Laulības šķiršana un uzturēšanās Vācijā

> Forumi > Vispārējā nodaļa par Vāciju un citām Eiropas valstīm > Laulības šķiršana un uzturēšanās Vācijā

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    phoneman
    Dalībnieks

    Hi all,

    Mana sieva ir Turcijas Vācijas pilsone. Mēs esam precējušies 9 gadus, un mums ir 2 bērni ar dubultpilsonību. Turcija ieradās TR 7 gadus, un mēs dzīvojām pēc tam, kad apprecējāmies ar manu sievu. Pirms 1.5 gadiem nolēmām apmesties Vācijā un apmetāmies. Es izveidoju Bērnu ģimenes atkalapvienošanos. Man ir sesija līdz 2018. gada novembrim. Es šeit pabeidzu B1 līmeņa vācu valodu, un Jobcenter mani profesijas dēļ nosūtīs uz B2 un C1 kursiem. Mana sieva strādā, un mēs neesam atkarīgi no pētniecības un attīstības. Bet mēs vēlamies šķirties, jo mēs nevaram saprasties. Tā būs šķiršanās pēc sarunām. Bet es nestrādāju nevienu darbu, esmu mašīntehniķis un nevaru atrast darbu, pirms varu iemācīties vācu valodu vai uzlabot. Un, kad mēs vēlamies šķirties, pētniecība un attīstība man dos māju pauzi utt. Bet vai tā būs mana sesijas problēma? 2018. gada novembris ir pēdējā diena. Ja tas rada problēmu, kad es apsēžos, un viņi mani sūta atpakaļ, tā būs liela problēma mūsu ģimenei, jo mēs dzīvojam saviem bērniem. :) . Vai šī informācija var mani apgaismot? Ko mēs varam darīt? Šis Jobcenter darbosies mani visu dienu apmācības atbalsta laikā, un man nebūs darba, lai pats sev apdrošinātu. Vai ir sesijas ICIN problēma?

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    nav tādas lietas kā nosūtīšana atpakaļ saviem bērniem

    phoneman
    Dalībnieks

    Liels paldies par atbildi,

    varbūt tas palīdz draugiem, kas ir manā situācijā,

    Mēs iemācījāmies konsultējoties ar advokātu.

    Parasti es gribētu nākt sazinoties manu sievu vai Vāciju, tomēr jūs šeit, ka mums vajadzētu palikt precējies 3 gadi, mana, ka vismaz 1 gadu man ir nepieciešams, lai strādātu kā apdrošināts tajā pašā darba vietā, tādējādi parakstīja man nekādas problēmas kaut varētu laulība tika SYLE.

    bet es atbraucu šeit, jo es esmu dara ģimenes atkalapvienošanās pār bērnu, bija šķīries es varētu pateikt, kad es vēlos, lai atvērtu lietu, neatkarīgi no sesijas laikā. Bērni, vecāki, vai no ģimenes atkalapvienošanās nebūtu stāsta 100% no dva kesinlikll problēmām un kļūdām tu šķīries pēc mēnešiem rūgto 3 ded.

    īss kopsavilkums :)

Tiek rādītas 2 atbildes — no 1 līdz 2 (kopā — 2)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.