Vācu sms, ziņas, jauki vārdi vācu valodā

> Forumi > Vācu sakāmvārdi, skaisti vārdi, dzejoļi, stāsti, vācu vēstījumi > Vācu sms, ziņas, jauki vārdi vācu valodā

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    nalanw
    Dalībnieks

    Hier könnt ihr eure sms schicken die euch gefällt ..
    Dzimšanas dienas ziņas:

    wünsche ich dir ein Leben, Welches ist tāpēc wie die Sonne Heisse, Welches ist tāpēc klar wie der Schnee, unverfälscht und Welches ist iegrožot herzlichen Glückwunsch zum geburstag.

    Es novēlu jums siltu un tīru dzīve tik skaidru kā sniegu ... tik silts kā saule.


    Inder Küche? Im Bad? Auf dem Schreibtisch? Mit 40 maksas ist es schon eine Leistung, zu sich der taras erinnern wo wir zuletzt Autoschlüssel! Alles Gute


    Uz virtuves galda? 40 s liels darbs ar (panākumu) Ja jaunākā automašīna atcerēties, ka galveno ... Laimīgu dzimšanas dienu ..


    Ziņojumi par mīlestību

    Es gibt nur eine Sonne-die bist du!
    Es gibt nur einen Mond-der bist du!
    Es gibt nir eine grosse Liebe-und die bist du!
    Für mich bist du einfach alles


    Ir tikai viena diena ... tev!
    Tas ir tikai mēnesis ... .. tu esi!
    Ir tikai viena liela mīlestība ... .. sensin
    Tu esi viss man (viss ir sensin)

    WARTEN ...... mit der Hoffnung in mir
    WARTEN ...... .imit funkciju mir
    WARTEN ...... nur auf dich zu warten
    Meine Liebe
    Ich warte bis in die UNENDLICHKEIT ::


    GAIDZ ... ... ar cerību
    GAIDZ ... ..su spīdumu
    Gaida ...... tikai gaida tevi
    Askim
    Es gaidu uz mūžu

    nalanw
    Dalībnieks

    DEM TAG; DEM ICH dich an der W KENNENLERNT Schönste In meinem Leben .... : - *

    Diena, kad es zināju, ka tu esi labākā manas dzīves diena.

    ICH LIEBE DICH UND DICH NICHT VERLIEREN
    DU BIST MEIN LEBENLANG MEINEM HERZ

    Es tevi mīlu, un es negribu zaudēt
    Kamēr es dzīvoju


    DU BIST WIE EIN TEIL VON MIR
    ICH GEORGE EWIG DIR

    Tu esi kā manis gabals
    uz visiem laikiem ir tavs prieks ...

    Freunde sind wie Sterne.Du kannst sie nicht immer sehen, aber du weisst dass sie immer da sind wenn du sie brauchst ...

    Draugi ir kā zvaigznes, jūs ne vienmēr redzat, bet jūs zināt, ka viņiem vienmēr vajadzīgs egers

    nalanw
    Dalībnieks

    Deine Liebe un Wärme atradīsiet sevī ģeheimsten Sehnsüchten un Wünsche.ich bin für immer DEIN

    Es sapņoju par mīlestību un siltumu manu veicot savus visvairāk slepens ilgas un vēlmes ... Vienmēr uz seni

    Manche Menschen machen die Welt Besonders, in dem sie einfach nur da sind ...

    daži cilvēki tikai padara pasauli īpašu ar savām būtnēm ...

    erlauben einem verrückten dich zu küssen aber,
    erlaube einem kuss niemals dich verrückt zumachen

    Ļaujiet dzērājam skūpsts, bet
    neļauj skūpstīt padarīt tavu traku

    nalanw
    Dalībnieks

    Ich wünsche DR: Freude jedem Tag, Engel auf einem Weg jedem, ein Licht und in Jeder dunkelheit einen Menschen, der liebt dich, denn es du esi verdienter.

    Es novēlu jums prieku katru dienu, eņģeli uz katra ceļa, gaismu uz katru tumsu un cilvēku, kurš jūs mīl, jo esat to pelnījis ..

    Nazira
    Dalībnieks

    Wenn Du jemals ganzelīns bist,
    und niergends einen ausweg siehst
    dann sende eine Träne zu mir,
    denn egal bija passiert,
    ich helfe Dir!

    Kad esat pilnīgi viens
    un nav kur rūpēties,
    sūtiet man pseidonīmu
    Neatkarīgi no tā, kas notika vakar
    Es tev palīdzēs.

    Nazira
    Dalībnieks

    Hab grad ein Anruf aus dem Himmel bekommen,
    Sie vermissen einen Engel,
    Keine Angst ich hab Dich nicht verraten!

    Telefons man atnāca no debesīm,
    eņģelis ir zaudēts,
    nebaidies, ka es tevi vēl neesmu nodevis.

    nalanw
    Dalībnieks

    Schlaf meine Engel.Träume von mir in dieser Nacht.Den dann träume ich von dir und hole dich im traum zu mir

    Es redzēšu tavos vakaros sapņus, es redzēšu tev vakar sapņus, un es tevi aizvedīs sapnī naktī.

    Wenn ich könnte, ich würde fliegen, um un dir den den Armen zu liegen

    Es gribēju lidot ar Egeru, lai tu varētu gulēt ar tavām rokām

    :-[Komm zu mir,zieh deine Hose und deine Unterwäsche aus.Setzte dich auf mich drauf und geniess es,bis es dir kommt!DEIN WC 😮

    nalanw
    Dalībnieks

    Mīlestība ir domāt 
    Dalīties mīlestībā 
    Mīlestība ir smaids, 
    Mīlestība ir viss! 
    Laimīga diena mīļotājiem ...

    Liebe ist, nachzudenken, 
    Liebe ist, zu teilen, 
    Liebe ist, zu lächeln, 
    Liebe ist alles! 
    Schönen Valentinstag ...

    nalanw
    Dalībnieks

    Pat ja attālumi ir tālu 
    mīlestības ķēriens, silts vēstījums 
    vieno sirdis... 

    Auch Wenn Die Entfernungen Gross Sind, 
    Ein Schoß Voller Liebe, Eine Wilte SMS 
    Verints Herzens…

    nalanw
    Dalībnieks

    Dzīvot bez ilgām, ilgoties bez mīlestības, mīlēt bez tevis! Neaizmirsti, ka mīlēt ir nevis būt vienmēr kopā, bet būt kopā ar tevi arī tad, kad tevis nav... Varbūt es šajā Valentīndienā nebūšu kopā ar tevi, bet manas ilgas un mīlestība vienmēr ir ar tevi. Es mīlu Tevi! 

    Das leben geht nicht ohne Sehnsucht, die sehnsucht nicht ohne liebe, die Liebe nicht ohne dich! Vergiss aber nicht das “sich lieben” nicht bedeutet das man immer zusammen ist, das auch wenn du fehlst bei dir zu sein…. Vielleicht bin ich diesen Valentinstag nicht bei dir, aber meine Sehnsucht, meine Liebe zu dir ist immer bei dir. ES tevi mīlu!

    nalanw
    Dalībnieks

    Ja es zinu, cik daudz kilometru mēs esam, jūs vienmēr esat ar mani, Mans prāts un mana sirds.
    Es tevi tik ļoti mīlu - vienmēr!

    Auch wenn viele Kilometrs zwischen uns sind, tāpēc weiß ich doch, daß du immer un mir bist. Meinen Gedanken und meinem Herzen.
    Es domāju par visiem - für immer!

    nalanw
    Dalībnieks

    Ich hab Dich geliebt und im Herzen getragen. Nun bist du verrutscht und liegst mir im Magen.
    Es tevi mīlu un es to uzņemu savā sirdī, bet tu nometies un tu stāvi manā vēderā ..

    Ich liebe Dich allein, es sein Soll keine Andre, Andre Solla es werden keine, Solange ich auf Leben.

    Es mīlu tikai tevi, nevajadzētu būt nevienam citam, kamēr es dzīvoju

    363185pb.gif

    nalanw
    Dalībnieks

    Jemand braucht deine Liebe und jemand braucht dich! Weisst du was: Dieser Jemand bin ich !!
    Kādam vajag tavu mīlestību un tev kāds tev vajag! Zini, ka tas ir man

    De auf meiner Haut Hande zu Spuren ka, wie ist DENN nur eine Reise ins Paradies- dem Himmel tik nah sein kann man Dort!
    Tāpat kā brauciens šajā paradīzē ar rokām, kas pieskaras ādai, vakar viņš var būt tik tuvu mākoņiem.

    Hei…..lächle doch mal……….. genau so………..süss…..wenn du dich jetzt sehen könntest….. wüsstest du, warum ich nur dich liebe!!
    Hei……….smaidi………..tas ir…………..mīļi……ja tu tagad redzētu sevi………….tu zinātu……….kāpēc es mīlu tikai tevi

    Das Wort liebe bedeutet: Laß mich nie allein, ich will immer bei dir sein.Ewig wollen wir zusammen sein.Bleib mir immer treu.Es soll immer Frieden sein
    Mīlestības nozīme: neatstājiet mani vienu, es vienmēr gribu būt blakus. Vēlos palikt kopā mūžīgi. Palieciet man uzticīgs. Brīvībai vienmēr jābūt

    Ich…Es būšu…Es nevēlos…Es nedomāšu…Es nebūšu nē...Ich will dich nie im Leben…Ich will dich nie im Leben verlieren!!!
    36221fg.gif

    nalanw
    Dalībnieks

    Es esmu Dichs von Herzēns, kurš teica, ka tas ir Herz viel schmerzen!
    Es tevi mīlu ar visu manu sirdi, mana sirds sāp bez tevis ...

    Nun sitz ich hier und bin allein, karum kannst du nicht bei mir sein? ich sehn mich so nach dir, deswegen kommt die Sms von mir! ICH LIEBE DICH !!!

    Es dzīvoju šeit, un es esmu viens, kāpēc es nevaru būt šeit? Es tevi tik ļoti aizmirsu par šo vēstījumu man.

    nalanw
    Dalībnieks

    Iesit dunci manā sirdī, vienmēr turies tā, neiedziļinies pārāk dziļi
    Jo tu esi tur, mana mīlestība!



    2. Versija:
    Iesit manam duncim uz sirds, ļauj manai sirdij mirdzēt.
    Neiedziļinies pārāk dziļi, jo TU esi tur, dārgais!

    Stosse no Dolch in mein Herz, lass es so stehen, aber steche ihn nicht zu tief rein, denn four bist DU meine Liebe!



    2. Versija:
    Stosse no Dolch in mein Herz, mein Herz soll auseinander reißen.
    Aber steche ihn nicht zu tief rein, denn four bist DU mein Schatz.

    nalanw
    Dalībnieks

    Manā sirdī nav vietas baska cicege,
    Vakar jūs uzbrūkat sirds saknēm.

    Es gibt keinen Platz für eine weitere Blume in meinem Herzen,
    denn du hast deine Wurzeln in meinem Herz geschlagen.

    Padomā par mani katrā lietus pilienī
    Katrs vakar kritums ir skūpsts no jums.

    Denk auch bei Regen zärtlich an mich
    denn jeder Tropfen ist ein Kuss für Dich.

    44ak.png

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 77)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.