Pāreja uz Vācijas pilsonību

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    volkanxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki draugi
    Vai pēc ierašanās no Turcijas uz Vāciju starp jums ir arī Vācijas pilsonība?
    Ja jā, vai jūs varētu dalīties, kurā pilsētā jūs izmantojat, un cik mēnešus / gadus tas prasa kopumā.
    Veiksmīgu forumu visiem...

    https://www.almancax.com/almanca-aylar-ve-mevsimler.html

    Dvīņi
    Dalībnieks

    Atklāti sakot, mani interesē atbilde uz šo jautājumu. Ir pagājuši divarpus gadi, kopš es ierados Vācijā. Tā kā mana sieva ir Vācijas pilsone, es domāju, ka man ir tiesības pieteikties pēc 3 gadu vecuma pabeigšanas. Es nokārtoju Orientierung kursu un ieguvu sertifikātu ar pilnu punktu skaitu. Es saņēmu arī savu jaunāko B2 vācu sertifikātu un tagad dodos uz C1. Es vienkārši šobrīd nestrādāju. Es neesmu pārliecināts, vai ģimenes dēļ ir prasība strādāt pieteikumos. Pagājušajā nedēļā mēs piezvanījām uz ārzemnieku biroju un tiksimies. Viņi teica, ka jūs iesniegsit pieteikumu mēnesi pirms jūsu 3 gadu beigām. Vai tur tiks izmērītas mūsu vācu valodas zināšanas vai pietiek ar sertifikātiem? Man ir nepieciešami komentāri no draugiem, kuri to jau ir zinājuši.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Pirmkārt, ja jūs nesaņemat palīdzību no valsts, ja jūsu ienākumi ir labi, tā nebūs problēma, ja darbosies tikai iedvesma. Svarīgs jautājums ir tas, vai jūs saņemat palīdzību no valsts. Tas vienkārši izklausījās mazliet interesanti, jums ir b2 dokumenti. To es saprotu no viņu teiktā. Pietiek pat ar B1 un kā pārbaudījums. Nav nekā, esiet ērti tajā.

    Dvīņi
    Dalībnieks

    Cevabın için teşekkür ederim @KaLpSiz. Aslında B1 in yeterli olduğu yazıyor ancak yıllardır burada yaşayan bir tanıdığım var. Ona epey zorluk çıkarmışlardı. Önüne gazete  koyup al bunu özetle vs sorgu sual. Ki bu bahsettiğim kişi sıkıntısız Almanca konuşuyor. Belki de sertifikası olmadığı için sorun yaptılar bilemiyorum. Eyalete ve denk geldiğin memura göre de değişebiliyor yaklaşımlar sanırım. her neyse uzatmayayım bu kişi başvurusunu geri çekti. İnternette de epey bilgi kirliliği var. O yüzden siz tecrübelilerin bilgilerinden faydalanmak istedim.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Anlattığın olayda nedenini kendin söylemissin sertifikası yok diyorsun sertifasi olsa ne diye okutsun? Umarım anlatabilmisimdir…

    istanbullu ir
    Dalībnieks

    Sveiki,

    Ja jūsu laulātais ir Vācijas pilsonis (un jūs izpildāt citus vēlamos ekonomiskos un sociālos nosacījumus), pilsonību jūs varat iegūt kopumā 3,5–4 gadu laikā. Tas var atšķirties atkarībā no katra cilvēka situācijas. zilo karti no konsulāta vai no Turcijas pēc tam var iegūt uzreiz pēc izņemšanas no iedzīvotājiem.

    Jūs varat pieteikties tūlīt pēc Unbefristet saņemšanas 3 gadu beigās. (B1 + einbürgerunsprüfung jau bija jābūt nokārtotam) Manā gadījumā viņi bija ļoti piesardzīgi, ka es tik un tā nestrādāju (viņi vēlas algas vai bankas algas) un ka es regulāri maksāju rentenversicherung. Arī tur esošais virsnieks ar jums sarunājas, kaut arī ne pārāk daudz, taču tas nav tik grūti kādam, kurš tik un tā ņem B1.

    Pirms iesaistīšanās šajā procesā viņi jums nosūta dokumentu sarakstu un pārbauda, ​​vai esat piemērots. Es domāju, ka tie, kuriem ir jautājumi, tieši piesakās Auslanderamt pa e-pastu, viņi jums saka, vai esat tiesīgs pieteikties.

    Nāc viegli.

    istanbullu ir
    Dalībnieks

    Šādu e-pastu biju saņēmis pirms pēdējās sagatavošanās. Es to atstāju šeit kā pieprasīto dokumentu piemēru. Mana situācija ir tāda, ka manai sievai bija neierobežots vertrags, un man bija kleinunternehmen.

    Bu arada nüfus kayıt örneğini Türkçe yazmışlardı:)

    Ich bitte daher um Mitteilung, ob Sie Besitz der nachfolgenden Unterlagen sind:

    – gültiger Reisepass

    – gültiger Aufenthaltstitel (eAT)

    – Nüfus

    – Heiratsurkunde mit deutscher Übersetzung

    – Einbürgerungstest

      Hinweis: Sollten Sie den Test noch nicht abgelegt haben melden Sie sich bitte zoom Einbürgerungstest and und teilen mir bitte den Testtermin mit

    – Sprachnachweis B1 (TELC, DSH oder Goethe-Zertifikat)

    Alternatīva zum Einbürgerungstest / Sprachnachweis können auch vorgelegt werden: 

    – Nachweis Integrationskurs (mit den 3 Zertifikaten: BAMF-Zertifikat Integrationskurs, TELC-Zertifikat für Zuwanderer und Bescheinigung Leben in Deutschland / 33 Fragen)

    – Mietvertrag oder Nachweis Eigentum

    – Kindergeldbescheid

    – Rentenversicherungsverlauf

    – unbefristeter Arbeitsvertrag

    – die letzten 3 Gehaltsabrechnungen

    Alternatīva: unbefristeter Arbeitsvertrag und Rentenversicherungsverlauf Ihrer Frau und die letzten 3 Gehaltsabrechnungen.

    Ich schaue mir dann die Unterlagen mal an und grūtniecei Ihnen eine Rückmeldung.

    Bitte teilen Sie mir auch mit, mīkstāks Sie in der Vergangenheit wegen Straftaten verurteilt worden sind.

    ► Hinweis: Im Einbürgerungsverfahren werden ua Auskünfte beim Bundeszentralregister, Polizei und Verfassungsschutz eingeholt. Im Verfahren selbst haben Sie dann zu versichern, dass unrichtige oder unvollständige Angaben zur Ablehnung oder Rücknahme der Einbürgerung sowie zu einer Freiheits- oder Geldstrafe (StAG § 42) führen können.

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Nu, man šobrīd ir visi dokumenti. Es gribu teikt, ka es varu kļūt par Vācijas pilsoni. Bet es ļoti domāju par to, kas būs pluss un mīnuss. Es gribu dzīvot Turcijā, lai rīt būtu vēlu dienu un atkal manas Turcijas pilsonības grūtības. Mana darba tur vairs nav. Galu galā man šeit ir nenoteikta dzīvesvieta, un man ir tādas pašas tiesības kā Vācijas pilsoņiem.
    Ko jūs sakāt, ļaudis, vai es saņemu Vācijas pilsonību?

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Selamlar Türk vatandaşlığından çıksan bile sana mavi kart veriliyor. Bu mavi. Kartla sadece seçme ve seçilme hakkın olmuyor yani oy kullanamazsın ve seçimlerde aday olamazsın türkiyede… Onun dışında miras hakkın suresiz te de kalma ve çalışma hakkın VS her hakkın Türk vatandasiyla aynı kalıyor.. Benim tavsiyem hiç düşünme hakkın varsa alman vatandaşlığana geç benimde Allah olum kaza bela vermezseb10 yada 15 sene sonra kesin dönüş yapma planım var.. Vatandaşlığı alıp gitmek istiyorum yarın öbür gün pişman olursam en azından geri dönme şansım var suresiz olunca 6 ay Almanya dışında kalınca biliyorsundur suresiz oturum. Hakkın ölüyor geri donemiyorsun

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Selamlar Türk vatandaşlığından çıksan bile sana mavi kart veriliyor. Bu mavi. Kartla sadece seçme ve seçilme hakkın olmuyor yani oy kullanamazsın ve seçimlerde aday olamazsın türkiyede… Onun dışında miras hakkın suresiz te de kalma ve çalışma hakkın VS her hakkın Türk vatandasiyla aynı kalıyor.. Benim tavsiyem hiç düşünme hakkın varsa alman vatandaşlığana geç benimde Allah olum kaza bela vermezseb10 yada 15 sene sonra kesin dönüş yapma planım var.. Vatandaşlığı alıp gitmek istiyorum yarın öbür gün pişman olursam en azından geri dönme şansım var suresiz olunca 6 ay Almanya dışında kalınca biliyorsundur suresiz oturum. Hakkın ölüyor geri donemiyorsun

    paldies par atbildi
    Es domāju, ka dabūšu Vācijas pilsonību, brāli. Pats labākais, es domāju, ka vienmēr ir labi būt pilsonim tur, kur tu dzīvo.

    volkanxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki, dārgie foruma iedzīvotāji,

    Pēc ilgāka perioda esmu ieguvis Vācijas pilsonību. Ļaujiet man mazliet pastāstīt par procesu. Es ceru, ka mana sniegtā informācija būs noderīga.

    2017. gada marts: ierašanās Vācijā

    2019. gada septembris: pieteikšanās Vācijas pilsonībai
    - ir izsniegti nepieciešamie dokumenti.

    (Mans statuss pieteikuma iesniegšanas brīdī; precējies ar vācu dzīvesbiedru, trīs gadu uzturēšanās atļauja, pilna laika darbs, b3 valodas sertifikāts un pilsonības eksāmena sertifikāts.)

    2020. gada maijs: pirmā vēstule no Landrasamt (t.i., es tikai gaidīju savu kārtu pie manis pirmajos 8 mēnešos. Šajā procesā netika veiktas nekādas darbības.)
    - Pieprasītie dokumenti ir sniegti.

    2020. gada augusts: Landrasamt 2. vēstule
    -Norādīti pieprasītie papildu dokumenti

    2020. gada septembris: Landrasamt 3. vēstule (naturalizācija garantēta)
    Ar šo dokumentu;

    2020. gada septembris: Turcijas pilsonības pieteikuma iesniegšana konsulātā
    -Pieteikums tiek veikts, un pabeigšanas process tiek sekots līdzi tiešsaistes izsekošanas sistēmai.

    2020. gada novembris: pilsonības sertifikāta iegūšana konsulātā ar atļauju:
    – alınan belge landrasamta yollandı.

    2020. gada decembris: Vācijas pilsonības sertifikāta iegūšana:
    – landrasamtdan gelen son mektuptu. randevu ayarladım ve Alman vatandaşlık belgemi şahsen aldım.

    Aynı gün vatandaşık belgesi ile;belediyeden pasaport ve kimlik belgesi başvurusu yapıldı. Bekleme süresi 4 – 6 hafta.

    Koronas procesa dēļ viss process starp pirmo pieteikumu un datumu, kad saņēmu savu pilsonības apliecību, notika vēstules un tālruņa formā. Tāpēc es domāju, ka process prasa klikšķi ilgāk nekā parasti.

    Šis process man bija grūts, ilgs un dārgs process. Es ceru, ka jūsu darbs radīsies ātrāk. Iespējams, ka esmu aizmirsis vai esmu uzrakstījis nepilnīgi.

    İyi forumlar arkadaşlar…

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Pirmkārt, es domāju, ka Volkans ir pieņēmis visloģiskāko lēmumu. Vienmēr ir loģiskāk izdarīt vislielāko garantiju, dodot priekšroku pilsonībai, nevis pastāvīgai vai pilsonībai, ja pastāvīga dzīvesvieta. Es domāju, ka ir lietderīgāk teikt, ka nav zināms, kas notiks rīt. Tik daudz. Komentēju, atklāti sakot, aizmirsu uzrakstīto, gribu rakstīt informācijas nolūkos. Es ceru, ka es vēl neesmu rakstījis, bet es meklēju jūsu piedošanu :) Pirms 4-5 mēnešiem es nosūtīju e-pastu uz ārvalstu biroju. Kad tas ir B1, gaidīšanas laiks samazinās līdz 7 gadiem. Ja ir B8, ja tas ir b1 uz 7 gadiem, tika teikts, ka pilsonību var iegūt pēc 2 gadiem. Protams, šiem neprecētajiem vai šķirtajiem cilvēkiem, tā kā Volkans ir precējies ar Vācijas pilsoni, pilsonības tiesības radās pēc 6 gadiem, lai es tās nejauktu. No nākamā gada oktobra man ir 3 gadu sesija, ja es atbrīvojos no šīs slimības, es gribu sākt un kļūt par Vācijas pilsoni, ja atbrīvojos no šīs slimības.

    volkanxnumx
    Dalībnieks

    Paldies, mans brālis, insha'Allah, viss notiks pēc sirds patikas.

    istanbullu ir
    Dalībnieks

    Paldies, mans brālis, insha'Allah, viss notiks pēc sirds patikas.

    Lai veicas, jūs varat saņemt zilo kartīti vai Turcijas iedzīvotāju konsulāro direktorātu. Es nopirku savu vizīti Turcijā. Viņi lūdza maksu 15 liras, un jūs saņemat termiņu pirms došanās. Turcijas ID numurs nemainās, tāpēc nekas daudz nav mainījies, taču, ja jums ir bankas konts, viņi paraksta papīru, kurā norādīts, ka jums ir nodokļu saistības ārvalstīs. (ja jūs paziņojat). Es domāju, ka tas neatšķiras no dubultpilsonības, izņemot balsošanu un darbu valsts sektorā.

    Sveiciens

    volkanxnumx
    Dalībnieks

    Paldies istanbul.

    savu procesu; Es domāju, ka, ja jūs piesakāties no kuras pilsētas un pierakstīsit, cik mēnešus / gadus jūs to kopumā saņemat, jūs sniegsiet vairāk noderīgas informācijas cilvēkiem, kuri meklē informāciju par šo tēmu.

    Tāpēc, ka, atverot šo tēmu, es domāju nevis to, kādi dokumenti man ir vajadzīgi, bet gan jautājums, kurš no kuras pilsētas un uz kādu laiku ieguvis Vācijas pilsonību. Kā jūs zināt, gaidīšanas laiks un procedūra katrā valstī ir atšķirīga, un cilvēki domā, ka, gaidot šajā procesā, es par to saņemu kādu informāciju, es varu veikt salīdzinājumu. Tāpat kā lielākā daļa no mums uzdod jautājumu par to, cik ilgs laiks būs vīzu process, gaidot ģimenes atkalapvienošanās vīzu.
    Starp citu, vai lielajā forumā nav neviena cita drauga, kas atbraucis no trden un kļuvis par Vācijas pilsoni?
    Ar cieņu, labi forumi.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Vīzu noformēšanas laikā visi ir šeit, bet pēc pastāvīgas dzīvesvietas vai pilsonības viņi bēg, jo viņiem šeit nav darba. Daudzi cilvēki diemžēl ir egoisti. Šeit nav grūti dalīties un palīdzēt tāpat kā jūs, puiši ..

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 19)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.