Kā labāk apgūt vācu un svešvalodu?

> Forumi > Aktīvās mācīšanās un vācu vārdu iegaumēšanas metodes > Kā labāk apgūt vācu un svešvalodu?

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Esma 41
    Dalībnieks

    Svešvaloda... kā to vislabāk apgūt?? ?

    Jūs vēlaties doties uz valsti, kurā runā runā, un jūs zināt, ka visvienkāršākais un ātrākais veids, kā mācīties šo valodu. Bet, pārejot uz jaunu valsti, vispirms var likties dīvaini. tas prasīs laiku, lai pierastu pie jauna vides, kultūras un valodas. To var ietekmēt arī atšķirīga laika josla. Bet esiet ērti un mēģiniet uztvert savu jauno vidi.

    1- Kļūdieties (!): Pieļaujiet tik daudz kļūdu, cik vien iespējams valodā, kuru mācāties... Ne vienmēr ir jārunā pareizi. Ja cilvēki var saprast, ko jūs sakāt, nav svarīgi, vai jūs pieļaujat kļūdas, vismaz sākumā. Dzīvošana svešā valstī nav gramatikas pārbaude.

    2- Pajautājiet, ja nesaprotat: kad citi runā, jums nav jātver katrs vārds. Parasti pietiek ar galvenās domas izpratni. Bet, ja jums šķiet svarīga lieta, ko nesaprotat, JAUTĀ! Daži noderīgi vārdi par šo tēmu: Pardon me? for English. Atvainojiet, ko jūs teicāt? Vai jūs, lūdzu, varētu runāt lēnāk? Vai jūs to teicāt... Es to nesapratu... Vai jūs varētu to atkārtot, lūdzu? Kas tas bija? Piedod, ka es tevi nedzirdēju. Atvainojiet, ko nozīmē “……………”. nozīmē? (Bet nelietojiet: Vai jūs runājat angliski? Lūdzu, atveriet muti, kad runājat! Dodiet man pārtraukumu!) Vācu valodā (Entschuldigung, wie bitte? Entschuldigung, was haben Sie gesagt?, Würden Sie bitte langsamer sprechen? vai Bitte, Varat izmantot tādus izteicienus kā sprechen Sie langsam!, Haben sie gesagt das…, Können Sie das wiederholen bitte? Was war das? Entschuldigung, was bedeutet das?

    3. Iekļaujiet valodu, ko apgūstat savās interešu jomās: cilvēkiem patīk runāt par lietām, kas viņus interesē. Kādas ir tavas intereses? Mēģiniet iemācīties pēc iespējas vairāk vārdu par šīm tēmām. Pajautājiet apkārtējiem cilvēkiem, kas viņus interesē. Šī ir aizraujoša metode un vienmēr palīdz apgūt jaunus vārdus. Tādā veidā jūs redzēsit, ka sāksiet labāk saprast citus. Intereses ir kā auglīgs lietus dārzā. Runāšana par savām valodu prasmēm palīdzēs mācīties ātrāk, spēcīgāk un labāk. Daži noderīgi vārdi: Kas jūs interesē? angļu valodā Mans mīļākais hobijs ir … man ļoti patīk ….. nodarboties… Daudzus gadus man ir…. Kas man patīk… ir… Kādi ir tavi hobiji? Vācu valodai…

    4. Runājiet un klausieties: vienmēr ir par ko runāt. Paskaties sev apkārt. Ja kaut kas jums šķiet dīvains vai atšķirīgs, iedziļinieties sarunā. Tas arī palīdzēs uzlabot jūsu draudzību. Klausieties cilvēkus, bet klausieties, lai uztvertu vārdu izrunu un valodas ritmu. Noteikti izmantojiet to, ko zināt. Daudzās valodās vārdi ir atvasināti viens no otra. Šajā gadījumā mēģiniet izsecināt vārda nozīmi no tā nozīmes priekšmetā. Runājot ar vietējiem valsts pilsoņiem, mēģiniet turpināt sarunu. Nekrītiet panikā, kad nesaprotat, ko otrs saka. Mēģiniet saprast galveno domu un turpināt sarunu. Ja jums joprojām ir grūtības saprast, palūdziet viņam atkārtot teikumu. Ja turpināsit runāt, sarunas gaitā tēma kļūs saprotamāka. Tas ir labs veids, kā uzlabot valodu un apgūt jaunus vārdus, taču esiet uzmanīgi: kā saka: "Neticiet visam, ko dzirdat, ticiet pusei no tā, ko sakāt"...

    5- Uzdodiet jautājumu: nav labāka veida, kā apbraukt. Uzdodot jautājumus, jūs turpināsiet runāt, kā arī palīdzēsit sākt runāt.

    6- esiet piesardzīgs ar savu lietojumu: Lietošanas vārds parasti seko tam, kā cilvēki runā. Dažreiz izmantošana arī var kļūt par jautrām. Cilvēkiem var šķist dīvaini runāt atšķirīgi, nekā teikt vārdus. Visvienkāršākajā veidā valoda parasti un dabiski tiek izmantota.

    7- Nēsājiet piezīmjdatoru: vienmēr turiet pie sienas portatīvo datoru un pildspalvu. Ja dzirdat jaunu vārdu vai to izlasa, nekavējoties rakstiet to. Tad mēģiniet izmantot šos vārdus savās sarunās. Uzziniet jaunus izteicienus. Viens no patīkamākajiem svešvalodu apguves aspektiem, no kuriem daudzi ir idiomas, ir izprast idiomu. Uzrakstiet šos paziņojumus savā piezīmju grāmatiņā. Ja jūs pielietojat to, ko jūs iemācīties runāt, jūs atcerēsities un runāsit ātrāk.

    8- Lasiet kaut ko: trīs labākie veidi, kā apgūt citu valodu: lasīšana, lasīšana un lasīšana. Kad mēs lasām jaunus vārdus, mēs arī pielietojam to, ko mēs jau zinām. Pēc tam būs vieglāk izmantot šos vārdus, lai saprastu, ko mēs dzirdam. Lasīt laikrakstus, žurnālus, zīmes, reklāmas, sloksnes uz autobusiem un daudz ko citu.

    9 - neaizmirstiet, ka ikviens var apgūt otru svešvalodu, būt reālistiskam un pacietīgam, neaizmirstiet, ka valodu mācīšanās prasa laiku un pacietību.

    10-Jaunas valodas apguves mērķis ir arī apgūt jaunu kultūru: būt apmierinātiem ar kultūras noteikumiem. Ja jūs mācāties jaunu valodu, esiet piesardzīgs par noteikumiem un paradumiem, ko kultūra jums dos. Jums jāapspriež, lai mācītos. Nevilcinieties uzdot jautājumus klasē vai ārpus klases.

    11- Uzņemieties atbildību: Jūs esat atbildīgs par savu valodas apguves procesu. Mācoties svešvalodu, skolotājs, kurss un grāmata, protams, ir svarīgi, taču neaizmirstiet noteikumu, ka "labākais skolotājs esi tu pats". Lai mācību process būtu labs, jums ir jānosaka savi mērķi un jādara darbs, kas palīdzēs sasniegt jūsu mērķus.

    12 - organizējiet savu mācību stilu: organizētā apmācība palīdzēs jums atcerēties lietas, ar kurām jūs strādājat. Izmantojiet glosāriju un labus kursa materiālus.

    13- Mēģiniet mācīties no saviem klasesbiedriem: tikai tādēļ, ka citi tajā pašā klasē esošie studenti ir tādā pašā līmenī, kā jūs nenozīmē, ka jūs nevarat uzzināt par tiem kaut ko.

    14- Mēģiniet mācīties no savām kļūdām: nebaidieties kļūdīties, ikviens var kļūdīties. Ja uzdodat jautājumus, jūs varat pārvērst savas kļūdas par priekšrocību svešvalodas apguvē. Vai ir kāds cits veids, kā pateikt lietoto teikumu?

    15 - mēģiniet nedomāt par to, ko jūs zināt: aprakstiet, kurp doties un kur doties, piemēram, pie autobusa pieturas, pie sevis. Tātad jūs būsiet iemācījies valodu, neko nesakot.

    16- Visbeidzot, izklaidējieties, mācoties valodu: veidojiet dažādus teikumus ar apgūtajiem teikumiem un idiomām. Pēc tam izmēģiniet teikumu, ko izteicāt ikdienas sarunā, un pārbaudiet, vai varat to pareizi lietot. Runā, ka dzīve ir tikai pieredze, svešvalodas apguve ir tieši tā...

    Esma 41
    Dalībnieks

    Draugi, izlasiet vācu valodas apguves pirmos soļus no jums, mūsu vērtētajiem biedriem.
    Pirmkārt, kā jūs sākat mācīties vācu?

    Es sāku bērnudārzā, lai mācītos vācu.  :)
    Ehhh almancam nav tik slikti.

    Vai jūs esat

    Ceru uz jūsu komentāriem. 
    Paldies jau tagad.  ;)

    cinājums ir
    Dalībnieks

    1- Pieļaut kļūdas(!): Pieļaujiet tik daudz kļūdu, cik vien iespējams valodā, kuru mācāties...  Ja cilvēki saprot, ko jūs domājat Nav svarīgi, vai jūs kļūdāties, vismaz sākumā….

    Problēma ir tā, ka diemžēl cilvēki nesaprot, ko es domāju, viņi lavīnu skatoties. ;D

    14- Mēģiniet mācīties no savām kļūdām: nebaidieties kļūdīties, ikviens var kļūdīties. Ja uzdodat jautājumus, jūs varat pārvērst savas kļūdas par priekšrocību svešvalodas apguvē. Vai ir kāds cits veids, kā pateikt lietoto teikumu?

    Oooo Es daru tik daudz kļūdas, ka, ja es būtu grēkojis, es būtu bijis konkrēts elle, lai izveidotu nepatiesas atziņas.

    16- Visbeidzot, izklaidējieties, mācoties valodu: veidojiet dažādus teikumus ar apgūtajiem teikumiem un idiomām. Pēc tam izmēģiniet teikumu, ko izteicāt ikdienas sarunā, un pārbaudiet, vai varat to pareizi lietot. Runā, ka dzīve ir tikai pieredze, svešvalodas apguve ir tieši tā...

    Es cenšos, lai būtu jautri, bet vispirms 2 Valle mana problēma stilīgs, nevis sasmalcina pārvēršas jautri.

    Es pirmo reizi sāku apmeklēt kursus Vācijas Kultūras centrā, bet pēc tam ilgu laiku verdim.şi tagad ir mācību komplekts, grāmatas un šī vietne neņemot priekšrocības, lai padarītu mācīšanos çalışıyorum.fırsat nepāra auss paradums Vācijas kanāliem seyrediyorum.fakat viņi runā pārāk ātri es nesaprotu lieta bieži. :)

    Esma 41
    Dalībnieks

    1- Pieļaut kļūdas(!): Pieļaujiet tik daudz kļūdu, cik vien iespējams valodā, kuru mācāties...  Ja cilvēki saprot, ko jūs domājat Nav svarīgi, vai jūs kļūdāties, vismaz sākumā….

    Problēma ir tā, ka diemžēl cilvēki nesaprot, ko es domāju, viņi lavīnu skatoties. ;D

    14- Mēģiniet mācīties no savām kļūdām: nebaidieties kļūdīties, ikviens var kļūdīties. Ja uzdodat jautājumus, jūs varat pārvērst savas kļūdas par priekšrocību svešvalodas apguvē. Vai ir kāds cits veids, kā pateikt lietoto teikumu?

    Oooo Es daru tik daudz kļūdas, ka, ja es būtu grēkojis, es būtu bijis konkrēts elle, lai izveidotu nepatiesas atziņas.

    16- Visbeidzot, izklaidējieties, mācoties valodu: veidojiet dažādus teikumus ar apgūtajiem teikumiem un idiomām. Pēc tam izmēģiniet teikumu, ko izteicāt ikdienas sarunā, un pārbaudiet, vai varat to pareizi lietot. Runā, ka dzīve ir tikai pieredze, svešvalodas apguve ir tieši tā...

    Es cenšos, lai būtu jautri, bet vispirms 2 Valle mana problēma stilīgs, nevis sasmalcina pārvēršas jautri.

    Es pirmo reizi sāku apmeklēt kursus Vācijas Kultūras centrā, bet pēc tam ilgu laiku verdim.şi tagad ir mācību komplekts, grāmatas un šī vietne neņemot priekšrocības, lai padarītu mācīšanos çalışıyorum.fırsat nepāra auss paradums Vācijas kanāliem seyrediyorum.fakat viņi runā pārāk ātri es nesaprotu lieta bieži. :)

    Lengur, kamēr jums ir šī neatlaidība  :) Es esmu pārliecināts, ka jūs varat runāt vācu valodā kā savu dzimto valodu.  :)

    madchen
    Dalībnieks

    Viņš brauca mājās katru dienu laikā no vingrinājumiem mēs risinām jautājumus, kā skolotājs tādā ilerledi..tekr e ede..ayrı, izlasot profesori domā, ka ir iemesls, tie ir pastāvīgi manas yaptırıyordu..ilerleme tulkojumiem

    madchen
    Dalībnieks

    vai mana problēma ir mazliet izteikta, kā arī nedaudz izteikta, ka tas ir mazliet plāns, tas nav īsti piemērots ya: S

    cinājums ir
    Dalībnieks

    Lengur, kamēr jums ir šī neatlaidība  :) Es esmu pārliecināts, ka jūs varat runāt vācu valodā kā savu dzimto valodu.  :)[/ b]

    Cerams.Franču rakstnieks Balzakstev bija slavens teiciens;"Lai būtu zināšanu saimnieks, ir jābūt darba kalpam." Viņš teica.
    Un arī Napoleonsun "Neiespējams ir vārds, kas atrodams tikai muļķu vārdnīcās." Viņš teica. Haahhh, tas ir tas, ko es saku. :) Lai gan daudz franču  ;D

    Esma 41
    Dalībnieks

    Lengur, kamēr jums ir šī neatlaidība  :) Es esmu pārliecināts, ka jūs varat runāt vācu valodā kā savu dzimto valodu.  :)[/ b]

    Autors Balzakstev bija slavens teiciens;"Lai būtu zināšanu saimnieks, ir jābūt darba kalpam." Viņš teica.
    Un arī Napoleonsun "Neiespējams ir vārds, kas atrodams tikai muļķu vārdnīcās." Viņš teica. Haahhh, tas ir tas, ko es saku. :) Lai gan daudz franču  ;D

    Piemēram, Konfuziuss saka: es precīzi nezinu, ka neko nezinu. " ;D

    Arksilao teiktais:  ;D “Vai esmu saņēmis informāciju? ES nezinu."

    Ko sacīja Sokrats?  :)  "Es nezinu neko citu, kā tikai nezinu neko."

    Ko Mark Twain saka:  ;D  “Izglītība ir viss. persiki kādreiz bija rūgta mandele;
    Ziedkāposti nav nekas vairāk kā koledžas izglītoti kāposti. " ;D

    Benjamin Disraeli: "Parasti visveiksmīgākais cilvēks dzīvē ir tas, kuram ir vislabākās zināšanas."

    “Viena lieta ir droša. Lai šaubītos par kaut kāda patiesumu.

    šaubīties ir domāt.

    Domāt ir eksistēt.

    Nu, tad es šaubos, es esmu.

    Es domāju, ka esmu.

    Pirmās zināšanas ir šīs labās zināšanas.

    Tagad no šīs informācijas varu iegūt visu pārējo informāciju. "

    Renē Dekarts


    - Es precīzi nezinu, ka neko nezinu.
    ;D (kā atvērt mutisko)

    Arksilaos

    Mani citāti ir kļuvuši diezgan starptautiski, nevis franču.  ;D ti, starptautiskā  :)

    Esma 41
    Dalībnieks

    atjaunināšana

    SEDAT08
    Dalībnieks

    Kopš tā laika, kad es pirmo reizi ierados uz Vāciju, es visu esmu uzdāvinājis neko, nezinot vakar, nevis mācīties kaunu. Es mācu 2 vārdu krājuma vārdus dienā, un esmu iemācījies daudz vārdus, kurus es nekad neesmu redzējis. Es lasīšu avīzi, skatoties televizoru, kādu laiku es to gribu lasīt.

    theprivat uz
    Dalībnieks

    Autors Balzakstev bija slavens teiciens;"Lai būtu zināšanu saimnieks, ir jābūt darba kalpam." Viņš teica.
    Un arī Napoleonsun "Neiespējams ir vārds, kas atrodams tikai muļķu vārdnīcās." Viņš teica. Haahhh, tas ir tas, ko es saku. :) Lai gan daudz franču  ;D

    Jūs esat mazliet franču ceļā :)

    seraka
    Dalībnieks

    mrb draugi
    17 dienas pirms es atbraucu uz Vāciju, un es nevarēju dzirdēt jūsu kursi sākas ap mani, bet viņi man jautā, kā lietas bija iemācījušies tik daudz, un es esmu pārsteigts, viņi pat Boyle labi :)
    Pamatojoties uz iespaidiem, mans pirmais ieteikums ir "nekaunēties" par neko, ko dari, jo vides uztvere šeit nav tāda kā TR.Piektdien, sestdien noteikti ej uz bāriem! Ej un satiec cilvēkus, šeit cilvēki sazinās nevis uz pazīšanas pamata, bet uz atrašanās vienā vietā.Aizejiet uz kino vai dzelzceļa staciju un vērojiet, jums pirmajos periodos tik un tā ir daudz laika. :) Turklāt, ja jūs zināt nedaudz angļu valodu, jums būs labi, bet uzstāj, ka runājat vāciski. un, otrkārt, "iegūt mīļāko, kas ir vietējais šajā valstī" :) Es esmu laimīgs, varbūt pirmajā nedēļā ar savu draudzeni es galu galā to uz ūdens rindām lieta in're ļoti apgrūtinošs Memnunmusunuz katru vācu meitas Bole maijā parādīšanās manu padomu jums, es Turk bakalaura Atteikšanās ir attieksme vairāk piederošs ievadot braucienu, kas ir ļoti gandarīta, ka tie soleyemice mūs mainīt gadījumi ar dzērienu uz tiem ir ļoti normāli nāk mēģiniet dzert vairāk un atpūsties :D un visur ir notepad pildspalva ir jābūt .. Ikviens, kurš mēģina kļūt par jaunu valodu un kultūras pielāgošanu, kā es vēlētos, atvieglos. Ja es vēlos paust vācu pasta draugu, es gribētu teikt, ka es gribētu teikt, ka esmu pieredzējusi, tiklīdz es pēkšņi pametu savu dzīvi

    theprivat uz
    Dalībnieks

    @seraka

    Es domāju, ka ir pretlikums pret turkiem meitenēm, kuras tika uzņemtas, jo tas bija ļoti turku.

    Vai tu saprata kaut ko līdzīgu?

    anonīms
    apmeklētājs

    Sveiki,
    Kamēr es studēju vācu valodu, nesen esmu atklājis daudzus vārdnīcas ieteikumus internetā

    paliec mierīgi

    mavili_mavis
    Dalībnieks

    Kā jau mīļā Esma teica, protams, ka būs kļūdas, svarīgi ir atrast patiesību, pētīt, kā arī svarīgi, lai cilvēkā būtu apņēmība mācīties.Protams, interese par vācu valodas apguvi ir bijusi kopš tā laika. Es biju bērns.Patiesībā tā ir mana veiksme.Es parasti mācos vārdu pa vārdam.Kas man ienāk prātā,es iegaumēju vācu valodu,bet man ir dažas problēmas ar liekajiem vārdiem.Kā to atrisināt?Vai varat palīdzēt es?

    žurnāls
    Dalībnieks

    mana vienīgā problēma ir tā, ka esmu sajūsmā, es esmu mazliet samulsusi, runājot ar kādu vāciski: samulsis: man nav daudz problēmu, bet, kad es runāju, šķiet, ka es nezināju ??? tiek uzņemta bilde manām smadzenēm  :(

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 28)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.