Pēdējo 5 gadu Vācijā kopsavilkums

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.

    Sveiki draugi
    Pēc ilgāka laika atkal gribēju atvērt tēmu forumā. Sāku no šī foruma 2015. gadā, atbraucot uz Vāciju un vācot informāciju par Vāciju.
    Apprecējos 2015. gada jūlijā un augustā ierados Vācijā. Izņemot manu paātrināto A1 vācu valodu, man nebija nekādas sagatavošanās Vācijai. Pēdējos 5 gados, (patiesībā es pavadīju Vācijā 4 gadus)

    Tiklīdz es saņēmu uzturēšanās atļauju manas ierašanās pirmajā gadā, es pārcēlos no Vācijas un 1 gadu nodzīvoju ar savu sievu citā Eiropas valstī.
    Pēc tam atgriezos Vācijā un bez pārtraukuma nostrādāju tajā pašā uzņēmumā 3 gadus. Pa šo laiku Vācijā es ne reizi neapmeklēju valodu kursus. Es pat negāju uz integrācijas kursu. Šajā uzņēmumā iemācījos strādāt gan vācu valodā, gan Vācijā.Strādāju 3 maiņās dienu un nakti, pat neejot garām rūpnīcai Turcijā. Es strādāju ar apakšuzņēmuma uzņēmumu Leih firmu 1 gadu, ar pagaidu vertrag 1 gadu un ar nenoteiktu vertrag 1 gadu, un, tā kā apstākļi neuzlabojās, es nolēmu pamest darbu un uzlabot sevi. Es biju sasniedzis augstāko punktu un naudu, ko varēju sasniegt šajā uzņēmumā, bet tas mani neapmierināja.
    Pa 3 gadiem, ko nostrādāju uzņēmumā, atvēru sev arī privātu firmu un papildus veicu tiešsaistes darbus, pat šim nolūkam 3 reizes nācu pie tiesneša komerctiesā, jo mums Vācijā trūkst papīra lāpstas likumu. (jo konkurents, kurš atrada trūkumu manā interneta veikalā, mani iesūdzēja tiesā) Tad es uzvarēju šajās lietās un pat dabūju kompensāciju. :) Koijoti manā priekšā domāja, ka varētu mani izsūtīt.Tiesas procesos iztērēju 5.000 eiro, bet atguvu 8000 eiro.
    Šobrīd esmu uzsācis savu Umschulung ceļojumu, kas ir profesionālā izglītība. Es iesaldēju sava firmas darbību, lai koncentrētos uz darbu un nerastos problēmas ar valsti.

    Manā privātajā dzīvē ir notikušas daudzas pārmaiņas, paldies Dievam, es kļuvu par tēvu šajā valstī, bet es arī zaudēju savu tēvu. Ar mums daudz kas ir noticis. Nav neviena cilvēka, kurš Vācijā ieradās vēlāk un nebūtu piedzīvojis piedzīvojumus. Šī valsts ir patiesi humāna. Ja jums ir paveicies būt prom no ģimenes un mīļajiem un jūsu dzīvesbiedram klājas labi, jūs cīnāties. Nav valodas, nav mājas, nav mašīnas, nav darba, nav draugu, jums tie visi ir jāuzvar.

    Tiem, kas ieradīsies Vācijā, ir jāzina, ka jūs vienmēr šeit esat viens. Es ceru, ka jūsu sievas izrādīsies labi un kļūs par jūsu labākajām draudzenēm. Jūs nevarēsiet saprasties ar turkiem, kuri šeit ir dzimuši un auguši. Mans vienīgais ieteikums jums ir pielāgoties 2-3 mēnešus un iegūt darbu, nesakot labu vai sliktu. Ja es nekad neesmu gājusi uz kursiem vai kaut ko, tad, kad es sāku, man bija nulle vācu valoda, es vadīju sarunas ar puišiem, kad es gāju prom. Ja jums ir darīšana ar vāciešiem uzņēmumā, kurā strādājat, jūsu vācu valoda attīstās ļoti ātri. Kad es kārtoju b1 eksāmenu, nekad neapmeklējot kursus, skolotājs man teica, ka jūs esat iemācījušies vācu valodu Turcijā, tik daudz vācu bija neiespējami 3 gados, turpretim es nemācījos kursu Turcijā un tas nebija balstīts uz praksi un mācībām šeit. .

    Īsāk sakot, dzīve šeit ir gan satriecoša, gan pastāvīgi sniedz jums jaunus piedzīvojumus. Šī vieta ļoti labi māca cilvēkiem, ko vērti ir viņu paziņas un viņi paši. Esi pārliecināts par sevi, neesi nevienam pateicīgs. Lai nepaliktu viens, izvairies no draudzēšanās ar cilvēkiem, kuri Vācijā dzīvo kā parazīti. Skatieties uz savu maizi, lai iemācītos valodu un lai jūsu mājas miers, pārējais ir lieli meli. Protams, tev būs draugi, neuztraucies, ja tev būs taisnība, tad tik un tā atnāks pareizie puiši un tevi atradīs.
    SVARĪGĀK, IEMĀCIES CIKL DAUDZ VĀCU VALODĀ!! Vācu valoda pat atvērs durvis, kuras tev neatveras. Pat ja tas ir ļoti grūti, trenējiet savas ausis un smadzenes šai valodai, atkārtojot to katru dienu, izmantojot youtube un katru dienu skatoties vācu kanālus. Ja jūs nezināt vācu valodu, ticiet man, jums būs bail pat atbildēt uz zvaniem, kas man nāk. Varbūt tavā ceļā atnāks lieliska iespēja, bet tu to nesapratīsi. Aizmirsti par naudu vai ko.. 2-3 gadus koncentrējies tikai uz vācu valodu. Ātrākais veids, kā to izdarīt, ir strādāt darba vietā un sajaukties ar vāciešiem.

    Es tikai gribēju mazliet padalīties. Veiksmi jums visiem. Dievs svētī visus.

    Dragorex
    Dalībnieks

    Liels paldies par dalīšanos pieredzē. Inshallah jums būs laimīgākas dienas ar veselību un mieru

    Ja paveiksies, pēc 2 nedēļām ar sievu un bērnu došos uz Berlīni. Manas lielākās bailes ir tas, ka nevaru atrast darbu, nevaru samaksāt īri.

    Mans vācu valodas līmenis tagad ir A2. Man ir viena priekšrocība, proti, mana angļu valoda ir laba. Man ir C1 sertifikāts. Bet, pēc vieniem domām, angļu valoda Vācijā strādā, citiem ne. Es gribu dabūt darbu, tiklīdz iešu. Vai jūs domājat, ka man nekavējoties jāsazinās ar leihu uzņēmumu? Vai arī man pašam jāmeklē darbs? Pirmkārt, plānoju būt viens no kurjeriem, kas piegādā ar velosipēdu pārtikas pasūtīšanas uzņēmumā. Bet pat iegūt šo darbu bija grūti, un tagad viņi intervēja divas reizes.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Sveiks dragorex, būtu labāk, ja tu vispirms startē apakšuzņēmuma firmā, uzlabosies vācu valoda, būsi redzējis rūpnīcas vidi Vācijā.. Nedali pārtiku ar riteni, nestrādā pie donera veikals, īpaši neiesaku strādāt tiem nezinošajiem doner veikaliem, kuriem nav izdevies sevi pilnveidot.

    Liels paldies par dalīšanos pieredzē. Inshallah jums būs laimīgākas dienas ar veselību un mieru

    Ja paveiksies, pēc 2 nedēļām ar sievu un bērnu došos uz Berlīni. Manas lielākās bailes ir tas, ka nevaru atrast darbu, nevaru samaksāt īri.

    Mans vācu valodas līmenis tagad ir A2. Man ir viena priekšrocība, proti, mana angļu valoda ir laba. Man ir C1 sertifikāts. Bet, pēc vieniem domām, angļu valoda Vācijā strādā, citiem ne. Es gribu dabūt darbu, tiklīdz iešu. Vai jūs domājat, ka man nekavējoties jāsazinās ar leihu uzņēmumu? Vai arī man pašam jāmeklē darbs? Pirmkārt, plānoju būt viens no kurjeriem, kas piegādā ar velosipēdu pārtikas pasūtīšanas uzņēmumā. Bet pat iegūt šo darbu bija grūti, un tagad viņi intervēja divas reizes.

    Sveiki,

    Berlīnes pilsēta ir starptautiska pilsēta savas struktūras dēļ.Ir daudz darba vietu, kuras var strādāt, nezinot vācu valodu. Minēšu piemēru, Bayern štatā, kur es dzīvoju, dažviet nepietiek pat ar vidējo vācu valodu, gribas vācu valodu bez akcenta. Bet, tā kā ārzemnieku un turku skaits Berlīnē ir liels, vispirms pietiks ar vācu valodas līmeni, kas spēj tikt galā ar savu biznesu. Protams, neizbēgami jūsu vācu valoda laika gaitā uzlabosies, protams, vienīgais nosacījums tam ir strādāt ar vāciešiem un sazināties ar viņiem. Ja jūs atbraucat uz Berlīni un tusējat turku kafijā, turku vietās un pilnībā ar turku draugiem, jūsu vācu valoda palēnināsies un jūs to nemaz neiemācīsieties, domājot, ka ar laiku tas jums nav vajadzīgs. Tāpēc turiet cieši no sākuma. Šie ir mani padomi par valodu. Izņemot obligātos valodu kursus, valodu kursus neiesaku, jo tur ir pārāk daudz bēgļu, afgāņi krievi sīrieši, valodu kursi ir pilni ar tiem. Nevienam no viņiem nav problēmu ar valodas apguvi. Viņi nāk, jo valsts viņus piespiež. Tā vietā, lai dotos uz valodu kursiem, manuprāt, izdevīgāk būtu ņemt vācu valodas stundas 4-5 stundas nedēļā pie vācu valodas skolotāja.

    Runājot par uzņēmējdarbību, 90% uzņēmumu Vācijā sāk savus darbiniekus ar Leihfirma normālos apstākļos. Tiešo ierakstu gandrīz nebija, it īpaši šajā Koronas laikā, kad simtiem pieteikumu ieradās pat visnelabvēlīgākajos darbos, bija ļoti grūti iekļūt. Šķiet, ka tas ilgs 2-3 gadus. Ļaujiet man sniegt piemēru no sevis, kad es pirmo reizi aizgāju, es saņēmu darba intervijas no katra uzņēmuma, kurā pieteicos, es izvēlējos no tiem, bija tik daudz darbu. Kad mana skola tika slēgta koronas dēļ, es teicu, ka jāiet uz bāru un jāstrādā, es vēlreiz pieteicos uz tām pašām vietām un viņi pat neatgriezās. Neatkarīgi no tā, es nolēmu pavadīt šo procesu kā profesiju. Jebkurā gadījumā, lai arī kur es ieeju, nav garantijas, ka pēc 3 mēnešiem neiznākšu. Uzņēmumi katru dienu zaudē simtiem cilvēku. Citiem vārdiem sakot, Vācija pašlaik risina nopietnu krīzi un bezdarba problēmu. Nozares, kuras netika ietekmētas, bija pārtikas, augļu un dārzeņu, medicīnas un loģistikas nozares. Ja jums ir licence, varat sākt strādāt par vadītāju tādu uzņēmumu apakšuzņēmējiem kā DHL, Amazon Logistics, proti, Subunternehmer, kā Packzusteller. Berlīnē ir liels pieprasījums pēc šofera. Turklāt šis darbs palīdz sazināties ar cilvēkiem un iepazīt pilsētu, kurā dzīvojat. Ja sakāt, ka braukšana nav priekš manis, tiklīdz atbrauksiet, atstājiet savu lebenslauf, tas ir, savu CV, 3-5 Leihfirmai, viņi noteikti atgriezīsies. Uz Leih firmām neskatos slikti, pat sliktākajā gadījumā ar tiem vienmēr notiek lietas. Jūs varat sākt ar 10-11 eiro un būt pacietīgam apmēram 1 gadu Leihfirmas darbā un pieņemt darbā uzņēmumu, kurā jūs parasti nevarētu iekļūt.

    Es ceru, ka viss notiks tā, kā vēlaties. Kā teica bezsirdīgais, turieties pēc iespējas tālāk no Turcijas uzņēmumiem un darba devējiem. Viņi uzskata, ka kāds, kas ierodas no Turcijas, ir sūcējs un nodarbina viņus bez apdrošināšanas vai daļēji apdrošinātiem. Tu nevari iemācīties vācu valodu utt. Labāk ej uz leihu firmām, nevis strādā ar turku. Vismaz jūs saprotat, par ko runājat.

    Dragorex
    Dalībnieks

    Liels paldies par jūsu atbildēm.

    Es arī negribu strādāt turku doneru veikalos. Bet darba laika elastīguma dēļ es domāju strādāt par kurjeru tiešsaistes pārtikas pasūtīšanas uzņēmumā Lieferando, vismaz līdz brīdim, kad mēs apmetāmies.

    Tātad, vai Vācijā ir kāds Leih uzņēmums, kas, jūsuprāt, ir uzticams un kas pārāk daudz neizmanto cilvēkus? 

    Slimns
    Dalībnieks

    Labdien, tikko atbraucu uz Vāciju un netika meklēta valodas prasība, kas joprojām netiek meklēta, piedevām jau saņēmu darba vīzu. Mana sieva un bērns ir Vācijas pilsoņi, un tas man dod priekšrocības. Mans pirmais mērķis šeit būs iet uz integrācijas kursu, nevis strādāt, jo bez valodas nezināšanas strādāt būs ļoti grūti, nevar ne radīt vidi, ne sevi pilnveidot. Tā ir valsts ar iespējām, un es to sapratu 2 nedēļu laikā. Es atbraucu no Stambulas no haosa vidus 😅 Ja mums patīk mūsu draugi no Turcijas, mēs varam daudz sasniegt, šeit nedaudz sakožot zobus, ja vien ir apņēmība un griba strādāt. Kādu dienu es šeit uzrakstīšu savu rakstu, cieniet to, ko esmu sasniedzis 🙂

    Slimns
    Dalībnieks

    Protams, mana situācija ir nedaudz atšķirīga, ja jums šeit ir derīga profesija un ja jums ir pietiekamas vācu valodas zināšanas, ir lietderīgāk strādāt tieši un iet pēc maizes. Ja jūs sākat savu biznesa dzīvi, nezinot tādu valodu kā es, turki šeit jums nosūtīs, kā teica viņu draugi, tam ir daudz piemēru. Oberfrankena sniegtā informācija un viņa sniegtie iespaidi ir ļoti vērtīgi, ļoti svarīgi tādiem cilvēkiem kā mēs, kuri tikko apmetušies Vācijā un uzsākuši jaunu dzīvi. Paldies par jūsu kopīgoto informāciju

    Slimns
    Dalībnieks

    Papildus tiem, ja jums jau ir bērni, valsts sniedz jums sociālo atbalstu, pirmkārt, dod jūsu mājas īri un vecāku naudu, kuru jūs pat nevarat saņemt, ja jūs tik un tā strādājat. Mums te ir tāda iespēja, un es gribēju to novērtēt, domāju, ka iztaisīšu gan kursu, gan licenci un pa šo laiku tikšu cauri adaptācijas procesam.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Vēlos sniegt informāciju par šo: Eiropā esmu apmēram 9 gadus un Vācijā 7 gadus. Šajā periodā strādāju rūpnīcās, dalīju pakas utt, bet šajā periodā, kad biju bez darba, strādāju arī mini darbus 450 eiro vērtībā.Diemžēl slimoju jau vairāk kā 2 gadus, pietiek, lai dotos pensijā. Bet alga, ko saņemšu, ir ļoti zema, Vācijā nepietiek. Ja plānojat kādu dienu atgriezties Turcijā, pēc 10 vai 20 gadiem strādājiet pilnu slodzi. Es domāju, vai es nodzīvošu līdz 65 vai 67 gadiem, kāda pensija. Vismaz nauda, ​​ko saņemsi, aizejot pensijā ar invaliditāti, nodrošinās tev iztiku Turcijā.Šī ir slimība, kurā nekad nevar zināt, kas ar tevi notiks. Cerams, pienāks tās dienas, kad varēsim atgriezties Turcijā un atbrīvoties no nezinošajiem, melīgajiem, pašlabotājiem šajā sasodītajā valstī.. Mans pēdējais padoms, nezinu vai esmu jau rakstījis, turies tālāk no cilvēkiem. piedzimi šeit un, ja vari, turi tālāk no tiem, kas atbraukuši no Turcijas.Pavadi laiku ar dzīvesbiedru un bērniem, ja tādi būs, vismaz psiholoģija nesabojāsies. Tagad varbūt būs cilvēki, kas izlasīs šo rakstu un man piekritīs, vai arī būs tie, kas jautās, kāds tam sakars.. Pieredze rāda, ka tie cilvēki, kuri tev Vācijā nodarīs visvairāk ļaunuma ir ārzemnieki (turki, kurdi un arābi).Turieties tālāk no viņiem. Lai Dievs jūs vada.

    Slimns
    Dalībnieks

    Vēlos sniegt informāciju par šo, Eiropā esmu apmēram 9 gadus un Vācijā esmu 7 gadus. Pa šo laiku strādāju rūpnīcās, izdalīju pakas utt.. Bet pa šo laiku, kad biju bez darba, strādāju arī minidarbos 450 eiro, diemžēl slimoju jau vairāk kā 2 gadus, pietiek, lai aizietu pensijā. Ja plānojat kādu dienu atgriezties Turcijā, vienmēr pilnībā strādājiet pēc 10 vai 20 gadiem. Es teicu, ka es nenodzīvošu līdz 65 vai 67 gadiem, kāda pensija. Vismaz nauda, ​​ko saņemsi, aizejot pensijā invaliditātes dēļ, liek cilvēkiem Turcijā dzīvot kā rozēm. Inshallah, pienāks dienas, kad mēs atgriezīsimies Turcijā un atbrīvosimies no nezinošajiem, melīgajiem, pašlabotajiem cilvēkiem šajā nolādētajā valstī. Tagad varbūt būs tādi, kas izlasīs šo rakstu un pateiks, kāds tam sakars ar mani.

    sveiki, mans mērķis ir kādu laiciņu šeit pastrādāt un atgriezties dzimtenē, lai arī man ir bijusi iespēja atbraukt uz dzimteni jau 8 gadus, vienmēr esmu iestājusies pret sievu, bet kad man bija bērns, man bija nākt bezdarba problēmas dēļ. Tev ir pilnīga taisnība tajā, ko teici, es cenšos atrast darbu, nevienam neuzticoties šeit un daudz laika pavadīt kopā ar ģimeni, ceru, ka man tas izdosies un atgriezīšos savā valstī.

    Liels paldies par jūsu atbildēm.

    Es arī negribu strādāt turku doneru veikalos. Bet darba laika elastīguma dēļ es domāju strādāt par kurjeru tiešsaistes pārtikas pasūtīšanas uzņēmumā Lieferando, vismaz līdz brīdim, kad mēs apmetāmies.

    Tātad, vai Vācijā ir kāds Leih uzņēmums, kas, jūsuprāt, ir uzticams un kas pārāk daudz neizmanto cilvēkus?

    Lieferando, protams, ka var, bet viņi tos darbus parasti dara kā Nebenjobs, tas ir, kā papilddarbu. Izdari to vēlreiz Lieferando, bet jābūt pamatdarbam kur brauc 8h.Vācijā ir daudz papildus darba iespēju.Sestdienās vari izdalīt pakas ar savu auto un tērēt 40-50 eiro dienā utt.
    Berlīnē ir Amazon noliktavas, jūs varat reģistrēties amazon loģistikas servisā ar savu automašīnu un saņemt un izplatīt paketes no amazon. Šim nolūkam ir pietiekami atvērt nelielu privātu uzņēmumu.

    Kas attiecas uz Leihfirmas tēmu, patiesībā visas Leihfirmas ir vienādas, taču dažas leihfirmas strādā reģionāli un dažas visā Vācijā. Uzticamākie Vācijas uzņēmumi Randstad un Mannpower maksā ļoti labi salīdzinājumā ar citiem uzņēmumiem. Taču šiem uzņēmumiem ir daži kritēriji, ko viņi meklē. Tā kā viņi mūs pārdod uzņēmumiem, kas mūs nodarbinās, viņi var viegli iegūt kvalificētu vai pieredzējušu personālu, lai uzņēmumi tiktu pieņemti, jo viņiem ir vārds. Tajā pašā kompānijā, kamēr es strādāju ar traku leihu firmu, mana stundas alga bija 11 eiro, bet mans kolēģis saņēma 11,80 no Mannpower. Randstad, Mannpower un Hoffmanna var mierīgi pamest Lēbenslaufu. Viņi noteikti izteiks dažus piedāvājumus 80 nedēļu laikā. Bet, kā jau teicu, šobrīd Koronas laiks ir nožēlojams, patiesībā nevar teikt, ka tas ir īstais laiks jaunam startam Vācijā. Vienmēr ir darbs tiem, kas vēlas strādāt, protams, tas ir cits jautājums. Manuprāt, Vācija nevar atgriezties normālā stāvoklī vismaz 2 gadus, ilgākais 2 gadus.

    Protams, mana situācija ir nedaudz atšķirīga, ja jums šeit ir derīga profesija un ja jums ir pietiekamas vācu valodas zināšanas, ir lietderīgāk strādāt tieši un iet pēc maizes. Ja jūs sākat savu biznesa dzīvi, nezinot tādu valodu kā es, turki šeit jums nosūtīs, kā teica viņu draugi, tam ir daudz piemēru. Oberfrankena sniegtā informācija un viņa sniegtie iespaidi ir ļoti vērtīgi, ļoti svarīgi tādiem cilvēkiem kā mēs, kuri tikko apmetušies Vācijā un uzsākuši jaunu dzīvi. Paldies par jūsu kopīgoto informāciju

    Esmu guvis lielu labumu no šī foruma. Es nevarēju ieiet, kad ilgu laiku teicu darba jaudu, kad redzēju, ka tas joprojām tiek aktīvi izmantots, es vēlējos veikt dzīves atjauninājumu. Esmu saticis ļoti jaukus cilvēkus no šejienes. Forumu mērķis ir - ja visi dalās savā pieredzē, pareizi vai nepareizi, cilvēki var novērtēt šo pieredzi atbilstoši savai dzīvei. Mēs visi dzīvojam ārzemēs un ejam vairāk vai mazāk tos pašus ceļus.

    Slimns
    Dalībnieks

    Esmu guvis lielu labumu no šī foruma. Es nevarēju ieiet, kad ilgu laiku teicu darba jaudu, kad redzēju, ka tas joprojām tiek aktīvi izmantots, es vēlējos veikt dzīves atjauninājumu. Esmu saticis ļoti jaukus cilvēkus no šejienes. Forumu mērķis ir - ja visi dalās savā pieredzē, pareizi vai nepareizi, cilvēki var novērtēt šo pieredzi atbilstoši savai dzīvei. Mēs visi dzīvojam ārzemēs un ejam vairāk vai mazāk tos pašus ceļus.

    jā, jums ir ļoti taisnība, pateicoties gan šim forumam, gan cilvēkiem, kas imigrējuši no Turcijas uz Vāciju un dalījušies savā pieredzē, mums ir vairāk vai mazāk zināmas dažas lietas, kas ir ļoti labi. Pateicoties šai informācijai, jūs neapspiež cilvēki, kas šeit dzimuši un uzauguši un kuri cenšas jūs izmantot, dzirdot, ka esat ieradies no Turcijas, gluži pretēji, jūs varat iezīmēt savu maršrutu. Kā saka, dzīve ir skaista, ja to dalās, šodien jūs pastāstiet mums par saviem ietaupījumiem, es ceru, ka rīt pastāstīsim citiem draugiem. Mans vienīgais mērķis šobrīd ir gūt panākumus šeit un nebūt atkarīgam no neviena

    istanbullu ir
    Dalībnieks

    Sveiki,

    Kā persona, kas ir paveikusi visas darbības, kuras jūs pieminējat vai norādāt. Es domāju, ka Lieferando būtu labāks jaunpienācējiem. Lieferando (apdrošināts darbs ar algu sozialversichert), ja jūs to darāt pilnu slodzi (40 stundas), jūs varat nopelnīt vidējo algu, taču man tas radīja stresu, un es esmu ļoti noguris, lai gan to daru ar automašīnu (starp citu, ieraksts ir 36 stundas nedēļā) To var izdarīt arī kā mini darbu. Tie automātiski apstājas, kad runa ir par 450 eiro skalu. Ja strādājat 2 stundas dienā, varat viegli sasniegt 450 mēnesī.

    Lai izveidotu Amazon Flex, jums jāatver kleinunternehmen (mazais bizness). (Juridisko noteikumu un grāmatvežu ziņā tas nedaudz sagādā galvassāpes jaunpienācējiem. Piemēram, jums jāmaksā veselības apdrošināšana 450 eiro apmērā, vidējie mēneša neto ienākumi mēnesī ir 200 eiro. Jums ir arī visas izmaksas, kas saistītas ar automašīnu. Pagājušajā nedēļā es varēju iegūt tikai 3 darbus, kopā 3 no 9 stundām. Tātad Amazon flex var uzskatīt par vairāk papildu darbu.

    Es domāju, ka Lieferando šķiet jauns ienācēja darbs.

    Protams, vissvarīgākais ir vispirms nomainīt autovadītāja apliecību, lai B1 līmenī apgūtu vācu valodu. Ja jūs varat gatavot ēst šajos darbos un pirmajā gadā derēt autovadītāja apliecībai un B1, es domāju, ka jūs varat viegli pieņemt un turpināt darbu ar valsts atbalstītu Ausbildungs ​​(viņi saka, ka veic profesijas).

    Es ceru, ka tas, ko es uzrakstīju, dod jums kādu ideju.

    Es novēlu panākumus jaunpienācējiem. Lai mēs visi atvērtu savu ceļu.

    Sveicieni.

    Sveiki,

    Kā persona, kas ir paveikusi visas darbības, kuras jūs pieminējat vai norādāt. Es domāju, ka Lieferando būtu labāks jaunpienācējiem. Lieferando (apdrošināts darbs ar algu sozialversichert), ja jūs to darāt pilnu slodzi (40 stundas), jūs varat nopelnīt vidējo algu, taču man tas radīja stresu, un es esmu ļoti noguris, lai gan to daru ar automašīnu (starp citu, ieraksts ir 36 stundas nedēļā) To var izdarīt arī kā mini darbu. Tie automātiski apstājas, kad runa ir par 450 eiro skalu. Ja strādājat 2 stundas dienā, varat viegli sasniegt 450 mēnesī.

    Lai izveidotu Amazon Flex, jums jāatver kleinunternehmen (mazais bizness). (Juridisko noteikumu un grāmatvežu ziņā tas nedaudz sagādā galvassāpes jaunpienācējiem. Piemēram, jums jāmaksā veselības apdrošināšana 450 eiro apmērā, vidējie mēneša neto ienākumi mēnesī ir 200 eiro. Jums ir arī visas izmaksas, kas saistītas ar automašīnu. Pagājušajā nedēļā es varēju iegūt tikai 3 darbus, kopā 3 no 9 stundām. Tātad Amazon flex var uzskatīt par vairāk papildu darbu.

    Es domāju, ka Lieferando šķiet jauns ienācēja darbs.

    Protams, vissvarīgākais ir vispirms nomainīt autovadītāja apliecību, lai B1 līmenī apgūtu vācu valodu. Ja jūs varat gatavot ēst šajos darbos un pirmajā gadā derēt autovadītāja apliecībai un B1, es domāju, ka jūs varat viegli pieņemt un turpināt darbu ar valsts atbalstītu Ausbildungs ​​(viņi saka, ka veic profesijas).

    Es ceru, ka tas, ko es uzrakstīju, dod jums kādu ideju.

    Es novēlu panākumus jaunpienācējiem. Lai mēs visi atvērtu savu ceļu.

    Sveicieni.

    Sveiki,
    Ar Amazon Flex es domāju, ka jūs varat strādāt kā pilna laika autovadītājs lieliem uzņēmumiem, kas strādā Amazon Logistik, nevis kā darba devējs. Amazon Logistik nodarbina Subunternehmers, kuri uz to piesakās, un strādā kopā ar komandām. Tas Berlīnē ir ļoti izplatīts. Bet, ja jūs paņemat Lageri ar savu automašīnu un izplatāt to, kā jūs teicāt, ir nepieciešama kleingewerbe, un automašīnas apdrošināšanai vajadzētu būt gewerblich.Ir arī mazākas vēdera detaļas.
    Pirmkārt, uzņēmuma dibināšana utt. Ir sarežģīts jautājums, protams, nodokļu apdrošināšanas izdevumi Vācijā ir ļoti humāni.
    Lieferando, protams, mainās atbilstoši viedoklim. Es to nevaru uzskatīt par pilna laika darbu. Blakus pamatdarbam var būt kraukšķīgi papildu ienākumi. No otras puses, kad es pirmo reizi sāku, es 2 dienas nedēļā izplatīju avīzes kā papildu darbu. Papildu darba iespējas bieži ir galvenā problēma, lai iegūtu labu darbu.
    Es piekrītu jūsu viedoklim par valodu.

    Jā, draugi, es gribēju sniegt ātru dzīves atjauninājumu. Es atvēru šo tēmu, kad sāku lietot Umschulung. Par laimi, no 1. gada 2022. janvāra es pabeidzu savu Umschulung ar 2 GPA un sāku strādāt par šitfīreru uzņēmumā, kurā veicu Umschulung. Tātad turku valodā varam teikt maiņas vadītājs. Protams, man šajā procesā bija lielas grūtības.Šajā darbā pavadīju 2 gadus, dienu un nakti, pēc darba, pirms darba, lai saprastu un apgūtu priekšmetus, ar kuriem pat vāciešiem bija grūtības.Paldies Dievam, mēs nokārtojām eksāmenu bez problēmām un nedodot vāciešiem iespēju.

    Tikmēr, protams, mans vācu valodas līmenis, kas sākumā bija ap B1, sāka sasniegt punktu, kas ir tuvu manai dzimtajai valodai. Bet, runājot par vadītāja amatu, es saprotu, ka arī tas ir neadekvāti, un es joprojām cenšos pilnveidoties. Tā kā mēs darām ātrdarbīgu darbu, kas pilnībā ir balstīts uz komunikāciju, ir nepieciešamas 100% vācu valodas zināšanas. Bez tam e-pasti, saziņa ar priekšniekiem citos Abteilungos utt. pilnībā balstās uz vācu valodu. Tā kā es strādāju par 18 cilvēku nodaļas vadītāju, arī vācu valoda ir obligāta, lai atrisinātu viņu problēmas. Īsāk sakot, vārdam nav jābūt vāciskam, tam ir jābūt vāciskam.

    Kad būs laiks, pastāstīšu par šī piedzīvojuma gaitu un kā tas sākās.Īpaši tādiem kā mēs, kas brauc no Turcijas, valsts atbalstītā Umschulung ir lieliska iespēja. Protams, jums ir jāizpilda nosacījumi. Ja man būtu jādefinē Umschulung, tas ir tieši tas pats, kas Ausbildung, no skolas, uz kuru ejat, līdz eksāmenam, kuru kārtojat, bet tas ilgst 3/2 no Ausbildung. Piemēram, es pabeidzu 2 gadu karjeru 18 mēnešos. Un darba beigās jums ir tāds pats diploms kā tiem, kas absolvēja Ausbildung. Patiesībā, tā kā jūs to esat saīsinājis, pret jums izturas kā pret cilvēku ar lielāku potenciālu. Umschulung īsumā = saīsināts Ausbildung

    Tagad no šejienes esam kāpuši pa karjeras kāpnēm, cerēsim uz to labāko. Starp maniem plāniem ir kļūt par tās pašas profesijas meistaru vai tehniķi. Pirmkārt, es vēlos iegūt pieredzi un turpināt savu ceļu šajā virzienā.
    Lai Dievs dod katram, kas strādā, cenšas un cīnās pēc sirds patikas. Ja jums ir jautājumi, varat tos uzdot šajā sadaļā, visi noderēs.

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 18)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.