LĪDZEKĻIEM VĀCIJĀ NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI.

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    1. [] Pieteikuma iesniedzējam jābūt vismaz 18 gadus vecam

    2. [] Pamatinformācija par valodu Eksāmenu rezultātu oriģināls un 2 eksemplārs

    (212 340 49 43 valodas eksāmena iecelšanai). (Pieņemts Gētes institūtā, TELC, ÖSD vai TestDaF)

    3. [] Pieteikums ir jāveic personīgi

    4. [] 2 uzturēšanās atļaujas pieteikuma veidlapa

    Pieteikumu veidlapas var saņemt bez maksas, reģistrējoties vīzu nodaļai pirms pieteikuma vai konsulāta tīmekļa vietnē.
    Tam jābūt vācu valodā, pilnam un salasāmam un jāparaksta pretendenta rokraksts

    5. [] 3 biometrisko pasu attēli

    Pēdējam 6 jābūt iekļautiem mēnešos, lai atspoguļotu pēdējo izskatu
    * 45 jābūt X X NUMX mm lielumam.
    * Sejai jābūt atspoguļotai no priekšpuses, jūsu galva ir atvērta un jūsu acis ir redzamas

    6. [] Parakstīta pase ir derīga vismaz 12 mēnešus no vīzas pieteikuma datuma

    Lai izsniegtu vīzu pasē, no lapas VISITORS jābūt vismaz 2 lapai

    7. [] Pieteikuma iesniedzēja starptautiskais dzimšanas ieraksts oriģināls un fotokopija

    (Jūs varat saņemt Starptautisko dzimšanas reģistrācijas veidlapu no Iedzīvotāju direktorāta)

    8. [] Starptautiskā laulības atļauja vai Vācijas Laulību biroja vēstules oriģināls un fotokopija

    9. [] Vācijā dzīvojošā laulātā pases kopijas fotokopija un uzturēšanās atļaujas lapas kopija

    Ja laulātais ir Vācijas pilsonis, jāiesniedz pases vai personas apliecības kopija

    10. [] Oriģināls un pilnas vienības iedzīvotāju reģistrācijas veidlapas fotokopija pieteikuma iesniedzējam un viņa laulātajam
    Reģistrs FORUMERS sadaļā ir pilnībā jāaizpilda.

    (Jūs varat iegūt Pilnas vienības iedzīvotāju reģistrācijas veidlapu no Iedzīvotāju direktorāta)

    11. [] Visa apstrādes maksa 60 eiro

    Vīzu maksa nepilngadīgajiem 30 eiro
    12. [] Visa apstrāde var ilgt vairākus mēnešus

    13. [] Pases kopija

    Pases attēla lapas, derīguma lapas un pēdējās populācijas informācijas lapas fotokopija.

    Lapu fotokopijas, kurās ir atrodama identitātes informācija e-pasēs un vietnēs, kur ir vīzas.

    14. [] Ja nepieciešams, ir jāuzrāda vecās pases

    15. [] Pieņemšana vēstniecībā 4 pieteikumam

    Brīdinājums:

    Lūdzu, pie vārtiem uz vīzu sadaļā 20 minūtes pirms sava apmeklējuma laiku, jo tas ietver tikai pretendenta alınacaktır.siz dziedāja un sakārtoti, lai dokumentus ir pabeigta pirms apmeklējuma laiku. Ja trūkst dokumentos, nevar piemērot vīzu, jums ir, lai saņemtu jaunu tikšanos atcels šo tikšanos un nodevas samaksas. Tas pats sakāms, ja jūs neesat dzīvojis vienā no pilsētām, uz kurām attiecas Ankaras vēstniecība. Biļešu kasē var pieprasīt papildu dokumentus jūsu pieteikumam.

    Mobilie telefoni, portatīvie datori un lielie maisiņi netiek iekļauti vīzu sadaļā, un pie ieejas nav tiesību.

    Skatiet UPS dienestam vīzu sadaļā nevēršoties vīzu biroju pirms jūsu tikšanās, un jūs saņemsiet visu informāciju, kas attiecas uz atgriešanos pases tur.
    Ar cieņu,
    Vācijas vēstniecība / Ģenerālkonsulāts Vīzu informācijas un iecelšanas dienests

    ieskaidrot
    Dalībnieks

    Es to uzrakstīju citā vietā, lai gan ļaujiet man to īsi uzrakstīt šeit sīkāk. Pēc tam, kad esat apprecējušies ar dārgo başvurulup vīzu laulībām Vācijā, lai atkal dotos uz Turciju, mēs atklājām, ka mums nav arī papildu pieteikuma? Pēc laulības izceļošanas vīzas Vācijā pēc tam, kad esat apprecējušies, dodieties uz Vāciju, lai saņemtu atļauju tieši strādāt, vai, ja vēlaties vēlreiz pagarināt vai arī es dzīvoju tur, sazinoties šeit, es esmu atradis citu pieteikumu pēc laulības nonākšanas Turcijā?

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Jums bayb Jums izlasīt rakstīšanu already'll iet tik laimīgs Ja jums jautā, kā viņi saka, labi yanlizim sniegt skaidru runāšanu nav iedvesmojoties no mājām vai algas varat veikt vatandaslarind karjeru viņi vēlas algas mājas dažās valstīs tas pats attiecas arī uz Turcijas pilsoņiem tiek prasīts pūst vismaz ja Landratsamt kādi dokumenti viņi vēlas, lai jūs varētu saņemt detalizētu informāciju no turienes uz vēlamību
    jau iepriekš arī raksta Vācija laulības Price're krastā kāzas nepieciešamajā belgeler.almanya, kad jūs iet tur tas nav nepieciešams nākt vēlreiz, bet axnumx dokuments piemeklēja ne bez tā, kā arī laulības norādot g rakstot kaut lazim balstus uz Vāciju kāzu kiyca es saku sūtītājiem šo dokumentu padarīt to pašu e-pasta adresi

    Baybars
    Dalībnieks

    Jums bayb Jums izlasīt rakstīšanu already'll iet tik laimīgs Ja jums jautā, kā viņi saka, labi yanlizim sniegt skaidru runāšanu nav iedvesmojoties no mājām vai algas varat veikt vatandaslarind karjeru viņi vēlas algas mājas dažās valstīs tas pats attiecas arī uz Turcijas pilsoņiem tiek prasīts pūst vismaz ja Landratsamt kādi dokumenti viņi vēlas, lai jūs varētu saņemt detalizētu informāciju no turienes uz vēlamību
    jau iepriekš arī raksta Vācija laulības Price're krastā kāzas nepieciešamajā belgeler.almanya, kad jūs iet tur tas nav nepieciešams nākt vēlreiz, bet axnumx dokuments piemeklēja ne bez tā, kā arī laulības norādot g rakstot kaut lazim balstus uz Vāciju kāzu kiyca es saku sūtītājiem šo dokumentu padarīt to pašu e-pasta adresi

    .. yoo faktiski neto sarunu dēļ es nevaru runāt, likums .. pieprasīt likumu:

    § 28 Familiennachzug zu Deutschen

    (1) Die Aufenthaltserlaubnis ist dem ausländischen

    Ehegatten eines Deutschen,
    domājams par ledigen
    Elternteil dodas uz menedžmentu no Personensorge
    zu erteilen, vent Deutsche seinen gewöhnlichen Aufenthalt im Bundesgebiet hat. Sie ist abweichend von § 5 Abs. 1 Nr. 1 in den Fällen des Satzes 1 Nr. 2 un 3. Solla Sie in der REGEL von paragrāfa 5 abweichend Abs. 1 Nr. 1 in den Fällen des Satzes 1 Nr. 1 izveidots. Sie kann abweichend von § 5 Abs. 1 Nr. 1'm nišu personensorgeberechtigt ar Elternteil eines Deutschen Minderjährige kas ledig šo erteilt werden, Wenn die Gemeinschaft familiäre wird schon im Bundesgebiet gelebte. § 30 Abs. 1 Satz 1 Nr. 1 un 2, Satz 3 un Abs. Fälle ist in den Satz des 2 1 1 Satzes Nr. 1 entsprechend anzuwenden.

    Kalin rakstīja explicitily, tagad es piegādāt jādod vīza, bet ne galīgi yaziyor .. ti procedūras negribu papīru, pilnīgi iegūt nekādu avotu tagad jaunā pūš tik sarkana viņi nevar .. tad es runāt ar tīklu, lai kungiem ..

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Baybars brālis mierīgi pārpratums. Vācijas pilsonis olupd ienākumi apliecība saka nav nepieciešama likumu, ja viens ir tik draudzīgi, mēs saņēmām tos draugiem man sniedza piemērus telecasts informāciju, bet praksē viņi vēlas vēlējās iegūt informāciju par šo tēmu no sejas, vai jūs pret nepareizu tut es negribētu, lai atskaņotu

    mater
    Dalībnieks

    selam benim esim alman vatandasi turk ondan gelir belgesi istediler kira kontratini ogrenci oldugu icin babasi 2 senelik kefil sozlesmesi noterden yapti onu verdiler yabancilar deiresine sehir hagen  dayim in esi alman vatandasi saf alman meslek egitimi  yapiyor 500 euro geliri var 410 euro kira veriyor 200 euro yardim aliyor son 6 aylik gelir belgesi istediler oda getirdi … ve dayim almanca bildigi icin belge sertifika bisey getirmedi vize cikti bilginize

    EL-TURCO
    Dalībnieks

    Ja vēlaties apprecēties Vācijā vēlas mīļā ufukcug starpliktuves dokumenta nevēlas tādas axnumx vācu zinātnieks gadījumā apliecina Ja darīts pieteikuma precēties tītara cena! Likme cilvēkam runājot vācu īsā virsnieks ir pietiekami grūti oluyor.tecrübeyl lai!
    maas olayi ise baybars kardesimin dedigi gi yasayla sabit zaten! :-)

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Es zinu tabıkı abicim vai sizleride es nepretendēju neteiktu bi necieņu vai kaut kas nepareizi abicim, bet gadījumā, ja man ir prezentācija, un viņi teica, ka es dzirdēju man galveno mēli no preses uz vietas, piemēram, vācu zināt iedzīvotājus viņu žults vēlējās, un es dýyorum ir apkārt, ja vien ES ir exceptional'm nav kondensācijas spiedienu, bet, ja likums ir absolūti vācu pierādīt nezinošs axnumx Man dokuments nav vajadzīgs :)

    dārgais ufukcug, es gribu precēties Vācijā, gribu, lai starpliktuve apprecētos Turcijā, izmantojot vācu zinātnieku. Ja darīts, pretendentu dokuments nevēlas, par ko liecina vācu valodas īstermiņā runājošais, ja ar a1! likmi, virsnieks ir pietiekami ciets oluyor.tecrübeyl uz!
    maas olayi ise baybars kardesimin dedigi gi yasayla sabit zaten! :-)

    yeliz_orh
    Dalībnieks

    sveiks šeit jauns biedrs kā es varu atvērt jaunu forumu tēmu, lūdzu, atbildi

    tarsuslu
    Dalībnieks

    fuk_18 brālis, jūs rakstījāt iepriekš, esat uzrakstījis pilnu pilnu pieteikuma iesniedzēja un viņa sievas iedzīvotāju reģistru, piemēram, īsto vācu valodu vācu laulātajam (nevis turku vai kaut ko citu) ... ko tad mums darīt viņa labā .. Nav normālu dzimšanas apliecību valstu, kuras es novērtētu, ja jūs man palīdzētu ar manu dzimšanas reģistra paraugu

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Ja viņiem pirms tam nav Turcijas pilsonības, pietiek ar dzimšanas apliecību.

    fuk_18 brālis, jūs rakstījāt iepriekš, esat uzrakstījis pilnu pilnu pieteikuma iesniedzēja un viņa sievas iedzīvotāju reģistru, piemēram, īsto vācu valodu vācu laulātajam (nevis turku vai kaut ko citu) ... ko tad mums darīt viņa labā .. Nav normālu dzimšanas apliecību valstu, kuras es novērtētu, ja jūs man palīdzētu ar manu dzimšanas reģistra paraugu

    tarsuslu
    Dalībnieks

    Vai jums diez vai bija jādod pilnvara, lai jūs varētu paņemt Vai konsulāts Vācijā, lai mēs iegūtu šo pilnvaru, vai arī to var paņemt no ārzemju aprindām, es ļoti novērtēju jūsu rakstīto atbildi .. mana sieva, protams, jūs zināt, ka tā būs vēl viena ūdeni, lai saņemtu ieeju un izeju uz tītaru? vai vienkāršākais kur nopirkt vai izdarīt, paldies jau iepriekš par atbildēm.  :)

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Jūs saņemsiet šo dokumentu no provinces policijas direktorāta ārzemnieku biroja, taču filiālēs būs jāiegūst tikai provinces policijas štābs.

    Vai jums diez vai bija jādod pilnvara, lai jūs varētu paņemt Vai konsulāts Vācijā, lai mēs saņemtu šo pilnvaru, vai arī to var paņemt no ārzemju aprindām, es ļoti novērtēju jūsu rakstīto atbildi .. lai saņemtu zināšanu, jums ir nepieciešama manas sievas ieceļošana un izeja uz Turciju būs vēl viens ūdens? vai vienkāršākais kur nopirkt vai izdarīt, paldies jau iepriekš par atbildēm.  :)

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    faktisks

    tarsuslu
    Dalībnieks

    slm arkadaşlar ben almanyada evleneceğim ve almanya vlendirme dairesi benden uluslararası evlenme izin belgesi istiyor ..bugün nüfus dairesine gittim ve vermiyorlar… almanyadaki evlendirme dairesi hangi belgeleri istiyor biligisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    kāpēc viņi nedod

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 62)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.