Saistīts ar vācu Sinavi Vācijā

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    trhn
    Dalībnieks

    Sveiki draugi

    Mēs pārcēlāmies uz Vāciju ar ģimenes atkalapvienošanos ar bērniem, un tas ir pagājis 7 mēnešus. Viņi deva uzturēšanās atļauju uz 3 gadiem. Es sāku vācu kursu. Pirmais 6 nedēļu termiņš ir beidzies. Otrais termiņš sāksies plkst. 2, insAllah. Viņi nesniedza nekādu informāciju par A19.10.15 eksāmenu. Kad tas būs? Cik punktu jums vajag, lai iegūtu vismaz utt utt utt?

    Es gribu jautāt, kā notiek A1 eksāmens Vācijā? Cik punktu jums vajag, lai vismaz iegūtu? Kas notiek, ja starp iespējām eksāmenā iegūstam nederīgu punktu skaitu? Es būtu priecīgs, ja draugi, kas zina par šiem procesiem, varētu rakstīt.

    Paldies.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Jums Vācijā nav a1 eksāmena, jūs dodaties tieši uz b1 eksāmenu. un 6 nedēļu laikā jums bija jāiemācās tos pateikt. Es neko nesapratu par to kursu.Ja cilvēks dodas uz kursu 6 nedēļas un nezina, kuru eksāmenu kāda iemesla dēļ kārtot, vai nu jautājiet kursā, vai arī jūs pilnībā nesaprotat paskaidrojumus.

    trhn
    Dalībnieks

    Nu, tu saki tā, bet vācu A1/1 grāmata ir pabeigta un A1/2 grāmata tiks sākta. Mēs devāmies uz kursiem un jautāja par to, un mums teica, ka būs eksāmens. Un jūs teicāt: "Jūs nezināt, kādu eksāmenu jūs kārtosit."
    Sakiet, vācu valodas skolotājs dabiski runā vāciski un vāciski vāciski. Nu, mēs tikai mācāmies vācu valodu. Vai tas nav normāli, ka es nesaprotu?

    erddinc
    Dalībnieks

    Kad jūs pirmo reizi uzņemat kursu, jūsu laulātajam tiek paziņots par brāli un māsu

    trhn
    Dalībnieks

    Kad jūs pirmo reizi uzņemat kursu, jūsu laulātajam tiek paziņots par brāli un māsu

    Viņi mums teica, ka mēs devāmies reģistrēties, bet sievietei, kas ierakstīja, nebija daudz informācijas, lai palīdzētu, un man teica no sirds.  :-

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Parasti nekur nav a1 eksāmena, kad esat beidzis 1. moduli, jūs esat tieši b6

    Viņi mums teica, ka mēs devāmies reģistrēties, bet sievietei, kas ierakstīja, nebija daudz informācijas, lai palīdzētu, un man teica no sirds.  :-

    Kaan
    Dalībnieks

    Nu, tu saki tā, bet vācu A1/1 grāmata ir pabeigta un A1/2 grāmata tiks sākta. Mēs devāmies uz kursiem un jautāja par to, un mums teica, ka būs eksāmens. Un jūs teicāt: "Jūs nezināt, kādu eksāmenu jūs kārtosit."
    Sakiet, vācu valodas skolotājs dabiski runā vāciski un vāciski vāciski. Nu, mēs tikai mācāmies vācu valodu. Vai tas nav normāli, ka es nesaprotu?

    Es nedomāju, ka ir eksāmens A1 sertifikātam. Kad A1 / 1 un A1 / 2 moduļi bija pabeigti, mums bija TELC A1 eksāmens, tas bija tikai tests, lai izmērītu pašreizējās klases līmeni un redzētu, kā izskatīsies B1 eksāmens. Es domāju, ka tāpēc jūs varētu būt jūsu pārbaudē.

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Jūs sākāt parasto b1 kursu, jūs sākāt ar grāmatu a1, jo b1 kursi sākas tieši no a1 un turpinās kā a2 b1. Jūs to izdarīsit pēc b1 eksāmena beigām. Parasti tie, kuriem ir a1 sertifikāts, iestājas valodas eksāmenā un attiecīgi sāk kursu. daži sākas tieši no a2, daži no b1. Viņiem ir normāli lasīt šo grāmatu, jo jūs sākat no sākuma.

    bhawkxnumx
    Dalībnieks

    jā, tieši mēs pajautājām, vai mēs pērkam b1 grāmatu, viņi atbildēja, ka nē, grāmata a2 tika uzskatīta par beigām. Es domāju, ka sistēma ir šāda, ja jūs kārtojat eksāmenu un labi to izdarīsit, jūs sasniegsiet b1 līmeni, bet jūs nepabeigsiet b1, jo es grāmatnīcā apskatīju mūsu grāmatu sērijas b1 grāmatu, ir arī citas tēmas.

    edueg uz
    Dalībnieks

    Nepievērsiet uzmanību tam, ko daži cilvēki jums raksta, viņi saka, ka ir tiešais B1 kurss, tas ir integrācijas kurss, bet, ja vēlaties, varat apmeklēt privāto-privāto kursu, sākot no A1 un progresējot tik daudz, cik jūs gribu...Katra moduļa beigās ir eksāmens.Ja A1 ir A1,A2 ir A2,bet var braukt uz Vāciju ar valsts atbalstu.Jaunatnācējiem nesatraucieties par B1 integrāciju,nestresojiet , turpiniet strādāt, es to nesapratu, kad pirmo reizi atnācu, tad pēc diviem gadiem es kļuvu par offentliche dienst darbinieku, lai Dievs jums palīdz.

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Jūs sakāt, ka nepievērsiet uzmanību tam, ko daži cilvēki saka, bet sniedzat nepareizu informāciju. Nesniedziet nepatiesu informāciju, it kā jūs zinātu daudz. Draugs atnāca ar ģimenes atkalapvienošanos.Vai viņam ir jāapmeklē integrācijas kursi neatkarīgi no tā, vai viņi atkalapvienojas caur bērnu vai nē? jābūt…. Šeit mēs izskaidrojam kursā mācītos moduļus. Teikt, ka varat doties uz privātskolu un iegūt vēlamo sertifikātu, nav nekas vairāk kā laika izšķiešana. Jūs runājat tā, it kā privātskolas būtu tik lētas, ka ikviens tās var viegli apmeklēt. Vai nav obligāti jāpabeidz integrācijas kurss un jāsaņem sertifikāts? Vai viņam vīza tiks pagarināta vai nepagarinās ar šo sertifikātu? Būsim piesardzīgi, sniedzot informāciju un ievērosim pieklājības noteikumus, nosaucot cilvēkus, kuri komentē citus pavedienus...

    trhn
    Dalībnieks

    Sveiki draugi

    Paldies par komentāriem. A1 eksāmenu nokārtoju ar 84 ballēm, liels paldies, aplausi :) . Pašlaik A2/1 beidzas. 29.02.2016. modulis sākas 4 Montāga dienā.
    Viens no draugiem teica, ka privāts kurss, jā, tā ir taisnība, bet es domāju, ka viņi neko daudz nezina par cenu. Sehr teuer !!

    Lai Dievs ir mūsu palīdzība un palīdzība mums visiem ..

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Veiksmi, novēlu veiksmi turpmākajos eksāmenos

Tiek rādītas 12 atbildes — no 1 līdz 12 (kopā — 12)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.