Vācu a1 ģimenes integrācijas kursa ieteikums

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    ahmetbxnumx
    Dalībnieks

    Es biju pārvērtējis vācu ģimenes atkalapvienošanās kursu a1, es domāju, vai es varētu kārtot šo kursu un kārtot eksāmenu, vai nē. Stambulas valodu centrā iegūtās izglītības rezultātā es veiksmīgi nokārtoju eksāmenu un saņēmu sertifikātu. Mūsu skolotājs vienmēr māca man mācīties vācu valodu tādās mācībās kā vēstuļu rakstīšana, vingrinājumi lasītā izpratnei, pareizo iespēju atrašana, klausoties dialogus klausīšanās sadaļā, iepazīstinot mutiski, atbildot uz jautājumiem par skaitļiem, pareizrakstības vingrinājumiem, darot vingrinājumi jautājumu un atbilžu veidā ar kartītēm. Tas bija ārkārtīgi noderīgi. Šis mācību process man bija diezgan viegls, kad es pastiprināju informāciju, ko saņēmu šajā apmācībā un kuru es saņēmu katru darba dienu, un katru dienu to pievienoju. Es noteikti iesaku Stambulas valodu centru visiem saviem draugiem, kuri apsver iespēju apmeklēt A1 ģimenes atkalapvienošanās kursu. Abas kursu cenas ir diezgan pieņemamas salīdzinājumā ar citiem kursiem, kā rezultātā naudu uz ielas neatrodam.

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Gatavojos arī eksāmenam, Kadiköy filiālē dabūju 91. :) Viņi tiešām ļoti labi māca

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.