Uz 3. gadu Vācijā

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    ērgļi ar
    Dalībnieks

    Jā draugi
    Sveiciens visiem no Vācijā pavadītajām dienām, kur aizvadīju savas dzīves lielāko psiholoģisko cīņu.
    Nenāc, pierodi, šķiries no dzīvesbiedra un izmet no mājas
    Atkal spēja noturēties dzīvē, pateicoties tam, ka ir radinieki
    Šobrīd turpinu dzīvi noteiktā līmenī..
    Ja nākotne man jautās
    Ja man lūgtu sniegt traģikomisku atbildi, kad runa ir par Vāciju,
    1 Noskaņojumā
    Es saku nekad neuzticies 2 cilvēkiem..
    Pagaidām man ir uzturēšanās atļauja līdz 2023. gadam
    Mana šķiršanās lieta ar sievu pastāvīgi tiek atlikta koronas dēļ
    Kas notiks un kas beigsies, nav skaidrs
    periodā
    Turkiye sūkā
    Kā saka, nūja ar diviem galiem!!
    Vācijas drūmais laiks raisa pārdomas
    Vientulība ir ļoti, ļoti grūta
    Jauniepazītās draudzenes, kas šeit dzimušas, uzvedas muļķīgi noraidoši un atsvešināti, kad saka: "Ak, vai jūs esat no Turcijas?"
    Patiesībā silts un mierīgs mājoklis ir lielākais laimes noslēpums.
    Šajā garlaicīgajā Eiropas sociālajā dzīvē
    Kamēr tu turpini cīnīties, tev vienmēr ir jāturpina sava psiholoģija Vācijā.
    Kārtības sakoptība, daba, zaļie ezeri, pirktspēja
    Lieli faktori, kas padara jūs laimīgu
    Bet tad ir asociālā dzīve, bezsaules, uz biznesu orientēta garlaicība.
    Ha, salīdzinot ar Turciju, es teiktu Vāciju, bet es arī saku
    Balss manī saka: Vai viss ir saistīts ar naudu?
    Ir nepareizi Vāciju uzskatīt tikai par naudu, bet
    Skatoties uz eiro, paliek nervozs :)
    Tas ir grūts process
    Dievs palīdz visiem

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Asociāls cilvēks Turcijā vai cilvēki, kas ierodas no mazām apdzīvotām vietām, Vāciju redz kā paradīzi, bet sabiedriskiem cilvēkiem, kas ierodas no lielajām pilsētām, kuri ir redzējuši vidi Turcijā un pavada savu brīvo laiku, kopā ar draugiem apmeklējot kinoteātrus, koncertus, diskotēkas utt. , Vācija ir elle un tāda paliks vienmēr.Protams,nauda nav viss.Bet diemžēl dzīves patiesība...Kad Turcijā man jautā,kā ir dzīve Vācijā,es viņiem nestāstu par vienmuļo dzīve tur vairs,jo vienmēr saņemu vienas un tās pašas atbildes.Cik garlaicīgi tur ir Vācija utt utt.

    Nesibe no
    Dalībnieks

    Asociāls cilvēks Turcijā vai cilvēki, kas ierodas no mazām apdzīvotām vietām, Vāciju redz kā paradīzi, bet sabiedriskiem cilvēkiem, kas ierodas no lielajām pilsētām, kuri ir redzējuši vidi Turcijā un pavada savu brīvo laiku, kopā ar draugiem apmeklējot kinoteātrus, koncertus, diskotēkas utt. , Vācija ir elle un tāda paliks vienmēr.Protams,nauda nav viss.Bet diemžēl dzīves patiesība...Kad Turcijā man jautā,kā ir dzīve Vācijā,es viņiem nestāstu par vienmuļo dzīve tur vairs,jo vienmēr saņemu vienas un tās pašas atbildes.Cik garlaicīgi tur ir Vācija utt utt.

    Es noteikti piekrītu jūsu teiktajam. Ja jums ir noteikta kvalitatīva vide, atbraucot no Turcijas, diemžēl Vācijā to ir nedaudz grūti kompensēt😞. Es pati ciešu no tām pašām garīgām problēmām. Mūsu te dzīvojošajiem tautiešiem diemžēl ir tāds iespaids, kādu viņi rada un jebkurā situācijā, gan veiksmīgā, gan neveiksmīgā situācijā, viņi uzvedas dīvaini un nejēdzīgi. Tas ir dīvaini, patiešām dīvaini. Bet, kad dzīve sākas, visvieglāk būtu aizbēgt. Bet man ir savs mierinājums, sakot, ka pat sliktākajam ir labā puse.

Tiek rādītas 2 atbildes — no 1 līdz 2 (kopā — 2)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.