Kas jādara, lai iegūtu Vācijas autovadītāja apliecību un turku valodas darbgrāmatu...

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    fuk_xnumx
    Dalībnieks

                   

                    Draugi, kas Turcijā dzīvo rakstiski, un šī licence ir viens no Vācijas jaunajiem tiesību aktiem, kad viņas autovadītāja apliecība sākas ar pāreju no autovadītāja apliecības iegūšanas uz posmiem, kas jādara, ja nepieciešams, lai īsi aprakstītu, jo panākot Turcijas savstarpējās licences ir spēkā tikai pirmos 6 mēnešus Vācijā, un iebraukšana un iziešana yaptigimizda atkal Surah uzamiy izriet no šīs sejas. Veicamās darbības ir paredzētas paskaidrojumā rakstā. Šis raksts katrā valstī var atšķirties, tāpēc, tiklīdz esam ieradušies vai mēģinot mainīt licenci pēc ierašanās, mēs varam visu pajautāt un uzzināt kārtību. Pēc reģistrācijas ir nepieciešama mācību grāmata,
                                                                            Es publicēju šo mācību grāmatu PDF formātā tālāk.   
    Testēšanas maksa tajā IC Man nedod testu, bet attiecīgi testi, lai atrastu Cena pēc es oldukd ierakstus kursus es varu palīdzēt, ir isticek dod jums pārbaudi cenas cenšamies 40 eiro starp 100 ūdens, kā šīs sistēmas, protams, ir, kas sāp savu profilu savā vietā pirmajā testā Engage noteikt savu lietotāja vārdu, paroli un tik daudzi no jums, sniedzot jums atrisināt jautājumus tiešsaistes palīdzību internetā no datora uz savu mājskolotāju redz tas dod lēmumu jūsu giremicegi jūs novirzīs uz eksāmenu parasti tā saka par ieguldījumu, lai sasniegtu augstu īpatsvaru precizitāti likmi 70 80% var ievadīt spēlē eksāmeniem studentiem, bet ļoti piemērots testēšanai uz vietas šo citu 3 mēnešiem 24 eiro 6 mēnešiem Jūs varat palīdzēt draugiem, kuri vēlas, lai būtu tests ar 30 eiro man saiti par 30 jautājumu eksāmenā kopējā testā risinot mums jautājumu skaits 919 priekšmetu pusi no tiem pašiem jautājumiem, no notiek pēc pasūtījuma ienāk eksāmenu, veicot veida iegaumēšana jau gadus bu.gelel I Acacia Mūsu azīds ..

                          Ja nav pagājuši 3 gadi kopš jūs pārcēlāties uz Vāciju un jums jau ir derīga Turcijas licence, var veikt šādas darbības;

    vispirms sagatavo šādus dokumentus:

    - ADAC turku autovadītāja apliecības un oriģinālās vadītāja apliecības tulkojums
    - acu pārbaude, kas nepieciešama autovadītāja apliecības eksāmenam
    - pases fotokopija
    – Sertificēta dzīvesvietas apliecība no jūsu pirmās dzīvesvietas pilsētas Vācijā
    - 8 stundas “pirmās palīdzības kursa” sertifikāts.
    - pierādījums, ka esat reģistrējies braukšanas kursā (ja neapmeklējat kursus)

    šie dokumenti tiks piegādāti vai nu vadītāja kursam, vai provinces (landratsamt) vadītājam, kuram personīgi pieder vadītāja kurss. Atbilstoši jūsu darba intensitātei, apgabala priekšnieks 3-8 nedēļu laikā nosūta vēstuli uz jūsu vadītāja apliecību, norādot, ka jūsu vadītāja apliecība patiešām ir derīga vadītāja apliecība, un jūs varat ievadīt eksāmenus, neveicot kursus. vadītāja kurss stāsta jums situāciju un stāsta, ka varat vispirms nokārtot rakstisko eksāmenu, kad esat gatavs.

    Pēc tam, kad esat pabeidzis 60 jautājumus no 30 jautājumiem rokā, jūs piezvanāt kursam un paziņojat datumu, kurā vēlaties kārtot eksāmenu, un, ja eksāmenu centrā ir vieta, viņi reģistrējas eksāmenam. Jums ir iespēja eksāmenā iegūt ne vairāk kā 110 kļūdas punktus no 10. Jautājumi ir svarīguma secībā ar 2-3-4-5 punktiem, un zem katra jautājuma tiek uzrakstīts jautājums, kuram atbilst jautājums. Ir tikai viena iespēja iegūt 10 kļūdas punktus un neizturēt eksāmenu, proti, nepareizi iegūt divus piecu punktu jautājumus. Piecu punktu jautājumi ir vissvarīgākie jautājumi, un parasti tie ir viegli, tāpēc nevajag krist panikā. Viņi dod tiesības kārtot šo eksāmenu ne vairāk kā 5 reizes, ja jūs to nevarat kārtot 2 reizes, viss licences iegūšanas process sākas no paša sākuma.

    Ja nokārtosi rakstisko eksāmenu, tev atliek pēdējais šķērslis. praktiskais eksāmens. Mans ieteikums pirms šī eksāmena kārtošanas ir, ja esat braucis lielajās Turcijas pilsētās, īpaši Stambulā, aizmirstiet visus savus ieradumus un nerīkojieties kā jauns vīrietis, sakot "es to izdarīšu", apmeklējiet 1-2 braukšanas nodarbības ( apmēram 45 minūtes). Apgūstiet apgabalu, kurā kārtosiet eksāmenu, uzziniet grūtības un īpaši iemācieties apstāties uz līnijas pirms zīmes "stop" un iemācieties iedarbināt avārijas bremzes sajūgu, braucot 40 km attālumā. Praktiskais eksāmens tiek nokārtots 1-45 minūšu laikā. Ja neapstāsies, kad kāds tuvojas gājēju pārejai, eksāmens var beigties jau pirmajā minūtē ar komandu "Pavelciet malā, lūdzu". Tāpat arī, ja neapdzenīsiet velosipēdistu no 1 m attāluma, jūs varat dzirdēt komandu. "nākotnē pieejamā vietā labajā pusē."

    lietas, kuras jūs nekad nedrīkst aizmirst praktiskajā eksāmenā;

    * Signālu un programmu kontroli etmek- signāls satiksmes spogulī pirms dot-izskatās, ka labā sliede geçmek- atgriezties no gājējiem vai velosipēdistiem nāk un pāri ielai atgriežaties rūpēties aklo zonu pār savu plecu pāri gājēju vai dot ceļu mūsu velosipēdistiem brāli

    * signāls pa labi pie nabas kontaktligzdas

    * Vienmēr apstājieties pie apstāšanās zīmes 4 riteņiem un, ja ceļš ir atkal pieejams, lai turpinātu

    * kontrolē satiksmi aizmugurē, neapstājoties sarkanā gaismā un paliekot zaļajā gaismā

    * neaizmirstiet pāriet no labās uz kreiso pieturvietu, kas nav tranzītā, palēnināt, lai pārbaudītu satiksmi pa labi katrā ielas izejā

    * 300 dod signālus, pirms iziešanas no automaģistrāles un punktoto līniju, ja tā sāk sākt ievadīt uz labo joslu

    * nav raga

    * neietilpst satiksmē, neatstājot vismaz 2 joslu tukšas, atstājot galveno ceļu

    Pievēršot uzmanību šiem, jūs savā kabatā varat uzzināt vadītāja apliecību. Veiksmīgi nokārtojot eksāmenus, vai nu uzreiz iegūsiet autovadītāja apliecību, vai arī saņemsiet sertifikātu no tēvoča, kurš kārtoja eksāmenu, un nākamajā dienā saņemsiet autovadītāja apliecību no TÜV. vislabākos novēlējumus.

                                                                    https://turbobit.net/8ylt83h0s9tn

    Bis Zum Ende
    Dalībnieks

    Jūsu veselība ir laba jūsu rokām.

    yeliz_orh
    Dalībnieks

    valla süpersin A1 SINAVI BİTTİ şİMDİ SIRA EHLİYETTE YAV BU HATTA NE KADAR ÇOK SINAV VAR YAV cofe:)

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Jūs varat doties uz lapas augšdaļu, lai iegūtu detalizētu informāciju, kas visur varētu būt atšķirīga

    valla süpersin A1 SINAVI BİTTİ şİMDİ SIRA EHLİYETTE YAV BU HATTA NE KADAR ÇOK SINAV VAR YAV cofe:)

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    tiešsaistes pārbaude 40 sākas no eiro, bet jūs to nepieņemat, un jūs varat iegādāties tieši tādu pašu cenu no interneta cenas sākot no 3 mēnešiem 20 eiro.

    ckok par
    Dalībnieks

    Hi Ufuk,

    Bu 3 aylik 20euro olan online calisma sitesi hangisi oluyor? Benim tek bildigim http://www.fahrschulecard.de, o da kursun genelde önerdigi olan, 40 euro.

    iegrimis
    Dalībnieks

    SA draugi, es pieteicos nomainīt autovadītāja apliecību, nokārtoju teorētisko eksāmenu, persona, kura kārtoja eksāmenu, pirms sāka mani nedaudz izaicināt, es uzdevu dažus tehniskus jautājumus. Es pēc savas pirmās goda man ir otrā goda lieta pēc nedēļas. Man ir eksāmens. Jautā, kā man jāsniedz CVP, jautājumi parasti ir par riepu, četrinieku, stikla tīrītāju gaismas attāluma regulēšanu, bremzēm, kuri no viņiem jums tika uzdoti, kā jūs sniedzāt CVP.

    Jeynes
    Dalībnieks

    Mans draugs es devos 2 dienu laikā praktische prüfung. Paldies par jūsu vadītāja apliecību. Es devos uz Almandu, bet neesat vājš. Aizmugurējais miglas lukturis, priekšējais miglas lukturis, 4 luminiscējošais, garais un garais lukturis visi vienkārši lūdz jūs tagad. Bet skolotājs nerunā vācu valodā un viņš nezina vācu, neprasot, vai jūs lūdzat viņu uzdot jautājumu. Es nezinu, kas ir vācietis, es atkārtoju to eksāmenā. Viņi neprasīja. Ir vārdi, piemēram, pa labi, pa kreisi, ūdens automašīna atpakaļ parkā, atpakaļ uz parku. Nāc viegli.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Jeinai ir ļoti skaista un ir pienācis laiks iegūt vislabāko vadītāja apliecību

    1.) Veiciet savu pirmo autovadītāja apliecību no Turcijas uz Vāciju, ka 6 mēnešu ienākuma (180 g) iznomāšana ir jūsu pase, lai izdarītu visu jūsu labā, ko varat izmantot savā e-kartē, izmantojot labākos rīkus un plānojat darboties konsekventi.

    2.) Jūs varat pieteikties kursā, negaidot 6 mēnešus, vai arī pēc tam, kad tas ir beidzies, tas ir atkarīgs no jums, bet mans ieteikums ir reģistrēties pēc 4 5 mēnešu braukšanas, jo jūs uzzināsiet visu par braukšanas noteikumiem stils un braukšanas tiesības.

    3.) Protams, ja jūs ierakstāt Protams labāko pētījumu jāizvairās tiek pārmaksāti un pēc tam, kad rakstveida eksāmenu vecīt par jums viņas nakts jums girebilceks aiz riteņa eksāmenu pēc gectikd rakstot šo seju jums izlemt, cik daudz alistirma backdrive gatavojas darīt.

    4.) Rakstisks eksāmens gectikd kuru jūs varat ievadīt braukšanas nodarbību pašlaik atskaņoto stūrēšanas instruktori, lai izlemtu, ka, bet šie kursi mēnesī tie kļūst darba samaksu, nav, ka jums ir nepieciešams pievērst uzmanību izmantot ļoti labi, pat tad, ja jūs zināt, ļoti gudrs, ar padarot tos dod jums papildus nodarbības augšupielādēt naudu ļoti cilvēki, kuri vēlas, lai uzvarētu.

    5) licences izmantošana olupd aktīvajam instrumentam Turcijā un Vācijā 5 mēnešus starpniekam, lai laiku pa laikam iegūtu līdz 3, vadot pietiekami tuvu līdz maksimāli 5 d, jo jūs jau zināt, ka braucot ar nepieciešamajiem, jūs zināt satiksmes noteikumus Ceļa zīme Attiecībā uz ātrumu jūs, iespējams, veicat gandrīz jebkuru regresu līdz robežām. Lai ievērotu un vienmēr pievērstu uzmanību pagaidu labo tiesībām, ir tiesības iet garām visiem 30 ceļu ceļiem, tāpēc, nonākot ceļa mezgls, jums ir jāuztur kāja uz bremzēm un jābūt gatavam bremzēt pēkšņā situācijā, jo virsnieks, kas veic eksāmenu aizmugurē, nozīmē, ka jūs oficiāli dodaties uz 30 uz 35 ceļa. Tas nozīmē, ka jūs paliekat, tāpēc skolotājs tos jau māca braukšanas stundā, un cilvēks noteikti tos iemācīsies 5 stundās.

    6). Kad runa ir par stūres kursa xnumx.ders 1 45 eiro MIN minūtes un apstājās bieži. tu ja 40 minūtes pats pistole instruments laika, ja jūs 90 kursu, kas 2 Protams 5 MIN minūtes, daži skolotāji, kā to procentu dir es teicu, lai tiem, kas vēlas šo pārpalikumu, ir pietiekams, tas nozīmē, ir palielināt algas to prasīs rakstīt papildu stundas, jābūt uzmanīgiem, jums visiem par to.

    Ja esat piesaistījies jūsu prātā, jūs varat uzdot man jautājumus no jauna vai es noteikti atbildēšu uz maniem paklājiem.

    iegrimis
    Dalībnieks

    cevaplariniz icin tesekkurler bu gittim kurs tamamen cikar saglamak istiyo ve bunuda zaten belli ediyolar biz senden fazla para kazanmiyoruz diyo ve arkasinina 5 6 fahr yapariz diyo kursu degistirmek istiyorum hem oturdugum bölgeye uzak biyerde sinava sokuyolar hemde alan buyuk kendi oturdugum bölgede bir yere gecip bi iki fahr yaparim daha iyi türkler diye gittim ama sadece soymanin pesindelermis ve sinav tarihimi sallayip duruyolar…

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    bet 5 6 jau normāli tik almakd problēma nav pateikt frants jums 2 Protams 90 minūtes 3 reizes transportlīdzeklis Bincan atsevišķi šādā veidā, nekā nāk, ja viss iet rokās ļaujot ieroci 500 600 starp birsu ja dažas normālas atkal cenas 1000 nopūtu viņi pelna naudu slazdošanas kursus jau ierakstu sūtījums saņem aptuveni 50 eiro

    cevaplariniz icin tesekkurler bu gittim kurs tamamen cikar saglamak istiyo ve bunuda zaten belli ediyolar biz senden fazla para kazanmiyoruz diyo ve arkasinina 5 6 fahr yapariz diyo kursu degistirmek istiyorum hem oturdugum bölgeye uzak biyerde sinava sokuyolar hemde alan buyuk kendi oturdugum bölgede bir yere gecip bi iki fahr yaparim daha iyi türkler diye gittim ama sadece soymanin pesindelermis ve sinav tarihimi sallayip duruyolar…

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    faktisks

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    .

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    PAŠREIZĒJĀ SAITE

    https://turbobit.net/gk1qj1p9gghm

    carismaboy
    Dalībnieks

    Liels paldies par tematu, informāciju un failu. zshare bija daudz problēmu ar lejupielādi, bet galu galā man tas izdevās. Turbobitu saite ir mirusi. Mani testbogēni bija nelaimes gadījuma upuri, es daudz meklēju un atkal tos atradu, pateicoties jums :) Es šobrīd izmantoju fahren lernen v1.5. Datorprogramma ir tieši tāda pati kā eksāmens. Vienreiz kārtoju eksāmenu, bet tajā dienā man kļuva ļoti slikti un es izstājos no eksāmena.

    Es varu augšupielādēt šo programmu, ja kāds vēlas.

    Laba diena visiem.

    Rodolfo
    Dalībnieks

    Oho draugs, kāds ir vadītāja apliecības eksāmens :D Man TR bija 13 gadu vadītāja apliecība. Pat tā, es kārtoju eksāmenus. Es tik daudz nepiedzīvoju stresu un uztraukumu kā autovadītāja apliecības eksāmens. ;) Dievs jums palīdz.

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 61)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.