Dokumenti, kas nepieciešami, lai vīzu izsniegtu uz bērnu balstītai ģimenes atkalapvienošanās vīzai

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    SVARĪGI: dokumenti jāiesniedz saskaņā ar to nosūtīšanas secību

    2. [] Pieteikums ir jāveic personīgi

    3. [] Pase derīga vismaz 10 mēnešus, kas nav vecāki par 12 gadiem
          Vīzām uz pasēm ir vajadzīgas vismaz 2 tukšas lapas apmeklētāju lapās.

    4. [] Ja ir bērns, pieteikuma veidlapā esošie bērni ir jāaizpilda pilnībā
          Bērniem būtu pat Turcijā tie paliek pilnībā aizpildīta.

    5. [] 3 biometrisko pasu attēli
          Resin funkcija;
      * Pēdējais 6 ir jāņem mēnešos, lai atspoguļotu pēdējo izskatu
      * 45 jābūt X X NUMX mm lielumam.
      * Malām jābūt bez rāmja
      * Sejai jābūt atspoguļotai no priekšpuses, jūsu galva ir atvērta un jūsu acis ir redzamas

    6. [] 2 uzturēšanās atļaujas pieteikuma veidlapas numurs
          Almanca olarak eksikiz, okunaklı bir biçimde doldurulmuş ve başvuru sahibinin kendi elyazısı ile imzalanmış 2 adet Ikamet Müsadesi  Başvuru Formu. Forma başvurunuzdan önce vize bölümünün girişinden ücretsiz veya konsoloslugun sayfasından ulaşabilirsiniz.

    7. [] Visi bērni atsevišķi, uzturēšanās dokumenti oriģināli un divi fotokopijas
       

    8. [] Pieteikuma iesniedzēja reģistrētā iedzīvotāju reģistrācijas lieta ir oriģināla un 2 fotokopija
    Iedzīvotāju reģistrācijas pilna oriģināla kopija un 2 fotokopija.
        (Var iegūt no Iedzīvotāju direktorāta)

    9. [] Vīzu darījuma maksa, 60 eiro
        Eiro un jābūt pilnībā rezervētam

    10. [] Parādiet dokumenta tuvumu ES pilsoņa kopijai
          Par partneri: Laulības apliecība, Bērniem: dzimšanas reģistrācijas piemērs

    11. [] ES pilsoņa identitātes vai pases kopija

    12. [] Vecās pases, ja tās ir pieejamas

    Brīdinājums:

    Lūdzu, apmeklējiet konsulātu ne vēlāk kā 15 minūtes pirms jūsu iecelšanas amatā.
    Pieteikties UPS dienestam, kas atrodas vīzu nodaļas iekšējā pagalmā, nepiesakoties vīzu birojam un saņemt visu informāciju par savu pasi.
    Kad dodieties uz programmu, jums ir mobilais tālrunis. nesniedziet lielos maisos, datorus, iekārtas, nav vietas, kur jūs tos varat uzticēt.

    Visi publiskie dokumenti, kas ir norādīts pilnībā, bet jums ir nepieciešams, lai ar jums, kad jūs iet uz konsulārās amatpersonas kasē, jo no īpašajiem apstākļiem iesniedzēji var pieprasīt papildu dokumentus.
    Saņemot vīzu, nekavējoties pārbaudiet vīzā norādītās informācijas pareizību, jo īpaši derīguma termiņu un vīzas vārdu un uzvārdu. Ja ir kļūdas, jums nekavējoties jāsazinās ar vīzu nodaļu.
     
    Ar cieņu,

    Vācijas vēstniecība / Ģenerālkonsulāts Vīzu informācijas un iecelšanas dienests

    cetinxnumx
    Dalībnieks

    Tsk ederim

    msmsrs ir
    Dalībnieks

    Vai ir jāmaksā, piesakoties bērniem? Es neatceros, ka tiek lūgts?

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    pieprasītie dokumenti ir pieprasīti, neprasīts no Vācijas pilsoņiem

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    faktisks

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    ?

    Es nobīdes
    Dalībnieks

    Draugi cenšas 2010 gadus ģimenes atkalapvienošanās vīzu kopš maija, darbiniekiem, darba devējiem, un mēs pat noskaidrots pieteikumu 3 reizes galvojumu katru reizi 1 lietojumprogrammām, izmantojot par plānoto gectikd kas pēc tam nāca 2010 maijā noraidīt es pieteicos 2011 mayısd. 12 13 ar tādu mēnešu gaidīšanas periodu kā 3 noliedz mūsu gadu, norādot gadu.

    Patiesība ir tāda, ka šajā laikā mums bija meita. Lai Allah dod jums ilgu mūžu. Tagad mēs iesniegsim 4. pieteikumu caur savu meitu, bet es dīvainā kārtā sajaucos ar RED bailēm attiecībā uz pieprasītajiem dokumentiem.

    Daži saka, ka bērna pase un ID ir nepieciešami, un daži nav nepieciešami dzimšanas apliecība.

    Es vēlētos uzdot savām zināšanām draugus par šo jautājumu. Es vēlētos uzzināt kopsavilkumu par 3, kas būs noderīgi tādiem cilvēkiem kā mani, kuri vienreiz ir saņēmuši noraidījumu, un tagad uztraucas, ka radīsies problēma.

    Tas ir Ozette Ja dokumentus, kurus absolūti pieprasa un kur tos var paņemt un izsniegt, jums raksta arī laulātais Vācijā. tas būs ļoti labi.

    Piemērs: Iedzīvotāju reģistrācijas piemērs: (jāņem no dzimtsarakstu nodaļas).

    Draugi antacetiski gaida.

    Lai Dievs jūs visus svētīs.

    Es nobīdes
    Dalībnieks

    Arkadaşlar 1.5 aydır cevap bekliyorum lütfen yukarıdaki mesajıma bilgisi olan cevap yazabilir mi ? Lütfen… Bu hafta randevu almak istiyoruz.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    bērna dzimšanas apliecība ir jāiesniedz personīgi un jāuzrāda personīgi, lai tā tiktu sertificēta pēc bērna piedzimšanas. Kāda cita informācija jūs vēlaties par konsulātu

    Es nobīdes
    Dalībnieks

    Jo īpaši šādi panti

    7. [] Visi bērni atsevišķi, uzturēšanās dokumenti oriģināli un divi fotokopijas
        Zvērināts tulkotājs Amancay tulkojums ir oriģināla un 2 eksemplārs.

    (Kā es varu saņemt šo uzturēšanās atļauju no Vācijas?)

    10. [] Parādiet dokumenta tuvumu ES pilsoņa kopijai
          Par partneri: Laulības apliecība, Bērniem: dzimšanas reģistrācijas piemērs

    (Kā dzimšanas reģistrācijas paraugs attiecas uz formulu no bērna Vācijas pilsonis populists?)

    Dokumenti, kas nepieciešami bērna piedzimšanai dzimšanas apliecības mātes dzimšanas apliecībā, un bērna dzīvesvietas dokumentā teikts, ka viņi ieradīsies pie manis pa faksu vai kopija tiks nosūtīta ar oriģinālo pastu? Ja oriģināli nāks, vai nebūs nepieciešams atgriezties tur vēlreiz?

    valla acayip kafam karıştı ya …

    Vai arī mans draugs, ja jūs zināt un rakstāt, ka šis dokuments tiks izņemts no sienas un šis dokuments tiks nosūtīts kārtībā no sienas, es priecāšos, ja jūs to uzrakstīsit.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    tie saista ar bērnu no iedvesmu jums jādara kopiju identitātes kartes un dzimšanas kagd vēlaties nosūtīt ATS pa e-pastu jums cikar bērniem par pieprasītajiem no tiem dokumentiem, tajā par iedvesmas avotu identitātes fotokopiju laulības apliecības tu vienalga formula b izbraukšana formula rezultātā ikisinide

    dejavuxnumx
    Dalībnieks

    Draugi, lūdzu, sniedziet informētu atbildi, mana iecelšana konsulātā ir tepat blakus. Mans dēls ir 2 gadus vecs un dzimis Turcijā. tagad gan mana sieva, gan dēls ir dubultpilsoni.
    tagad viņi devās vispirms uz Vāciju un tur uzturējās. Tā kā mana sieva bija stāvoklī, nākamajās nedēļās viņiem bija jādodas agrāk, jo lidojumi bija aizliegti.

    Jautājums, kas mani pārsteidza, ir tāds, ka, lūdzu, lūdziet steidzamu informāciju

    Es dzimu Turcijā, mūsu pieteikums caur ģimeni Bērni Vai dēls bija iemesls atteikumam ņemt?
    Tātad bērnam nav obligāti jādzimst Vācijā, vai ne?

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Bērns jau ir Vācijas pilsonis, ir svarīgi, lai bērns būtu Vācijas pilsonis, nav svarīgi, kur viņš ir dzimis, tagad bērns, šķiet, dzīvo Vācijā, un jums būs ģimenes atkalapvienošanās pār viņu, es nedomāju ka tajā būs problēma.

    dejavuxnumx
    Dalībnieks

    Paldies, tu izaugi kā zāles Ufuk :))
    Zaman daraldıkça strese giriyor insan. Allahtan bu site varda hem kafamızdaki soru işaretlerini siliyoruz hem de birazda olsa stres yapmamayı sağlıyoruz… Teşekkürler tekrardan

    oito8
    Dalībnieks

    Mans draugs, neuztraucies, ja tavs mazais ir Vācijas pilsonis, tu vari saņemt savu vīzu manam vēl nedzimušajam bērnam, un es apmetos uz dzīvi Vācijā.

    Giland
    Dalībnieks

    11.04.2014 tarihin de başvurumu yaptım bakalım cevap ne zaman gelecek cofe:)

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 74)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.