Manas ģimenes atkalapvienošanās jautājumi.

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Tayni
    Dalībnieks

    Sveiki visiem,
    Mans līgavainis ir Vācijas pilsonis un atvaļināts no Vācijas, vai tā ir problēma ģimenes atkalapvienošanai?
    Vai pirms ģimenes atkalapvienošanās vīzas pieprasīšanas manam laulātajam ir jāatgriežas Vācijā un jāinformē varas iestādes, ka viņš apprecas? (Vēlamies pieteikties uzreiz pēc kāzām)
    Cik ilgi pirms ģimenes atkalapvienošanās ir nepieciešama vīza?
    Ja jums ir ko piebilst, es priecātos.

    Es ceru, ka visi saņems vīzu pēc iespējas ātrāk. Lai tev jauka diena. Dievs svētī visus.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Par laulību ir jāziņo Vācijas varas iestādēm, to varat izdarīt konsulātā.

    Tayni
    Dalībnieks

    Par laulību ir jāziņo Vācijas varas iestādēm, to varat izdarīt konsulātā.

    Liels paldies kungam par atbildi. Vai ir iespējams no konsulāta iegūt dokumentus, piemēram, dzīvesvietu?

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Kādam nolūkam ir vajadzīgs mana laulātā uzturēšanās dokuments?

    Tayni
    Dalībnieks

    Kādam nolūkam ir vajadzīgs mana laulātā uzturēšanās dokuments?

    Es zinu, ka ģimenes atkalapvienošanās vīzai ir nepieciešams uzturēšanās dokuments, kas pieder Vācijā dzīvojošajam laulātajam.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Jūs neesat saņēmis kāzām nepieciešamos dokumentus, es domāju, ka tie ir atsevišķa problēma, un nepieciešamie dokumenti ir formā, to varat vēlreiz pārbaudīt tur vai konsulāta vietnē.

    Tayni
    Dalībnieks

    Jūs neesat saņēmis kāzām nepieciešamos dokumentus, es domāju, ka tie ir atsevišķa problēma, un nepieciešamie dokumenti ir formā, to varat vēlreiz pārbaudīt tur vai konsulāta vietnē.

    Man ļoti žēl, skolotāj, es domāju, ka nevarēju izteikties.
    Mēs saņēmām visus dokumentus kāzām. Mūsu kāzu diena ir ok, mēs tikai gaidām savu dienu.
    Problēma ir tāda, ka, ja pēc kāzām viņam tiks prasīts dokuments, vai mēs varam tos saņemt no konsulāta?

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Dokumenti vīzai pēc kāzām tiks aizpildīti Vācijā.

    Morslipdo
    Dalībnieks

    Man ļoti žēl, skolotāj, es domāju, ka nevarēju izteikties.
    Mēs saņēmām visus dokumentus kāzām. Mūsu kāzu diena ir ok, mēs tikai gaidām savu dienu.
    Problēma ir tāda, ka, ja pēc kāzām viņam tiks prasīts dokuments, vai mēs varam tos saņemt no konsulāta?

    Ja jūsu laulātais īrē savu dzīvesvietu un māju, viņam/viņai jāņem līdzi īres līgums, un, ja viņš/viņa jau ir bijis precējies un šķīries, viņiem ir nepieciešama arī izziņa. Vai laulības notiks Turcijā?

    Tayni
    Dalībnieks

    Ja jūsu laulātais īrē savu dzīvesvietu un māju, viņam/viņai jāņem līdzi īres līgums, un, ja viņš/viņa jau ir bijis precējies un šķīries, viņiem ir nepieciešama arī izziņa. Vai laulības notiks Turcijā?

    Jā, kungs, manai sievai ir sena laulība. Kāzas notiks Turcijā.

Tiek rādītas 9 atbildes — no 1 līdz 9 (kopā — 9)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.