VĀCU KURSA PROBLĒMA

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    ES ESMU KURSA KOPĀ NO NOVEMBRA, MUMS NEPIECIEŠAMI DARĪT A1, A2 un B1. Mums eksāmenā ir palicis 1 mēnesis, bet mēs joprojām esam pusotri no A2. ES NEVARU NEKĀRTOT EKSĀMENU AR IZLIETOTU LIELU. MĒS BIJĀM PĀRBAUDES EKSPĒMS 45 UN vairāk nekā 28 ES SAŅEMU VĒSTUĻU UN IZŅEMOT RUNU. NEZINĀT, KĀ SISTĒMA, BET MĒS VIENMĒR DODAM PUNKTUS LESENĀ. Šajos 2 eksāmenos man ir jānokārto vismaz 33, lai saņemtu B1. RUNĀŠANAS UN RAKSTĪŠANAS PUNKTI, KAS NAV PIEŅEMTI. Ja es nevaru iegūt pietiekami daudz punktu no Horena un Lezena, to var pabeigt ar burtu un runu, teica HOCA.

    TĀ IR NULL SISTĒMA. MĒS NEVARĒJĀM ĀTRI MĀCĪTIES PRIEKŠMETUS, JO ATZĪMJU LĪMENIS IR ZEMS, VIŅI VĒLAS, LAI PIRMS A2 Aizpildīšanas KĀRTĀM B1 EKSĀMENU. ESIM AUSLANDERBEHORDEYE UZRAKSTĪT VĒSTULU UN SŪDZĪBU KURSU. 5 MĒNEŠUS IZBŪTĪJU KURSU VELTI. JA ES NENOKĀRŠU EKSĀMENU, ATKAL VĒL 5 MĒNEŠUS... KĀDA SISTĒMA IR JUMS? KĀDAS TĒMAS IR B1? DOMĀJU, VARBŪT ES STRĀDĀŠU MĀJĀS UN SEDZĒŠU SAVU izsalkušo

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Ja jūs arī sniedzat informāciju par vācu valodas kursu norises vietu un nosaukumu, jūs jau informēsit un brīdināsiet citus dalībniekus un apmeklētājus.

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    plauen-euro schule…

    netalman ar
    Dalībnieks

    Hello,

    Kursos Vācijā pirms uzņemšanas kursā faktiski tiek kārtots prakses pārbaudījums, kas, manuprāt, arī šeit netiek ņemts vērā. Tas atšķiras atkarībā no Vācijas štata. Lai gan daži dod 3 gadu labvēlības periodu un kursi tiek pasniegti ļoti lēni, un, lai gan vācu valodu māca no paša sākuma pat tiem, kam ir A1 sertifikāts, dažās valstīs viņi saka: "Atnesiet savu B1 sertifikātu 1 gada laikā vai mēs nedos jums sesiju."

    Draugi, mēs saņemam tik daudz sūdzību, ka es tam ticu; Turcija skatās uz šiem defektiem, bet mūsu tauta: "Lai kas Vācijā noritētu pietiekami labi vai arī, ja mēs pārcēlāmies uz mirkli pirms tam, iesim arī pie tā, kā viņam ir jādodas uz smieklīgiem kursiem, visi no priekšas. Ir pat tādi, kuri tik tikko nokārto eksāmenu 8. mēģinājumā, kas ir ļoti viegli, ja nav pietiekami daudz infrastruktūras. Iemesls ir nepareiza izvēle, izvēloties kursu. Un, dodoties uz Vāciju, mēs dzirdam daudz sūdzību, jo draugs, kurš sūdzējās, teica, ka Vācija nāk no viņu deguna, kurss ir bailīgi sapņi. Tā kā vācu valodas skolotāji runā tikai vācu valodā, un viņi vācu valodā skaidro arī lēnu gramatiku, kas ir tālu no mūsu valodas. Un, protams, viņi domā, ka persona ar A1 sertifikātu dabiski redzēja un apguva šos priekšmetus šajā ietvaros. Bet, tā kā notiek paātrinātā BALSAS SAGATAVOŠANAS KURSS, kas ir sagatavots, neredzot atbildes uz eksāmena jautājumiem, to neredzot, lai sniegtu piemēru, kad dodaties uz Vāciju, nemācoties 2 reizes 2, to nevar izdarīt, sakot 2222 reizes 22222, kas kļūst par murgu. Diemžēl šādas problēmas rodas, kad klasē tiek aizpildīti cilvēki ar dažādu izglītības līmeni un dažādu vecumu, kā tas notiek šajā gadījumā. Es, lūdzu, nedusmojies, es esmu Turcijā, jo vācu valodā šeit mācies, lai jūs visi būtu. Karoga summa 30% kā statistika vai Annas vēstules. Lizas vēstulē teikts, ka iegaumēšana padara vārdu daudzus līdz pat kā māca lūgšanu kursu.

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Es nedaudz atšķiros no jūsu aprakstītās situācijas. Stambulā es saņēmu a1 sertifikātu, mūsu skolotājs bija ļoti labs, mēs apguvām visu nepieciešamo, lai mācītos kursā. Kopš esmu šeit, es cenšos iemācīties vācu valodu. Es zinu, cik svarīga un nepieciešama vācu valodas apguve ir dzīvei Vācijā. Es dzīvoju Austrumvācijā, tāpat kā lielajās pilsētās, es sajaucos ar turkiem un mācos vācu valodu, pavirši .. Skatiet manu temperatūru.

    Runājot par kursa priekšmetu, man nebija citas iespējas ēst. Viņi šeit neatver klasi bez 20 cilvēkiem. Es šogad neatklāju nevienu skolas kursu netālu no sevis. Katru dienu dodos uz 4 pilsētām. Esmu ceļā 3.5 stundas. Es pieceļos 5 no rīta un nāku mājās 4 vakarā. vienkārši iemācieties vācu valodu, ļaujiet man to izdarīt nākamgad b2-c1.

    Kad mēs sākām kursu, viņi noteica līmeni. Es sāku no a2. Es jautāju, sākot kursu, tiks veikts b1, viņi teica, ka jā. bet, kad skolotājs tik lēnām samirkst, mēs kļūstam slapji tikai par a1 un pusi no a2n. Mūsu mēnesis būs b1 eksāmens, taču mēs neko nemācījāmies ar vārdu b1.

    Vai man ir taisnība sūdzēties par šo kursu? Es šeit nedzīvoju gadiem ilgi, ļaujiet man ņemt b1, pirms es saņemu stundas. Mums bija izspēles eksāmens, es neko nesapratu.

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Mans draugs, es pagājušajā gadā kārtoju B1 eksāmenu. Es varu jums sniegt informāciju par kursiem, kurus apmeklēju. Es nokārtoju kursu VHS, Volkhochschule. vispirms mums tika veikts izmēģinājuma eksāmens. Eksāmena rezultātā mēs turpinājām vienā klasē tiem, kuriem bija laba atzīme, un tiem, kuriem nebija, mums bija 3 dažādi skolotāji. Īsā laikā visu līmenis sasniedza to pašu līmeni. mēs pabeidzām HUEBER A2 grāmatu. Es domāju, ka mēs neesam redzējuši nevienu B1 grāmatu. tikai pusotru mēnesi pirms eksāmena skolotāji mums pastāvīgi deva izmēģinājuma eksāmenus. Ne tikai Hērens un Lesens, viņi pusotru mēnešu izmēģinājuma eksāmenos kārtoja HÖREN, LESEN, SCHREİBEN un SPRECHEN, it kā mēs būtu īstajā eksāmenā. Novērtējums, ko ieguvu pirmajā eksāmenā, bija gandrīz kā jūsu rezultāts. Es redzēju, ka mans līmenis pieaug nepārtrauktu izmēģinājumu rezultātā. vēstulē esam daudz strādājuši. Viņi gandrīz katru dienu sniedza tēmas un rakstīja vēstules. Mūsu izmēģinājuma vēstules tika novērtētas un novērtētas. Kad atkal ir daudz, pakāpes paaugstinās. cilvēkiem ir arī pieredze.
    Viņiem pat SPRECHEN sadaļa tika veikta kā īsts eksāmens. Viņi mums iedeva ilustrētus darbus un lika aprakstīt redzēto. Viņi to organizēja kopā ar diviem cilvēkiem. Piemēram, mēs izveidojām drauga dzimšanas dienas plānu. Skolotāji mums uzdeva jautājumus. mēs iepazīstinājām ar sevi. Tie bija izspēles eksāmeni, kas mums tika piešķirti tikai pusotra mēneša laikā. Ar šiem izmēģinājuma eksāmeniem es sevi paaugstināju. Es nesaprotu, kāpēc jūsu kursā joprojām netiek veikti eksāmeni. Labi, mēs neapstrādājām B1 grāmatu.
    Bet es no bibliotēkas aizņēmos HUEBER un SCHRITTE B1 grāmatas. Es tajos strādāju mājās. Es uzrakstīju vēstuļu paraugus, kurus VHS mums mācīja. 18 vienības. meklējiet tur, ja vēlaties. jo vēstules tēmas ir vienādas augšup un lejup Es rakstīju sprechen sadaļā.
    Es arī teikšu, ka es šobrīd daru B2. bet mūsu grāmata ir B1.

    Es vēlos jums sniegt B1 tēmas, tas ir, nepieciešamos priekšmetus, lai sagatavotos eksāmenam.
    Vissvarīgākais vēstules jautājums ir savienojumi. tad cik jūsu teikumos NEBENSATZ ar HAUPTSATZ un saiknes, kas savieno šos divus teikumus (weil, dass, denn, oder, trotzdem, obwohl, deswegenMūsu skolotāji paši teica, ka, ja tu veido teikumus ar … utt., viņi no turienes tev dod visvairāk atzīmju.

    pie viena AKTĪVI SODI ar pasīvu teikumu Koncentrējieties uz objektiem. Jo vēstulē pasīvais teikums ir ļoti nepieciešams.
    LAIKI: tagadne (prasens), pagātne (perfekt vai prateritum) Es vairāk koncentrējos uz pilnību. man šķiet vieglāk. nākotnes laiks netiek izmantots daudz. prasens ir pietiekams, jo tas ir gan klāt, gan klāt.

    raksti. nominativ, akkusativ, dinamiskie un ģenitīvie stāvokļi. smagums ar noteiktiem izstrādājumiem un nenoteiktiem izstrādājumiem
    r. Īpašības vārdu konjugācija (piemēram, das KLEİNE kind) 

    un PPIEZĪMES, KAS IZMANTOJAS AR ROSĪCIJĀM Iesaku iegaumēt. Ja jūs zināt, kurš darbības vārds ieguva kādu ieskaņojumu, jūs varat vieglāk izveidot teikumus.
    FÜR GARANTİEREN, AN ERİNNERN, UM (SİCH)BEWERBEN, UM(SİCH)KÜMMERN, MİT (SİCH) TREFFEN…… utt.
    tīklā ir arī ģeotēmas eksāmenu paraugi. tur var sevi pārbaudīt.
    Ja jums ir kādas problēmas, es esmu gatavs palīdzēt, cik zinu. Man ir resursi, ar kuriem esmu kursā strādājis. Veiksmi.

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Liels paldies par uzrakstīto. Mēs tikko uzzinājām baglaclar. Pagājušajā nedēļā mēs uzzinājām īpašības vārdus jaunus. Mēs esam tikai pusceļā. Praeteritum mums nekas nesanāca :) mēs Genetivā nesamirkām. viņi parādīja šādus pasīvus teikumus un izturēja.

    Patiešām svarīgi ir tas, ka mums ir jāiegūst vismaz 45 no 33 horenā un lesenā. Vēstule un runa būs tikai viedokļa piezīme. Mēs nesaņemam punktus kā jūs. Piemēram, es saņēmu 1 punktus Lesenā un Horenā, viņi 30 punktus papildina ar vēstulēm un runām. Viņi jau tev iedod 3 burtus. viens līmenis a2, viens līmenis b2. Ja izvēlaties a1, lai cik glīts un izsmeļošs būtu jūsu teikums, jūs galvā rakstīsit a2 burtu...

    Esmu klases jaunākais skolnieks. Viņi visi ir ārzemnieki ar vismaz 3 gadu pieredzi. Neskatoties uz to, mēs šo jautājumu velti apspriedām 1 mēnešus. Ko darīt, ja mēs tagad pabeigsim a3… Mēģināšu kaut ko izdarīt pats, redzēsim, vai mans beigas būs labs.

    Es zinu 18 burtus, esmu tos uzrakstījis, pats cenšos uzrakstīt visas šīs vēstules. Atklāti sakot, es vairs neesmu savā sūtījumā, es vēlos pabeigt kursu pirms došanās prom, jo ​​esmu ļoti noguris.

    Jau 5 mēnešus katru dienu mostos pulksten 5 un snigšu pa ceļiem sniegā un dubļos, domādams, ka iemācīšos vācu valodu, bet tagad redzu, ka tas viss bija velti. Kursa beigās mēs noņemsim un sūdzēsimies par visām mūsu apskatītajām tēmām. Man pat vienalga nauda, ​​ko es samaksāju. Es ļoti labi zinu, cik grūti ir katru dienu ar autobusu vai vilcienu izbraukt 4 pilsētas tālāk no šejienes. Es tev tos neatstāšu...

    Paldies Dievam, mans skolotājs Stambulā bija tik labs, no viņa mācītais kļuva par pamatu, atkārtojām to, ko viņš man mācīja pirmajos 3 mēnešos... Pats labākais, rezultātu redzēsim nākamajā mēnesī..

    Paldies par palīdzību... labi :)

    Bthnkdgn
    Dalībnieks

    Vācu kursos grūtākais ir B1. Patiesībā A1 un A2 tādi priekšmeti kā ģenētika vai pasīvie netiek minēti, un B1 man gāja ļoti grūti. Uz kursiem gāju 3 mēnešus, kursu sāku vēlu, nebija cerību tikt nokārtots, bet bija ierobežota laba runa rakstveidā un saņēmu B1 sertifikātu.

    hamburgā

    Lesen / Horen

    Schreiben

    Novērtēts atbilstoši sadaļām, ko sauc par Sprechen

    Piemēram, jūs varat iegūt sprechen b1 hören a2 piezīmi, tad jūs redzat daļu, kuru nevarējāt atkārtoti iziet.

    Knapi nokārtoju.Tā kā gāju B1 kursu 3 mēnešus,tagad sāku B2 kursu.Saka,ka B2 ir ļoti grūti.Atklāti sakot A1 un A2 ir stāsts.Vācijā vismaz B1 un B2 prasa un pat ar B1 nepietiek dažiem arodkursiem un darbiem.

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Es jums tieši piekrītu. ar b1 nepietiek, pareizai vācu valodai vajag vismaz b2. Šeit neviens nevar atrast siltumu, runājot ar kaķi. tikai turku firmas dod siltumu. veiksmi

    MehmetCan
    Dalībnieks

    labdien, man sanāca 1 gada sesija, un ārzemnieku policija teica, ka man jāiet arī uz kursu B1. Volkshoch deva Schule reģistrācijai dokumentu. Vai man jādodas uz Volkshoch Schule? Piemēram, ja es reģistrējos kādā Gētes filiālē Vācijā un vai viņi pieņems saņemto B1 sertifikātu?

    Vai tiešām kāds zina par šo tēmu?

    paldies

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Es nezinu jūsu sistēmu valstī, bet viņi man no turienes deva skolas skolnieku, viņi teica gorsurun. Jau šeit tika atvērts 1 kurss ārzemnieku trūkuma dēļ. bet, ja sāp ātrāk, es aizietu pie viņa. Es pats izvēlētos no saraksta.

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Viņu manis dotajā sarakstā nav nevienas gētes, manam draugam ir tikai VHS un euro shēma. Vai viņi pieņem Geti? Ko viņi dara?

    netalman ar
    Dalībnieks

    HELLO,

    VOLKSHOCHSCHULE IR ĻOTI LABA IESTĀDE. VISMAZ GETĒ. PAT DAŽI PEDAGOĢI NĀK NO GETĒM UN PAT SKOLOTĀJIEM IR VALODAS DOKTORI. JŪSU INFORMĀCIJA.

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Ja tagad nenokārtošu eksāmenu, būs jāgaida, kad atvērs VHS, nekas cits neatliek...

    Starp citu, cik ilgs laiks nepieciešams, lai iegūtu b1 sertifikātu? Es esmu mana vīza līdz 2014. gadam. Vai man tas jālieto šajā laikā, vai kāds par to zina iepriekš?

    saalesque
    Dalībnieks

    Es sāku no savas Halke, lai kaut kur sāktu mācīties vācu valodu.
    Ja būs kādi uzlabojumi, turpmāk tiks piemēroti speciālie kursi…

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Ja tagad nenokārtošu eksāmenu, būs jāgaida, kad atvērs VHS, nekas cits neatliek...

    Starp citu, cik ilgs laiks nepieciešams, lai iegūtu b1 sertifikātu? Es esmu mana vīza līdz 2014. gadam. Vai man tas jālieto šajā laikā, vai kāds par to zina iepriekš?

    Jums tas jāiegūst līdz 2014. Jums nav jāpērk tieši tagad. Bet, dodoties uz interviju vīzu dienā 2014. gadā, jums ir jābūt B1 sertifikātam. ja B1 nav pieejams, viņi joprojām piesakās līdz noteiktam laikam. 

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 23)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.