runājot ar tādām trakām muļķībām kā mana. sievas bezgalīgie meli,problēmas un laulības vienā dienā nebija priekš manis,tu esi labs vīrietis tu esi superskaista.Palikušas tikai dažas dienas,lai beigtos sesija un es pieteicos pirms 1 nedēļām.Sieva rakstīja, ka es negribētu saņemt dokumentu, es to parakstīju un nodevu. Auslanderbehorde man neatbildēja. Es pats tur devos, un bezpersoniskais, rasistiskais draugs man stāstīja tādas muļķības kā "atgriezies, tavs mērķis būt šeit ir beidzies " un teica: "Mēs nepagarināsim sesiju." Pabeidzu B25, mans orientēšanās kurss ir beidzies, nodzīvoju vienā mājā kādus 2 gadus un atdevu visu savu dzīvi šim cilvēkam, kurš būs mana sieva. Ko es varu darīt tagad, draugi, es esmu 1 km attālumā no Štutgartes, Bādenes w. Vai ir kāds kas zin kādu juristu Nbergā?Nevarēju 2.5 gadu bez pārtraukuma strādāt nevienā uzņēmumā,bet nostrādāju 10mēnešus.No citiem uzņēmumiem sociālo palīdzību līdz šodienai neesmu saņēmusi.Kopš atbraucu pirms laulībām maksāju viņas mājas kredītu, un tagad kādus 25 mēnešus strādāju festivālā.
    Es strādāju lielā uzņēmumā caur Zeitfirma, man ir vajadzīgs jūsu steidzams atbalsts, man nav neviena. Mana sieva mani ir izpostījusi, mana vienīgā vaina ir tā, ka strādāju kopš dienas, kad ierados Vācijā un esmu saistīts ar mājām un ģimeni.. Ir pagājis kāds laiciņš, neuztraucieties.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Minhenē ir pamata pakavs, viņš ir eksperts šajos jautājumos, es viņu sauktu par konsultantu, daži saka, ka pietiek ar 2 gadiem palikt laulībā, daži saka, ka 3 gadi ir obligāti, tāpēc nav daudz cilvēku, kas ievēro, ko ir rakstīts likumā, bet mans minējums ir, ka pagarinās tavu sliktāko sesiju uz 1 gadu un nesūtīs. 

    derbederxnumx
    Dalībnieks

    Minhenē ir pamata pakavs, viņš ir eksperts šajos jautājumos, es viņu sauktu par konsultantu, daži saka, ka pietiek ar 2 gadiem palikt laulībā, daži saka, ka 3 gadi ir obligāti, tāpēc nav daudz cilvēku, kas ievēro, ko ir rakstīts likumā, bet mans minējums ir, ka pagarinās tavu sliktāko sesiju uz 1 gadu un nesūtīs.

    Sazinājos ar viņu, viņam ir izdevumi ap 3 tūkstošiem eiro, skatīsimies vai pārsūdzēsim, došu ziņu, kas būs.

    volkanxnumx
    Dalībnieks

    Pirmkārt, drīz veseļojies. Es palieku Reitlingenā. Ja vēlaties atstāt savu numuru privāti, es jums palīdzēšu, cik varēšu.

    derbederxnumx
    Dalībnieks

    Pirmkārt, drīz veseļojies. Es palieku Reitlingenā. Ja vēlaties atstāt savu numuru privāti, es jums palīdzēšu, cik varēšu.

    Es tev privāti nosūtīju savu numuru, brāli.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Labdien, mēs jau daudzkārt esam apsprieduši šo tēmu. Mēs dalījāmies un komentējām, ļaujiet man mēģināt palīdzēt vēlreiz. Lai saņemtu vīzu neatkarīgi no jūsu laulātā, jums jāpaliek zem viena jumta 2 gadus, ja jūsu laulātais ir Turcijas pilsonis, 3 gadus. Ja jūsu laulātais ir vācietis, viņš pret jums uzvedas kā ārzemnieks. Viņi parasti tā dara ar visiem. Viņi domā, ka nezina likumu un liek viņiem atgriezties uz Turciju utt. Taču viņiem nav tādas tiesības. pa labi. Viņiem ir PIENĀKUMS sniegt sesiju. Esin Turk. Atkal nav nekādu problēmu.Piemēram man šķiršanās periods ilga tieši divus gadus.Tajā laikā tev iedos uzturēšanās atļauju un kamēr tu turpināsi strādāt,ja vien nesaņemsi palīdzību no valsts,savu vīzu pārvērtīsies par strādnieka vīzu un tu vēl paliksi.Šeit galvenais ir tas, ka tu esi turks. Pat ja nopelni 1000 eiro, strādā un nesaņem nekādu valsts palīdzību. Šobrīd dzīvojot atsevišķi, uzturēšanās laiks pagarinās uz nenoteiktu laiku, būs jāstrādā 5 gadi un tā nebūs problēma. Mans personīgais lūgums draugiem, kuri uzdos šādus jautājumus, ir lūgt palīdzību, lūdzu, pajautājiet bērna pilsonību, ja tā ir ģimenes atkalapvienošanās sakarā ar bērnu, vai bērna pilsonību, ja runa ir par laulību. Specifikācijas. Tad mēs varam jums palīdzēt sīkāk.Ar cieņu..

    derbederxnumx
    Dalībnieks

    Labdien, mēs jau daudzkārt esam apsprieduši šo tēmu. Mēs dalījāmies un komentējām, ļaujiet man mēģināt palīdzēt vēlreiz. Lai saņemtu vīzu neatkarīgi no jūsu laulātā, jums jāpaliek zem viena jumta 2 gadus, ja jūsu laulātais ir Turcijas pilsonis, 3 gadus. Ja jūsu laulātais ir vācietis, viņš pret jums uzvedas kā ārzemnieks. Viņi parasti tā dara ar visiem. Viņi domā, ka nezina likumu un liek viņiem atgriezties uz Turciju utt. Taču viņiem nav tādas tiesības. pa labi. Viņiem ir PIENĀKUMS sniegt sesiju. Esin Turk. Atkal nav nekādu problēmu.Piemēram man šķiršanās periods ilga tieši divus gadus.Tajā laikā tev iedos uzturēšanās atļauju un kamēr tu turpināsi strādāt,ja vien nesaņemsi palīdzību no valsts,savu vīzu pārvērtīsies par strādnieka vīzu un tu vēl paliksi.Šeit galvenais ir tas, ka tu esi turks. Pat ja nopelni 1000 eiro, strādā un nesaņem nekādu valsts palīdzību. Šobrīd dzīvojot atsevišķi, uzturēšanās laiks pagarinās uz nenoteiktu laiku, būs jāstrādā 5 gadi un tā nebūs problēma. Mans personīgais lūgums draugiem, kuri uzdos šādus jautājumus, ir lūgt palīdzību, lūdzu, pajautājiet bērna pilsonību, ja tā ir ģimenes atkalapvienošanās sakarā ar bērnu, vai bērna pilsonību, ja runa ir par laulību. Specifikācijas. Tad mēs varam jums palīdzēt sīkāk.Ar cieņu..

    Eywallah kardeşim benim eşim alman vatandaşı 2 sene 5 ay yakın evli kaldım ve çalışıyorum devletten hiç-bir yardim almadım ama ne yazık ki ırkçı birine denk geldin mi öyle olmuyor tehditle başbaşa kalıyorsun. Neyse temel nala verdim o halledicek ama biraz tuzluya mal oluyor..

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Ja tas neizdodas, nesatraucies, vienkārši aizej. Pat ja ārzemju birojs sagādā problēmas,tā nav problēma.Iztērēsi mazliet naudas juristam,bet vīzu dabūsi neatkarīgi no dzīvesbiedra.Atslābsti,neviens nevar sūtīt.Ja vien pats tur neaizbrauc,turpini strādāt Nostrādājot 5 gadus, jūs saņemsiet savu naudu uz nenoteiktu laiku.

    muhendus
    Dalībnieks

    Ja tas nav konkrēts, es gribu kaut ko jautāt? Vai jūsu dzīvesbiedrs ir vācietis vai turks dzimis Vācijā? Un vai jūs nezinājāt, ka viņš bija rasists pirms apprecēšanās?

    Es saprotu, ka rasiste nav viņa sieva, bet gan ārzemnieku biroja virsnieks. Rasists tik un tā neprecētos ar ārzemnieku.

    derbederxnumx
    Dalībnieks

    Ja tas nav konkrēts, es gribu kaut ko jautāt? Vai jūsu dzīvesbiedrs ir vācietis vai turks dzimis Vācijā? Un vai jūs nezinājāt, ka viņš bija rasists pirms apprecēšanās?

    Kāpēc mana sieva būtu rasiste, brāli? Rasistiskais virsnieks... mana sieva ir Turcijas pilsone ar Vācijas pilsonību.

Tiek rādītas 9 atbildes — no 1 līdz 9 (kopā — 9)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.