Pieteikšanās ģimenes atkalapvienošanās vīzai Vācijā

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, es esmu jauns jūsu vidū. Es daudz meklēju forumu, bet tas, iespējams, bija aizmirsts. Šī iemesla dēļ es to nevarēju atrast un nolēmu atvērt jaunu tēmu.

    Mēs apprecējāmies ar manu sievu pirms mēneša Dānijā. Mana sieva ir burtiski vāciete. Man ir vīza uz Vāciju ar derīguma termiņu 27. oktobris un pēdējās 90 dienas no 10 dienām.
    Šajā procesā mēs daudz meklējām, jo ​​mana sieva teica, ka man ir iespēja pieteikties no Vācijas. Man ir A2 līmeņa vācu valoda. Abi devās uz kursiem Vācijā un Turcijā, bet man vēl nav sertifikāta. Laika ierobežojumi ir milzīgi, un mēs algojām veselīgāko advokātu un tikāmies ar advokātu.

    Advokāts mums teica, ka es varu pieteikties vīzai no Vācijas rajonu pārvaldēm. Viņš teica, ka mēs vispirms dodamies uz pašvaldību un saņemam laulības apstiprināšanu Dānijā, un tad man paveicās kā rajona gubernatoram. Atstājiet tītara vācijas Gētes sertifikātu datumā, kad mēs aplūkojam visas valstis. Vai es varu saņemt vīzu līdz novembra beigām, tik diemžēl neiespējamu un nav jaunākās vēstures. Tā kā šis sertifikāts bija nepieciešams, lai pieteiktos vīzai.

    Tomēr advokāts teica, ka, ja es pierādu kursus, kurus apmeklēju, pēc dokumentu iesniegšanas rajona gubernatorijā, ja es viņiem saku, ka vēlāk kārtošu gētes eksāmenu un pierādīšu, ka varu runāt nedaudz a1, esmu pēc virsnieks, ar kuru es sastapos, un viņš var man iedot speciālu papīru par tiesībām palikt (par tiesībām palikt un gaidīt Vācijā, gaidot ģimenes vīzu).

    Garš stāsts īss, tie paši jautājumi, kurus Turcijas vīzu konsultanti šajā jomā sordugu manu konsulātu, lai saņemtu vīzu tikai pilnvarotai iestādei Turcijā, pretendenti no Vācijas man teica, ka viņa nevar. Bet vācu advokāts, advokāts, kurš nodarbojās ar šīm lietām, runāja otrādi.

    Es biju ļoti saspringta. Tomēr katram gadījumam es 25. oktobrī norunāju eksāmenu Freiburgā. Man jāatgriežas līdz 27. gadam, bet varbūt, ja es iepriekš pieteiktos vīzai, mēs domājām, ka ir iespējams pierādīt, ka es kārtošu šo eksāmenu no Vācijas ar savu kursa darbu un eksāmena pieteikuma dokumentu.

    Vai ir kāds, kurš zina vai pieredzējis šo situāciju, draugi. Mana galva ir korba, mans laiks ir ierobežots. Mans vīrs uzstāj, ka tā ir taisnība, bet es domāju, ka viņš izlaiž daļu, kurā esmu Turcijas pilsonis. Šīs lietas mums ir grūti, jūs zināt. Ja kādam ir informācija par šo tēmu un viņš vēlas dalīties, es to ļoti novērtētu. Paldies jau iepriekš 

    Nesibe no
    Dalībnieks

    Ļaujiet man jums pateikt, kā jūs norādījāt advokātā, jūsu bizness ir paveicies. :) Atvainojiet, bet pirmajā kārtā tas noteikti nav obligāti, un no turienes jūs ņemat sertifikikanizi, pat ja jums ir jāsaņem vīza no Turcijas, Turcijas, lai pievērstos ģimenes atkalapvienošanai. Turcija atgriež atzīto valsti. Mani vienīgie garie bildigimu bēgļi, kas atgriežas Turcijā, ja situāciju var pateikt. Citos gadījumos diemžēl jūs varat iesaldēt visu, kas ir saistīts ar Turciju un Turciju.

    volkanxnumx
    Dalībnieks

    Pirmkārt, es ceru, ka jūsu ceļojums beigsies pēc iespējas ātrāk un vislabākajā iespējamajā veidā jums, mans draugs.
    Viņš ieradās ar man pazīstamu tūristu vīzu. Pirms vīzas termiņa beigām viņš kārtoja a1 eksāmenu Vācijā un uzvarēja. Vēlāk viņš apprecējās ar sievu pašvaldībā un ieguva uzturēšanās atļauju. Mans pazemīgais viedoklis ir tāds, ka jums ir nepieciešamas divas neaizstājamas lietas, lai šādā veidā iegūtu uzturēšanās atļauju.
    1. sieva, kas zina savu darbu un kura nepadosies, saskaroties ar birokrātiju, un kura līdz galam meklēs savas tiesības
    2 - sastapties ar labu ierēdni, kurš var uzņemties iniciatīvu
    Draugi, kuri ilgu laiku dzīvo Vācijā, labāk sapratīs, ko es domāju.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Jūsu partneris ir neskarts. Viens. Ja viņam ir darbs, viņam ir labi ienākumi VS, jums ir ļoti maz iespēju, jūs varat saņemt sesiju Vācijā, tas ir atkarīgs no virsnieka iniciatīvas. Esmu dzirdējis, ka laulības lietas Dānijā, kuras es uzskatīšu par virsnieku, sīki neiedziļināsies detaļās. Virsnieks Vācijā, kāpēc jūs neprecaties utt., Visi labāki par mums. Viņi zina, ka, lai nedotos uz Turciju, lai iegūtu laiku ģimenes atkalapvienošanai utt., Es nevēlos aptumšot jūsu sirdi, bet ir jābūt reālistiskam, ja jūsu laulātajam ir stabils darbs, jums ir 100 iespējas no 2 % neuztrauc sevi velti, nedod sev naudu advokātam, atgriezies uzticamākajā ģimenes atkalapvienošanā, padara ģimenes atkalapvienošanos lētāku. Nu, mans pazemīgais padoms

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Dārgie draugi, liels paldies par jūsu interesi un ieteikumiem. Jūs, puiši, piekrītat. Es domāju, ka tas ir labākais veids, kā pieteikties ģimenes vīzai, netērējot laiku. Es noteikti nedomāju, ka šī uzturēšanās ir grūta, un viņi mums sniegs iniciatīvu, ja būs vīzu veidi, piemēram, ģimenes vīza. Manai sievai ir labi ienākumi un darbs, bet es tāda neesmu. Dokumenti, kurus es varu parādīt, ir ierobežoti, es domāju, ka tas būtu sapnis, kad man joprojām nav pat A1 sertifikāta. Šajās atlikušajās desmit dienās mēs turp dosimies un reģistrēsim laulību pašvaldībā. Pēc tam mums parādījās konsulārie maršruti :) Es dalīšos ar jums notikumos. Es ceru, ka man būs daudz problēmu ar psaport kontroli pēdējās 10 dienas, kas palikušas :)

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Atnākšu, ja pareizi sapratīšu. Neviena ģimenes atkalapvienošanās vīza nebūtu problēma. Es domāju, ka jūs to gribējāt, tad jūs kļūdāties. Ģimenes atkalapvienošanās gadījumā iedvesmojošā ienākumu situācija tr nav svarīga. Ja jūsu laulātais ir labā stāvoklī, iegūstiet savu laulību ar Rathaus Vācijā, atgriezieties pie en, taču tas prasīs kādu laiku. Jūs atgriezīsities bez jebkādām problēmām, nepadariet to viegli jūsu acīs, vissvarīgākais ir tas, ka jūsu dzīvesbiedra ienākumiem jābūt pietiekamiem, lai varētu nopelnīt iztikai, ierodoties Vācijā. Es nezinu, kurā valstī jūs atrodaties. Nomas maksas svārstās no 1 līdz 1500 eiro atkarībā no štata. Es domāju, ka ar to pietiks kā algu

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Dārgie draugi, liels paldies par jūsu interesi un ieteikumiem. Jūs, puiši, piekrītat. Es domāju, ka tas ir labākais veids, kā pieteikties ģimenes vīzai, netērējot laiku. Es noteikti nedomāju, ka šī uzturēšanās ir grūta, un viņi mums sniegs iniciatīvu, ja būs vīzu veidi, piemēram, ģimenes vīza. Manai sievai ir labi ienākumi un darbs, bet es tāda neesmu. Dokumenti, kurus es varu parādīt, ir ierobežoti, es domāju, ka tas būtu sapnis, kad man joprojām nav pat A1 sertifikāta. Šajās atlikušajās desmit dienās mēs turp dosimies un reģistrēsim laulību pašvaldībā. Pēc tam mums parādījās konsulārie maršruti :) Es dalīšos ar jums notikumos. Es ceru, ka man būs daudz problēmu ar psaport kontroli pēdējās 10 dienas, kas palikušas :)

    Draugi jau ir snieguši nepieciešamo atbildi, es tikai vēlos pievienot dažus papildinājumus. Man bija tāda pati problēma pirms 3 gadiem, un mēs pajautājām Rathaustai tūlīt pēc tam, kad apprecējāmies. Mēs apprecējāmies Vācijā, bet viņi Vācijā neizsniedza ģimenes atkalapvienošanās vīzu. Viņi teica, ka dodieties atpakaļ un piesakieties ģimenes atkalapvienošanās vīzai.
    Es teiktu, lai saņemtu dokumentu A1, netērējot laiku. Viņi neprasīs dokumentu par jūsu ienākumiem. Viņi tikai vēlas estēnu Vācijā, esiet droši.

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Atnākšu, ja pareizi sapratīšu. Neviena ģimenes atkalapvienošanās vīza nebūtu problēma. Es domāju, ka jūs to gribējāt, tad jūs kļūdāties. Ģimenes atkalapvienošanās gadījumā iedvesmojošā ienākumu situācija tr nav svarīga. Ja jūsu laulātais ir labā stāvoklī, iegūstiet savu laulību ar Rathaus Vācijā, atgriezieties pie en, taču tas prasīs kādu laiku. Jūs atgriezīsities bez jebkādām problēmām, nepadariet to viegli jūsu acīs, vissvarīgākais ir tas, ka jūsu dzīvesbiedra ienākumiem jābūt pietiekamiem, lai varētu nopelnīt iztikai, ierodoties Vācijā. Es nezinu, kurā valstī jūs atrodaties. Nomas maksas svārstās no 1 līdz 1500 eiro atkarībā no štata. Es domāju, ka ar to pietiks kā algu

    Evet öyleymiş, eşimin durumu ve maaşı iyi. Ev olarak büyükailesinin evinde kalıyoruz. O evi göstereceğimiz icin kira açısından da maaş açısındanda sıkıntımız yok cok sükür. 20 kasım a aile birlesimi randevumu aldım arkadaslar. Hayırlısı olsun insallah

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Draugi jau ir snieguši nepieciešamo atbildi, es tikai vēlos pievienot dažus papildinājumus. Man bija tāda pati problēma pirms 3 gadiem, un mēs pajautājām Rathaustai tūlīt pēc tam, kad apprecējāmies. Mēs apprecējāmies Vācijā, bet viņi Vācijā neizsniedza ģimenes atkalapvienošanās vīzu. Viņi teica, ka dodieties atpakaļ un piesakieties ģimenes atkalapvienošanās vīzai.
    Es teiktu, lai saņemtu dokumentu A1, netērējot laiku. Viņi neprasīs dokumentu par jūsu ienākumiem. Viņi tikai vēlas estēnu Vācijā, esiet droši.

    Mēs šodien saucām Rathaus un viņi teica, ka, ja jūs nebūtu precējies Dānijā, mēs ļautu jums palikt šeit, bet jūs apprecējāties Dānijā, nevis Vācijā. Es labi izlasīju jūsu rakstīto. Es nožēlotu, ka paliku sirdī, jo neprecējos Vācijā. Bet, cik saprotu, viņiem ir jāpūlas, lai visam atrastu un aizsūtītu vāku. Par laimi, jūs man teicāt, ka viņi nolēma atrast tādu ieganstu un nosūtīt man, ka mēs novērsām vilšanos, pirms mēs devāmies prom. Es norunāju ģimenes atkalapvienošanos tieši no Stambulas. Veiksmi, draugi, es jūs informēju par notikumiem

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Arī draugi, es saņēmu eksāmena datumu Gētē Freiburgā, 25. oktobrī. Vai jūs domājat, ka Vācijā šis eksāmens ir grūtāks? Vai varat kaut ko man ieteikt? Acīmredzot es savā vēstures eksāmenā Turcijā daru nelielu sajūsmu, ja nezinu

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Arī draugi, es saņēmu eksāmena datumu Gētē Freiburgā, 25. oktobrī. Vai jūs domājat, ka Vācijā šis eksāmens ir grūtāks? Vai varat kaut ko man ieteikt? Acīmredzot es savā vēstures eksāmenā Turcijā daru nelielu sajūsmu, ja nezinu

    Tagad ļaujiet man komentēt incidentu presē par šo tēmu. Man eksāmens bija Ankarā. Tā kā Stambulā eksāmenu datumi ir pilni, es norunāju tikšanos no Ankaras, devos uz 1 dienu un atnācu. Viens skolotājs bija turks. Visi man priekšā esošie bija turki. Tādējādi mans uztraukums nedaudz nomierinājās un kaut kā es teicu, ka cilvēki man priekšā ir turki, un pēc viņa teiktā es biju atvieglots.

    Tomēr, ja jūs kārtojat eksāmenu Vācijā, visi profesori būs vācieši, bet, ja viņi sastopas intervijā viens pret vienu, viņi būs turki. Tāpēc es nezinu. Ja esat pārliecināts par savām zināšanām, varat kārtot eksāmenu, jo dažos saspringtos brīžos biju satraukts, domāju, ka es to nebūtu varējis izdarīt, ja kārtotu eksāmenu Vācijā vēlāk, kad šeit ierados vēlāk, es runāju pa a2 eksāmenu.
    Tas ir pilnībā atkarīgs no jums un jūsu zināšanām. Bet, ja jūs man jautājat, vai esat pārliecināts par zināšanām, labāk būtu iegūt a1 sertifikātu Vācijā. Tas neietekmē procesu, jo tā vairs nebūs, jo eksāmenu veic tā pati iestāde. Bet, ierodoties šeit, jūs būsiet atbrīvojies no pirmā stresa citiem eksāmeniem, ja kārtojat eksāmenu Vācijā.

    Atkarīgs no tevis

Tiek rādītas 10 atbildes — no 1 līdz 10 (kopā — 10)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.