Vārdu spēles un vācu slaidi mobilajiem tālruņiem no almancax

> Forumi > Ziņas un paziņojumi par Almancax produktiem un pakalpojumiem > Vārdu spēles un vācu slaidi mobilajiem tālruņiem no almancax

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Vēl viens jaunums un jauks pakalpojums no almancax vadības un Java izstrādātāja Murata İNAN!

    Mobilās spēles

    Vācu valodas spēle (futbols) (mobilajam tālrunim)

    4ng5ijh3puvkrp7whw4.png

    Lietotājs vidū zonā redz vārdu. Augšējais un zemākais līmenis piedāvā šī vārda nozīmes iespējas. Ja augšējā vārds ir pareizā atbilde ved uz pili forta ir lielgabala ar augšējo galvenajiem aspektiem. Ja apakšējā atslēga ir pareiza, lietotājs ņem bumbu ar ALT bulttaustiņu. Pareizās atbildēs lietotājs nopelna punktus, kamēr ir nepareizas atbildes.

    Lai lejupielādētu šo spēli bez maksas noklikšķiniet šeit un atveriet lejupielādēto failu un augšupielādējiet to savā mobilajā tālrunī.

    Vācu valodas spēle (ritināmie vārdi) (mobilajam tālrunim)

    iv5i6cnyf24o2n2cj32m.png

    Lietotājs redz vienu vārdu un tā 2 cāļus. Ja pareizā atbilde ir vārds pa kreisi, lietotājs nospiedīs mobilā tālruņa kreiso taustiņu. Ja otra iespēja ir pareiza, lietotājs nospiež RIGHT virziena taustiņu. Punkti tiek nopelnīti pareizi.

    Lai lejupielādētu šo spēli bez maksas noklikšķiniet šeit un atveriet lejupielādēto failu un augšupielādējiet to savā mobilajā tālrunī.

    Vācu vārdu slaids (mobilajam tālrunim)

    Slide sagatavoti vācu vārdi un turku nozīme. Lejupielādējiet savā mobilajā tālrunī, iemācieties jaunus vācu vārdus visur, kas jums patīk.

    Lai lejupielādētu šo slaidu bez maksas noklikšķiniet šeit un atveriet lejupielādēto failu un augšupielādējiet to savā mobilajā tālrunī.

    Vācu vārdu slaids (tiešsaistes piekļuvei)

    Vācu vārdi, kas sagatavoti kā slaids, un to nozīme turku valodā. Lai noskatītos šo slaidu noklikšķiniet šeit

    Esma 41
    Dalībnieks

    Paldies par mobilajām spēlēm.
    Es to ielādēšu kabatā.

    Dievs svētī visu to cilvēku rokas, kuri ir devuši ieguldījumu.  ;)

    nakts 2
    Dalībnieks

    Īpaši paldies par vācu vārdu slaidu.

    Tiklīdz atradīšu iespēju, es to izmantošu  :)

    laimīgs
    Dalībnieks

    Es uzreiz lejupielādēju vācu vārdu spēli tālrunī, liels paldies tiem, kas sniedza ieguldījumu.

    laimīgs
    Dalībnieks

    Es to skatos arī pa tālruni, bet tas šķiet mazliet par ātru. Vai arī mans banami nāca tā.
    Tā bija lieliska ideja, bet tā patiešām ir ;)

    ellē
    Dalībnieks

    danke schön clap :)

    saalesque
    Dalībnieks

    Vai jūs nevarat pievienot vairāk par šīm mobilajām spēlēm?
    žēl, ka tos pabeidzām :)

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Ziņojums saņemts :)

    3,14
    Dalībnieks

    –> Paldies par jūsu pūlēm, administratore.

Tiek rādītas 8 atbildes — no 1 līdz 8 (kopā — 8)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.