Vācijas ģimenes atkalapvienošanās vīzai nepieciešamie dokumenti.

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    1. [] SVARĪGI: Dokumenti jāiesniedz atbilstoši to nosūtīšanas secībai.
    2. [] Pieteikums jāiesniedz personīgi.
    3. [] Pasē jāuzraksta pēdējais ģimenes stāvoklis un jaunais uzvārds.
    4. [] 3 biometriskās pases fotogrāfijas
    Resin funkcija;
    * Pēdējais 6 ir jāņem mēnešos, lai atspoguļotu pēdējo izskatu
    * 45 jābūt X X NUMX mm lielumam.
    * Malām jābūt bez rāmja
    * Sejai jābūt atspoguļotai no priekšpuses, jūsu galva ir atvērta un jūsu acis ir redzamas

    5. [] Ja ir bērns, pieteikuma formā jāaizpilda bērnu sadaļa.
    Bērniem būtu pat Turcijā tie paliek pilnībā aizpildīta.

    6. [] Pase ir derīga vismaz 10 mēnešus, bet nav vecāka par 12 gadiem
    Vīzām uz pasēm ir vajadzīgas vismaz 2 tukšas lapas apmeklētāju lapās.

    7. [] 2 uzturēšanās atļaujas vīzas pieteikuma veidlapas
    Tā nav, vācu, un skaidri salasāmi aizpildīta un pretendenta rokrakstā 2 Kopējais uzturēšanās Atvainojiet Pieteikuma veidlapas parakstīts. Pirms pieteikšanās varat sazināties ar vīzu nodaļu pie vīzu nodaļas ieejas bez maksas vai konsulāta lapā.

    8. [ ] Starptautiskās laulību reģistrācijas (formula.) oriģināls un fotokopija B)
    Jūsu dzimšanas vieta ir jāprecizē kā pilsēta. (Pieejams no Iedzīvotāju direktorāta)

    9. [] Pilnībā pilnībā uzkrāto kolektīvo iedzīvotāju reģistrācijas parauga sadaļa DOMAS un 2 laulātā Vācijā kopijas ir pilnībā jāaizpilda.
    (Pieejams no Iedzīvotāju direktorāta)

    10. [] Pilnībā jāaizpilda Pretendenta pilnībā pieņemto kolektīvo iedzīvotāju reģistrācijas parauga sadaļa DOMAS.
    (Pieejams no Iedzīvotāju direktorāta)

    11. [] Laulātā uzturēšanās atļaujas Vācijā fotokopija
    12. [] ES pilsoņa laulātā pases vai personas apliecinoša dokumenta kopija
    13. [] Pretendenta ID kartes oriģināls
    14. [] Jāuzrāda vecās pases, ja tādas ir
    15. [] Dokumenta fotokopija, kas parāda tuvības pakāpi ES pilsonim.
    Par partneri: Laulības apliecība, Bērniem: dzimšanas reģistrācijas piemērs

    16. [] ES pilsoņa identitātes vai pases fotokopija

    Brīdinājums:
    Lūdzu, apmeklējiet konsulātu ne vēlāk kā 15 minūtes pirms jūsu iecelšanas amatā.
    Skatiet UPS pakalpojumu nevēršoties vīzu biroju vīzu daļā iekšpagalmu un visu informāciju, kas attiecas uz atgriešanos jūsu pasi, lūdzu turienes
    Kad dodieties uz programmu, jums ir mobilais tālrunis. nesniedziet lielos maisos, datorus, iekārtas, nav vietas, kur jūs tos varat uzticēt.
    Visi publiskie dokumenti, kas ir norādīts pilnībā, bet jums ir nepieciešams, lai ar jums, kad jūs iet uz konsulārās amatpersonas kasē, jo no īpašajiem apstākļiem iesniedzēji var pieprasīt papildu dokumentus. .
    Saņemot vīzu, nekavējoties pārbaudiet vīzā norādītās informācijas pareizību, jo īpaši derīguma termiņu un vīzas vārdu un uzvārdu. Ja ir kļūdas, jums nekavējoties jāsazinās ar vīzu nodaļu.

    Ar cieņu,
    Vācijas vēstniecība / Ģenerālkonsulāts Vīzu informācijas un iecelšanas dienests

    kadirxnumx
    Dalībnieks

    Jūs demişss laulības apliecība par laulātā pieprasīto dokumentu ir daļa no mana sieva Vācijā laulības apliecībā būtu ieguvuši tur viņš apprecējās rokassomiņas Panini tur saņēmu bija laulības apliecība būs jādara, ja es varu pieteikties šeit, man vai arī mans arī ieguva mani LF laulības rokassomiņas kad fotokopiju pietiekami olmazmı? es gribētu seglu jo pasts nav pietiekami ilgi, cik viņi vēlas, lai nāk šeit no Vācijas, un es vēlos, lai jūs dotu iemeslu aizkavēt procesu iepriekš par jūsu atbildes tesekkurler

    yfatih
    Dalībnieks

    Starptautiskā laulību reģistrācija ir noņemta no iedzīvotāju līdera puses. Ājicas Cuzdana fotokopija ir kafejnīca.

    aragorns
    Dalībnieks

    ya şimdi burda istenenleri biri kendi ağzında anlatsa neyin ne olduğunu tam olarka böle anlaşilmiyor o kadar hangi belgeyi nerden alcaz mesala ???????

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    ko jūs nesaprotat ir tas, ko nesaprotat

    ya şimdi burda istenenleri biri kendi ağzında anlatsa neyin ne olduğunu tam olarka böle anlaşilmiyor o kadar hangi belgeyi nerden alcaz mesala ???????

    aragorns
    Dalībnieks

    ko jūs nesaprotat ir tas, ko nesaprotat

    Uluslararası Evlenme Kayıt örneği aslı ve fotokopisi (Formül B) mesala bu ne burdaki förmül b ne demek??
    Almanya'daki eşin Tam Tekmil Vukuatli Toplu Nufüs Kayıt Örneği aslı ve 2 fotokopisi+Tercüme… tercume derken bu belgeleri tercume eden biyer varmı yoksa ben kendim etsem olurmu ??? ve bu belgeyide nüfüs müdürlüğündemi alcaz ???? bide eşimin evin büyklüğünü artı maşş bodrsounu bunları nasıl ayarlicam ?? eşimin evin yeterliliğini kim söler onu nerden bilecem eş ailesinle kaliyor 105 metrekare evde ilada ev kiralaması şartmı ???? eşim çalişiyor maşı 900 euor olsa yeterli olurmu olmsa ailesinden çalişan  biri kefil olabilirmii ??? bide ben almanyada doğdum  15 yaşına kadar ordaydım 7 sende orda okudum  7 senedir burdayım benim gende a1 sınavına girmem şartmı ???

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Formula b tauta dota pāriem, kuri ir precējušies starp laulības apliecības ārpus laulības somiņas saņēmuši no Turcijas kādu laiku nedarbojas, ir formulēta no šīs sejas nepieciešams cikiyor šīs formulas B 7 kā valodās google rakstīt formulas b tu atbilstoši piemēriem jūs saņemsiet no iedzīvotājiem direktorāts šajā dokumentā,

    ja iedvesma Turk citizen're gonna iegūta no jahtas pirms Turk pilsonis olupd vēlāk saņēma pilsonis Neatkarīgi iedzīvotāju direkcija Turcijā Full Tekmil ģimenes statuss kolektīvā identitāte reģistru, bet tas dos jums pilnvara jums iedvesmu vai olcak iedvesma nevar būt tas dod dažas no starpliktuves bet 2 3 vieta Appl iedzīvotāju skaits departamentu par to, kā tulkot it kā no Stambulas basvurcaks paredzētais tulkojums Ankara vai izmirden basvurcaks ka Tercüme nav nepieciešams tulkot pētījumi olcak no zvērināta tulka jums un iedvesmoja dzimšanas apliecība par savu ģimeni ar iedvesmu, lai attiecīgajai! būs, kas saistīti ar viņu ģimeni dusunceler apakšā ir daļa Oras pilnā olcak tiem Tercüme ettirck jums, ja jūs piesakāties no Stambulas

    iedvesma no maasmis mājās jūs informācija vienalga karjeras jums ūdens iedvesmu viņi Vācija ārzemnieki, ja tā zina, jūs nevēlaties, lai normāli vācu valodas zināšanām, ja Vācijas dos jums dzīvoklis, ka viņi lūgs jums, kā es nedomāju, tālruņa informāciju jums viņu par

    Uluslararası Evlenme Kayıt örneği aslı ve fotokopisi (Formül B) mesala bu ne burdaki förmül b ne demek??
    Almanya'daki eşin Tam Tekmil Vukuatli Toplu Nufüs Kayıt Örneği aslı ve 2 fotokopisi+Tercüme… tercume derken bu belgeleri tercume eden biyer varmı yoksa ben kendim etsem olurmu ??? ve bu belgeyide nüfüs müdürlüğündemi alcaz ???? bide eşimin evin büyklüğünü artı maşş bodrsounu bunları nasıl ayarlicam ?? eşimin evin yeterliliğini kim söler onu nerden bilecem eş ailesinle kaliyor 105 metrekare evde ilada ev kiralaması şartmı ???? eşim çalişiyor maşı 900 euor olsa yeterli olurmu olmsa ailesinden çalişan  biri kefil olabilirmii ??? bide ben Almanya'da doğdum  15 yaşına kadar ordaydım 7 sende orda okudum  7 senedir burdayım benim gende a1 sınavına girmem şartmı ???

    quarizma_ist
    Dalībnieks

    Man vajag palīdzību no horizonta mazs brālis Vai jūs varat sasniegt mani: S: S

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    faktisks

    quarizma_ist
    Dalībnieks

    9. [] Vācijā esošā laulātā oriģināla kopija un 2 fotokopijas ar pilnu pilnas personas apliecību + tulkojums + 2 fotokopijas
    Pilnīgas vienotās pilsoniskās ģimenes reģistra nodaļas "IZPILDĪTĀJI" pilnībā jāaizpilda.
    (Pieejams no Iedzīvotāju direktorāta)

    horizonts kardesim tā teikt, kad jautā piemēram benım nosaukumiem manas sievas ģimenes yazıcam un sarža precējies parādīties pirms uzvārda I un bērns es gorunmucek es 3 graudu iedzīvotāju reģistra paraugs nopirka 1 viņiem benım ģimenes un ESI ar manu brāli un izskatās mans bērns 1 no viņiem, es, mana sieva un bērns ieguva pēdējo 1 viena un tā benım manas sievas ģimene un manas sievas tikai mans ESI vārdu Eski šķiet domas uzvārds uzvārds pēc laulībām mainīts sadaļā raksta Vai tas rada deficītu

    bozlurtxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki, draugi, es esmu jauns šajā vietnē, un esmu ļoti apmierināta ar vietni.
    benimde aklıma takılan bi kac soru oldu aile birleşimi basvurusu hakkında. ben alman vatandasıyım ve türkiyede evlilik yaptım. şimdi aile birleşimi icin evrakları tamamlamaya calısıyoruz ve ben almanyaya dönerken evlilik cüzdanını yanımda getirdim. ama eşimde Uluslararası Evlenme Kayıt örneği aslı ve fotokopisi (Formül B) var. evlilik cüzdanı hala gereklimi bu durumda.

    Manai sievai ir jāpiesakās Izmiras konsulātā, viņa teica, ka tulkojumi Izmirai nav vajadzīgi. viņi to neuzrakstīja mūsu norādītajā sarakstā, bet mēs joprojām esam teredüt, lai tulkoti. Mēs vēlamies uzņemt visus vakardienas dokumentus.

    Bez tam šī ir mana otrā laulība. Esmu bijis precējies agrāk. Vācijā man bija smags papīrs, un es to atstāju manā pavadībā, bet izpildes gadījumā manai sievai ir dokumenti par datumu. Lēmums tulkot šķiršanos Turcijai ir?

    Es esmu vācietis (ne cifte pilsonis), es esmu pilnīgi piesardzīgs iedzīvotāju skaita piemērā. apziņas nodaļa netiks uzņemta šajā konsulātā, lai gan tā ir konsolosluga.

    Esmu ļoti laimīgs, ja jūs man palīdzat.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    laulības naudas maki, kad pietiks ar fotokopiju turkiem nekad nav pilsonības, tie būs jānosūta uz dzimšanas apliecību. Ja vēlāk kļūsiet par Vācijas pilsoni, jums būs sertifikāts, bet ne tikai jūs, bet arī jūsu ģimenes nepieciešamo vecāku, brāļu un māsu domu sadaļa ir pilna, bet vietas, kuras mēs saucam dzīve un nāve malā ir slēgta, tā nav problēma. Ja domu sadaļa ir tukša, jums tā jāizņem, kad tā ir pilna.

    Sveiki, draugi, es esmu jauns šajā vietnē, un esmu ļoti apmierināta ar vietni.
    benimde aklıma takılan bi kac soru oldu aile birleşimi basvurusu hakkında. ben alman vatandasıyım ve Türkiyede evlilik yaptım. şimdi aile birleşimi icin evrakları tamamlamaya calısıyoruz ve ben almanyaya dönerken evlilik cüzdanını yanımda getirdim. ama eşimde Uluslararası Evlenme Kayıt örneği aslı ve fotokopisi (Formül B) var. evlilik cüzdanı hala gereklimi bu durumda.

    Manai sievai ir jāpiesakās Izmiras konsulātā, viņa teica, ka tulkojumi Izmirai nav vajadzīgi. viņi to neuzrakstīja mūsu norādītajā sarakstā, bet mēs joprojām esam teredüt, lai tulkoti. Mēs vēlamies uzņemt visus vakardienas dokumentus.

    Arī šī ir mana otrā laulība. Iepriekš esmu precējies un šķīries. Man Vācijā bija šķiršanās papīrs, es to atstāju sievai, un manai sievai ir dokumenti, kas parāda izpildu lietu. Ir nepieciešams tulkot laulības šķiršanu Turcijā?

    Es esmu vācietis (ne cifte pilsonis), es esmu pilnīgi piesardzīgs iedzīvotāju skaita piemērā. apziņas nodaļa netiks uzņemta šajā konsulātā, lai gan tā ir konsolosluga.

    Esmu ļoti laimīgs, ja jūs man palīdzat.

    lojāls12345
    Dalībnieks

    merhaba arkadaşlar bana bi konuda yardımcı olmanızı istiyorum.doğma buyume avusturya vatandaşı kız arkadaşım ile 11.10.2012 tarıhınde evlendık ve şuan benım aile birleşimi için başvuru yapmam gerekıyor oraya gıdebılmem için.acaba turıstık vıze alıp oraya gıdıp daha sonradan oradan uzatabılırmıyım eşim bana burdan uzatabılırız dıor.cunku turıstık vıze cıkartırken bana evraklarını gonderıp gereklı belgelerı burdan aile bırlesımı ıcın turkıyeden basvuru yapacaksın dıor.ve avusturyaya geldıkten sonra burdan uzatabılırızz dıor nasıl oluo bılmıorum.bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım sızce turıst olarak gıdersem 3 aylıgına sonradan orda uzatma sansım varmı yada dırek burdan aıle bırlesımı ıcın basvurumu yapmam gerekıor bunun suresı ne kadar oluor ne kadar zamanda cıkıor vize ?şimdiden verecegınız bılgıler ıcın tesekkur ederım…

    3,14
    Dalībnieks

    –> Aynı soruları vairākas dažādas vietas Esiet uzmanīgi, lai to neatvērtu. Es domāju, ka nav nepieciešams vairākas reizes lasīt vienu un to pašu jautājumu, mans skaistais brāli. :)

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    2 Vai evlencek tur iet vai ir ģimenes atkalapvienošanās iespēja, vai arī jūs basvurcak precēties ģimenes atkalapvienošanos Turcijā abās pašās izejās no ceļa, bet jūs nevarat palikt tur karjera apprecējās tur jūs iet ūdens nebūtu tūristu ģimenes darītu manu savienība jūs sūta atpakaļ, lai jūs nepiešķirtu kaut ko tūristu

    merhaba arkadaşlar bana bi konuda yardımcı olmanızı istiyorum.doğma buyume avusturya vatandaşı kız arkadaşım ile 11.10.2012 tarıhınde evlendık ve şuan benım aile birleşimi için başvuru yapmam gerekıyor oraya gıdebılmem için.acaba turıstık vıze alıp oraya gıdıp daha sonradan oradan uzatabılırmıyım eşim bana burdan uzatabılırız dıor.cunku turıstık vıze cıkartırken bana evraklarını gonderıp gereklı belgelerı burdan aile bırlesımı ıcın turkıyeden basvuru yapacaksın dıor.ve avusturyaya geldıkten sonra burdan uzatabılırızz dıor nasıl oluo bılmıorum.bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım sızce turıst olarak gıdersem 3 aylıgına sonradan orda uzatma sansım varmı yada dırek burdan aıle bırlesımı ıcın basvurumu yapmam gerekıor bunun suresı ne kadar oluor ne kadar zamanda cıkıor vize ?şimdiden verecegınız bılgıler ıcın tesekkur ederım…

    lojāls12345
    Dalībnieks

    Esmu jau apprecējies, bet, tā kā pieteikums ģimenes atkalapvienošanai prasa ilgu laiku, es gribēju jums kaut ko pajautāt. Es domāju, cik ilgs laiks paies, kamēr tiks izsniegta mana vīza?

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 134)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.