Vācu, lai iegaumētu vārdus

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    rtstxnumx
    Dalībnieks

    Ikvienam ir atšķirīgs veids, kā iegaumēt vārdu, ko es teicu, ka es saku, ka mans, varbūt drauga labums. Es to nedaru, lai nosaukumi, kas iegaumētu to lietu nosaukumus, kas ir sastopami dienā, ir viegli brīnīties, ja jūs nepārtraukti skatāties uz vārdu krājumu, kas jau ir izveidots.

    Es sāku pēc drauga ieteikuma, viņš teica, ka vārdi tiek pārdoti, un es teicu, ka vispirms jāraksta lietas, kas manam vārdam ir noderīgas. Pirmkārt, es rakstu darbības vārdu, es tam sagatavoju mazus papīrus. Aiz muguras es rakstu konjugāciju vienskaitļa trešajā personā un darbības vārdu trešajā formā. Otro versiju nav bijis iespējams izmantot, pietiek pateikt, ka pagaidām to izdarīju Vācijā. Es uzrakstu nozīmi zem viņiem, un to nav viegli aizmirst, ja jūs rakstāt teikumu par šo vārdu pēc nozīmes uzrakstīšanas, lai kāda tā būtu. Kad es to gatavoju pirmo reizi, es nerakstīju teikumus, un tos viegli var izdzēst no atmiņas. Es gribētu pieminēt, ka vispirms es sāku ar neregulāriem darbības vārdiem. Dienas ritot, jūs būsiet entuziastiskāks, ka vidē izrunātie vārdi būs tie, kurus jūs iegaumējat.

    Es gāju privātstundas 1 gadu, kamēr biju Turcijā.Dievs svētī manu skolotāju, tas bija ļoti labi.Ļoti labi, ka viņš katru gadu pavadīja 3 mēnešus Vācijā un paskaidroja, kā ir pielāgoties mainīgajai valodai. Bet, kad nonācu Vācijā, atkal sāku no a1-a2. Jo skolotājiem šeit ir cits izteiksmes stils nekā Turcijā. Man tas šķiet gan izklaidējoši, gan loģiski. Taču pēc 4 gadu vecuma nevar iemācīties nevienu valodu kā dzimto valodu. Es to saku kā ārsta kandidāte :) Mans draugs te mācās 7 gadus un pat pasniedz konferences un seminārus par inženieri. Viņš gandrīz bez kļūdām izturēja DAF, bet pat viņš vienmēr saka, ka man ir trūkumi :)) viņš saka, ka nekad nebūs kā dzimtajā valodā... ai, ja arī mēs tādi būtu, pat ja mums būtu trūkumi.

  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.