Vācu A1 eksāmenu piesaistītāji

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Ezggg
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, es vēlos uzzināt par to cilvēku pieredzi, kuri kārtoja A1 eksāmenu. Vai varat uzrakstīt savu pieredzi par kursu un eksāmenu

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Sveiciens

    Es iestājos eksāmenā Ankarā. Jo Stambulā ir tik daudz rindu :) Man pietika tikai ar viena mēneša kursu, protams, es mājās skatījos daudzus vācu kanālus no interneta. Ziniet, eksāmens ir 1 posmi. Hören, lesen, sprechen, schreiben. Hören lesen schreiben ir viegli, bet es esmu mazliet iestrēdzis, jo cd koncerts ir grūti kādam, kurš tik un tā nepārzina valodu. Arī klases skaņa izklausās no mūzikas komplekta. Neuztraucieties par sprechen. Esmu izdomājis ļoti jaunu valodu, lai to nodibinātu ar teikumiem. mēs iegājām ar 4 draugiem kopā ar mani. mēs visi bijām viens no otra briesmīgi bet es izturēju, pārējos nepazīstu. Sniedziet atbildes, domājot mierīgi. Jo citi cilvēki zina, kas tas ir. Vietnē varat atrast daudz materiālu par a3 eksāmeniem.

    selametle

    moceklis
    Dalībnieks

    Sveiki, lai Dievs jums palīdz, šis ir grūts laiks. Es arī kārtoju eksāmenu Ankarā,Stambula ir aizņemta.Jāseko labi,citādi var nesanākt nokārtot eksāmenu plānotajā datumā.Kas attiecas uz eksāmena kārtošanu,tas nav grūti,bet uztraukums var traucēt visam.Mani tas neskāra,jo kārtoju daudzus eksāmenus.Cik novēroju eksāmenā,cilvēki pat nevar atbildēt uz ļoti viegliem jautājumiem aiz sajūsmas. Daudz klausies sadaļā Hören, katru dienu klausies vācu valodu, lielākā daļa šo sadaļu satricina, jo vairāk vārdu tu zini sadaļā Lesen, jo vairāk sapratīsi tev doto tekstu.Kad es saku vārdus, es nozīmē A1 līmeņa vārdus, ja tie ir schreiben, jūs rakstāt burtus, šajā vietnē un citās vietnēs tiem ir daudz burtu tekstu. Izpētiet gramatiku, kas ir svarīga vēstulē. Ja labi zināt gramatiku, varat pareizi izdarīt teikumi. Sprechen patiesībā ir ļoti viegli, bet tā kā tas ir runāšana, tad visgrūtākā un aizraujošākā daļa ir šajā daļā, vispirms jūs iepazīstināt ar sevi, tad ir kārtis, uz kartēm ir vārdi, jūs uzdodat jautājumus par tiem. Ja meklējat šo daļu šajā vietnē, jūs varat atrast vārdus un jautājumus. Draugi, kuri kopā ar mani iegāja šajā sadaļā, bija tik satraukti, ka nevarēja parunāt nemaz, tāpēc pievērsiet tam uzmanību. Neaizmirstiet par katrai sadaļai vienādus punktus.Ja ir vēl kādi jautājumi, atbildēšu uz tiem.Lai veicas.

Tiek rādītas 2 atbildes — no 1 līdz 2 (kopā — 2)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.