Vācijas pilsoņu algas

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    nsyyn
    Dalībnieks

    Sveiki draugi,

    Mana sieva ir Vācijas pilsone un dara ausbildung. Vai viņi ģimenes atkalapvienošanās laikā rada problēmas ar algu? Ja kāds nesen ir pieprasījis vīzu un saņēmis vīzu, vai viņš var atbildēt?

    Man 15. janvārī ir tikšanās ar vīzu, un šis jautājums ir iesprūdis mūsu galvās.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Vācijas pilsoņiem algu bodra neprasa, neuztraucieties, viss ir kārtībā

    nsyyn
    Dalībnieks

    Vācijas pilsoņiem algu bodra neprasa, neuztraucieties, viss ir kārtībā

    Kungs, vai šī informācija ir precīza? Mēs dzirdējām, ka tas ir prasīts saskaņā ar jaunākajiem likumiem.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    vietnē bija likumi, jums ir jāmeklē, manuprāt, likums nav nedaudz mainījies

    Kungs, vai šī informācija ir precīza? Mēs dzirdējām, ka tas ir prasīts saskaņā ar jaunākajiem likumiem.

    MustafaD
    Dalībnieks

    Kungs, man ir tāda pati situācija. Mana sieva ir Vācijas pilsone. Tika pieprasīta algas alga 3 mēnešus. Pašlaik mēs gaidām, lai pabeigtu 3 mēnešu algu, lai iesniegtu dokumentus. Ja jums netiek prasīts sastādīt plānu pēc vēlēšanās, šī ir jūsu iespēja.

    nsyyn
    Dalībnieks

    Kungs, man ir tāda pati situācija. Mana sieva ir Vācijas pilsone. Tika pieprasīta algas alga 3 mēnešus. Pašlaik mēs gaidām, lai pabeigtu 3 mēnešu algu, lai iesniegtu dokumentus. Ja jums netiek prasīts sastādīt plānu pēc vēlēšanās, šī ir jūsu iespēja.

    Es ceru, ka tas netiek prasīts, tad kāpēc prasīt algas algu kādam, kurš nodarbojas ar kādu profesiju, tāpēc viņa alga jau ir maza.

    Ja jūsu situācija ir skaidra, vai varat šeit rakstīt?

Tiek rādītas 5 atbildes — no 1 līdz 5 (kopā — 5)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.