Vācu telpu prezentācija

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    burcuxnumx
    Dalībnieks

    Draugi, man rīt jāizpilda mājasdarbi, es būtu ļoti priecīgs, ja jūs varētu man palīdzēt. Manas gultas labajā pusē ir skapis, mans rakstāmgalds atrodas manas istabas kreisajā pusē, un man ir grāmatu plaukts aizmugurē labajā pusē. siena. Kā es varu tā teikt? :apkaunots:

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Draugi, man rīt jāizpilda mājasdarbi, es būtu ļoti priecīgs, ja jūs varētu man palīdzēt. Manas gultas labajā pusē ir skapis, mans rakstāmgalds atrodas manas istabas kreisajā pusē, un man ir grāmatu plaukts aizmugurē labajā pusē. siena. Kā es varu tā teikt? :apkaunots:

    Es gibt einen Kleiderschrank, ein Schreibtisch, ein Bücherregal und ein Bett in meinem Zimmer.
    Es gibt meinen Kleiderschrank auf der rechten Seite meines Betts. Es gibt meinen Schreibtisch auf der linken Seite meines Zimmers und auf der rechten Seite gibt es meinen Bücherschrank.

    Manā istabā ir drēbju skapis, rakstāmgalds, grāmatu skapis un gulta.
    Man ir drēbju skapis manas gultas labajā pusē. Man istabas kreisajā pusē ir rakstāmgalds, bet labajā - bibliotēka.

    Patiesībā nav pareizi veikt mājas darbus. Jūs to uzrakstījāt dažās vietās, tāpēc es centos palīdzēt, bet jūs joprojām to labi pārbaudāt, vai ne? jaukti teikumi, jo  ;)

    burcuxnumx
    Dalībnieks

    Mans mājasdarbs vienalga nav tik īss, es izpildīju pārējos, tie bija teikumi, kurus man bija grūti iztulkot, paldies par tulkošanu. :)

Tiek rādītas 2 atbildes — no 1 līdz 2 (kopā — 2)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.