Pirmais 8 mēnesis Vācijā.

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    emrxnumx
    Dalībnieks

    Sveicieni draugi ..

    Šodien es gribētu jums pastāstīt par saviem 8 mēnešiem Vācijā un to, ko es piedzīvoju. Ģimenes atkalapvienošanās vīzas pieteikums utt. Es ātri nokārtoju šīs vietas.Mana vīza iznāca 40 dienu laikā, un mēs nonācām Vācijā. Ierodoties Diseldorfas lidostā, pirmais, ko piedzīvoju, bija tas, ka Vācijas policija paskatījās uz manu pasi un jautāja, kāpēc jūs ieradāties? :))) Tomēr pasē tas ir rakstīts, jo tā ir ģimenes atkalapvienošanās, jebkurā gadījumā es izskaidroju situāciju ar savu a1 vācieti, 1 minūti vēlāk, tas apzīmogoja pasi, mēs gājām garām, sakot GOD Bismillah :)

    Kad es pirmo reizi ierados, es paskatījos apkārt kā zivs no ūdens. :) Lai nu kā, dažas dienas vēlāk es uzreiz ar sievu devos uz ārzemnieku filiāli. Tā kā šeit veicamās procedūras vienmēr ir vienādas, es šo daļu nepagarinu. Mēs runājām par sesijas iegūšanu, pēc apmēram 15-20 minūtēm viņi man iedeva papīru, kurā bija teikts, ka man ir 3 gadu sesija, un mēs priecājāmies, ka tas ir 3 gadi. Apmēram 2 mēnešus vēlāk es saņēmu savu ID. Pirmā nožēla, kas man bija Vācijā, bija sākt darbu doneru rūpnīcā 25 dienas pēc ierašanās, kāpēc es teicu nožēlu?

    Neviens draugs, man vajadzēja vispirms iemācīties vācu valodu, es kļūdījos. Pēc 1 mēneša darba šeit es teicu nē, es iemācīšos vācu valodu un pametu darbu.Pēc tam mēs devāmies uz darba centru un izskaidrojām situāciju, protams, es un mana sieva. Pastāsti man, ka viņi maksās par vācu valodas kursu ar īres palīdzību. Lai vai kā, mēs šeit gājām garām, tagad ir pienācis laiks atrast kursu. Mēs devāmies uz dažiem kursiem, viņi saka, ka duisburgas reģionā nav vietas, beidzot mēs atradām vietu SFS. Bija 2 iespējas, b1 kurss, kas ilga 1 gadu, un paātrināts kurss, kas ilga 4 mēnešus. Es nezinu, kāpēc es sāku paātrināto kursu.

    Starp citu, pirms kursa uzsākšanas, paldies dievam, pirmo reizi ieguvu Vācijas vadītāja apliecību. Tas man kopumā izmaksāja 850 eiro. (Šajā reģionā viņi ieguva turku autovadītāja apliecību, bet viss ir kārtībā. Es jums to saku informatīvos nolūkos, lai man, ja es gribētu, būtu kabatā turku vadītāja apliecība. Jūs varat ņemt to, kad dodaties uz Turciju, viss ir kārtībā, bet, manuprāt, tas nav nepieciešams. :)

    Mēs teicām Bismillah, mēs sākām kursu, 5 dienas nedēļā, no 8 no rīta līdz 1 pēcpusdienā. Esmu apņēmies apgūt VĀCU valodu, lai iegūtu vismaz B1. Starp citu, kad es saņēmu uzturēšanās atļauju ārzemnieku filiālē, vīrietis teica, ka, atnākot pēc 3 gadiem, viņam smaidot būs rokā dokuments b1. :) Persona, kas par mums rūpējās, bija no Indijas :)

    Kursā es ieguvu 2 draugus, kuri tikko atbrauca no Turcijas, un mēs ļoti labi satiekam. 3 no mums dodas uz kursu un praktisku iemeslu dēļ pauzēs runājam vācu valodā :) Pat savā WhatsApp grupā mēs vienmēr centāmies runāt vāciski, pat ja nepareizi uzrakstījām turku aizliegto. Nonāksim pie secinājuma, kurss ir beidzies, B3 sertifikātus ieguvām 1 dienu laikā, paldies dievam. Šeit es gribētu sniegt padomu jaunpienācējiem, JĀBŪT, bet JŪSU PIRMAJAM DARBAM vajadzētu būt VĀCU kursu apmeklēšanai. Ticiet man, draugi, jūsu pašapziņa nāk, jūs varat iziet viens pats, jūs varat veikt savu mazo biznesu bez laulātā, tas ir patiešām labs šim cilvēkam. Ar B1, protams, nepietiek, tas ir mūsu rokās, lai to tālāk attīstītu. Šim nolūkam, piemēram, vācu kanāla skatīšanās man ir bijusi ļoti izdevīga, īpaši skatoties vienu filmu dienā NETFLIX.

    Es rakstu, kad vien varu iedomāties, piemēram, Svarīgākā lieta starp to, ko esmu teicis, ir jūsu sievas atbalsts. Tas būs pārvarēt visas grūtības, strādājot kopā ar pacietību. Var būt saspringtas dienas vai es nezinu, jūs nokavējāt savu ĢIMENI Turcijā utt. Nezaudējiet sapratni un iecietību viens pret otru, jūs pārvarēsit visas grūtības.

    Es rakstu, kad vien varu iedomāties, bet, starp citu, mēs nopirkām mazu mašīnu, tā nogriež kājas no zemes, bez problēmām redz mūsu darbu. Es teicu, ka vēlos šeit sniegt vēl vienu padomu, ja vien tas ienāk prātā. :) Pareizā automašīnu cenu atšķirība starp Turciju un Vāciju, bet nesakiet, ka tūlīt braukšu ar bmw mercedes. Mans draugs, pie kura ieradāmies tajos pašos mēnešos, nopirka Mercedes par 14.000 XNUMX eiro, to izmantoja un vēlāk saprata, ka ir kļūdījies. Pirmkārt, jāievieš kārtība, jāstrādā pie sliedes, tad jūs jebkurā gadījumā varat iekāpt automašīnā, kuru vēlaties, nesteidzieties, jūs tik un tā esat automašīnu debesīs.

    Mücadele etmeye devam edeceğim b2 almanca kursuna başlıcam inşallah aynı disiplinle devam ederek evde hep almanca konuşmanızı çok ama çok tavsiye ediyorum . Kafaya taktım galiba elimden geldiğince almanca öğrenmek için . Eee yaş 30 arkadaş en başından temeli ne kadar sağlamlaştırırsak şu almanca konusunda o kadar iyi düşüncesindeyim . Almanca olmadan iş bulunur mu ? Evet bulunur ama ya pizzacıda ya dönercide .Küçük gördüğümden değil asla ama kendimizi geliştirmek yaw 1 kelime bile fazladan öğrenmek bizlerin faydasına olacaktır .

    Noteikti ir notikušas lietas, ko esmu palaidis garām.Šajos rakstos nav iespējams iekļaut 8 mēnešus.Ja ir kaut kas, ko vēlaties pajautāt, es labprāt centīšos atbildēt pēc labākās zināšanas. Visam sākums ir pacietība, lai Dievs dod ikviena sirds vēlmes, es novēlu jums visu savu dzīvi pavadīt skaistumā PAR UN MĪLESTĪBU.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Tu atvēri ceļu pie Allāha, mans brālis.

    Kılıçarslan
    Dalībnieks

    Kungs, lai Allāhs vada jūsu ceļu. Kopš pieteikšanās ir pagājušas 3 nedēļas, ja paveicas, es ieradīšos Esenē. Mans pirmais darbs būs vācu valodas kurss, jo, lai veiktu savu darbu, man ir jāsaņem C1 sertifikāts.

    emrxnumx
    Dalībnieks

    Paldies bez sirds.  :) Kılıçarslan hayırlı olsun kardeşim inşallah en kısa zamanda çıkar vizen . ALLAH seninde yolunu açık etsin .

    Kılıçarslan
    Dalībnieks

    Paldies bez sirds.  :) Lai veicas Kılıçarslan, mans brālis, inshallah, jūs saņemsiet vīzu pēc iespējas ātrāk. Lai Dievs dara jūsu ceļu skaidru.

    Paldies. Dievs jūs svētī par laba vēlējumiem :)

    freeones01
    Dalībnieks

    Ja man paveiksies, es ieradīšos Diseldorfā un gaidu savu vīzu.

    ahmet_antalyaxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki, es esmu Ahmets. Paldies, ka dalījāties ar šo informāciju ar mums. Tā būs ļoti noderīga jaunpienācējiem.
    Esmu precējusies 4 gadus, un mums ir bērns. Pirms 2 gadiem man bija 3 gadu sesija. Man ir angļu valoda, un es nevarēju sākt vācu valodu, jo vieta, kur es strādāju, ir angļu valoda.Mana sieva sākotnēji ir no vācu valodas.
    Mēs kopā ar sievu strādājām Antālijā 5 gadus (norādījumi) Mēs šogad ieradāmies Vācijā. Tiklīdz mēs ieradāmies, viņas tēvs nomira.
    Tagad mēs dzīvojam Hāgenā. Es nezinu nevienu..Mana sieva nekad mūžā nav saņēmusi bezdarbnieka pabalstu vai sociālo palīdzību un viņai nav informācijas.
    Mana vācu valoda ir A1 līmenī, un man pat nav sertifikāta.
    Mēs dzīvojam kopā ar manas sievas māti. Kā zināms, mājas vienīgā meita, arī viņas tēvs aizgāja mūžībā.
    Esam pieteikušies kursam, gaidām. Mana sieva saņem 1100 eiro (es domāju, ka viņa saņems nestrādājošo naudu, ko viņa saņēma no sava bijušā uzņēmuma 6 mēnešus.)
    Ja es tagad iešu uz kursu, kurš apmierinās manas vajadzības? Vai man jāpieprasa kādi bezdarbnieka pabalsti?
    Man nav problēmu ar īri, bet, kad es eju uz kursu, vai valsts man samaksās, lai apēstu cigaretes, autobusu utt.? ?
    Kas man jādara pēc šī laika?
    ievēro

    emrxnumx
    Dalībnieks

    Labdien, Ahmet, vispirms izsaku līdzjūtību. laipni lūdzam Vācijā,

    Es centīšos pēc iespējas labāk atbildēt uz jūsu jautājumiem. Pirmkārt, jums vissvarīgākais ir apmeklēt valodu kursu un apgūt vācu valodu. Ja jums ir iespēja un laiks, es ieteiktu jums apmeklēt kursu. Ļaujiet man pastāstīt par sevi. Es pirmo sesiju pavadīju 3 gadus, un dienā, kad to saņēmu, ārzemnieku filiālē uzzināju, ka man jāpiesakās darba centrā. Jums vajadzētu pastāstīt darba centram par savu situāciju un pateikt, ka vēlaties apmeklēt kursu, viņi, iespējams, to pieņems, ja vien, protams, nav citādi. Ja jūs sākat kursu, ja kurss, kuru apmeklējat, atrodas noteiktā attālumā, tie sedz arī ceļa maksu.Šeit, pēc +3 km, tie jums maksā ceļa maksu 50 eiro.

    Iemesls, kāpēc jūs nevarat pieteikties bezdarbnieka pabalstiem, ir tas, ka jums ir jāstrādā vismaz 1 gads, bet jūs varat pieteikties sociālajai palīdzībai. Šeit svarīgs ir tas, ka viņi aplūko kopējo naudas summu jūsu mājās, bet tā kā jūsu situācija ir īpaša (tā kā jūs dzīvojat kopā ar sievas māti), kā viņi to aprēķina? Būtu nepareizi, ja es sniegtu jebkādu informāciju.

    Pieņemsim, ka jūs šeit saņemat sociālo palīdzību, viņi dod jums īres pabalstu + ceļa naudu, ja dodaties uz kursu + un nelielu kabatas naudu. Tie netraucē smēķēt :)

    Mans ieteikums jums ir iegūt termiņu no darba centra un pateikt situācijai, ka vēlaties apgūt vācu valodu, un viņi veiks nepieciešamos aprēķinus un sniegs jums atbildi. Nevajag skumt, jo nav neviena, ko tu pazīsti, es uzskatu, ka tas notiks ar laiku. Angļu valodas zināšanas jums ir priekšrocība. Tā kā jūs sākotnēji neesat vācu valoda, jūs varat tikt galā ar vienkāršajiem ikdienas uzdevumiem, izmantojot angļu valodu. Lielākā daļa cilvēku Eiropā runā angliski (es domāju vāciešiem) Jūs varat pieteikties bērna pabalstam.

    Tā kā katra pieredze ir atšķirīga, neviens nevar teikt, ka 100% to dara šādi. Ceru, ka viss iet labi, brāl.

    ahmet_antalyaxnumx
    Dalībnieks

    Emre34 mans brālis Sa
    Pirmkārt, neļaujiet savām rokām satraukties, veltot laiku man atbildēšanai. :)
    İkincisi 1 mektup yazmıstım size ne oldu bılmıyorum sayfa yüzüme kapandi yine baştan yazıyorum.. utanan:) halayy:)
    Paldies mums visiem par teikumu .. Dievs jūs svētī.
    Ir 5 kursi, kuros es dzīvoju, bet tikai 1 ir piemērots man. Istaba ir diezgan tālu, tāpēc jūs varat doties 45 minūtes ar automašīnu.:(
    Brālis Emre, ja es tagad neiešu uz kursu; Kaut es varētu mierīgi strādāt mājās ..? (Es saņēmu vīzu caur bērnu.)
    3 gadu sesija beidzas nākamgad. Es domāju, ka jūs negājāt uz kursu, mēs jums nedodam vīzu, vai man vairs nebūs šādu problēmu?
    Es domāju dažus mēnešus mācīties un eksāmenu kārtot tieši..3 Šeit ir 4 restorāni.
    Es labprāt dotos uz kursu, bet tas būtu apgrūtinoši, jo tas ir diezgan tālu. Es dzīvoju kalnainā un uzbrauktuvē. Man ir jāiet 20 minūtes līdz autoostai vai dzelzceļa stacijai. Tad ir 45 minūšu brauciens .
    Tāpēc es staigāšu 20 minūtes, es braucu ar vilcienu. Es atkal braukšu ar autobusu..Līdz brīdim, kad es aiziešu uz kursu..Tas pats pēc ierašanās. Tas būs ļoti apgrūtinoši.
    Atvainojiet, es šeit mazliet izliju.
    Sosyal yardımda ,aslında okadar meraklısı değilim çalişsan daha fazla alırsın. Onların vereceği taş patlasa 300 olsun. oda alana kadar 300 defa dönersin :=)
    Angļu valoda man ļoti palīdz.
    Es ceru, ka ar jums viss izdosies. Palikt veseliem.
    Labvakar
    Sveicieni.
    Ahmets

    emrxnumx
    Dalībnieks

    Mans brālis Ahmet, tas ir tavs lēmums - doties uz kursu vai nē, bet mācīties vācu valodu mājās ir patiešām grūti, un iemesls ir kavējums, tāpēc 1 dienu strādā vācu valodā, bet otrajā dienā tev kļūst garlaicīgi. Jā, protams, sociālās palīdzības saņemšana nav laba lieta, bet vismaz tas palīdz uzturēt jūs dzīvu, līdz jūs iemācīsities noteiktu vācu valodas līmeni. Es pirmo reizi ierados rūpnīcā, bet to nožēloju, jo zināju, ka ja es turpinātu, es savā dzīvē nevarētu iemācīties vācu valodu, jo 2% no 300 nepāra cilvēkiem darba vidē bija turki. Valodas apguve ir obligāta, lai turpinātu dzīvi citā valstī. Cik es varu saprast, jūsu laulātais ir Vācijas pilsonis. Doties uz kursu un no tā ir neliela problēma, es domāju, ka tik daudz, cik jūs man teicāt, es saprotu, bet es saku atkal un atkal, vismaz dariet b98.

    Nē, ja jūs sakāt, ka varat strādāt mājās, ja jūs to varat izdarīt disciplinēti, jūs varat strādāt mājās pats. Internetā un dažādās programmās ir daudz informācijas.

    ahmet_antalyaxnumx
    Dalībnieks

    Mans brālis Ahmet, tas ir tavs lēmums - doties uz kursu vai nē, bet mācīties vācu valodu mājās ir patiešām grūti, un iemesls ir kavējums, tāpēc 1 dienu strādā vācu valodā, bet otrajā dienā tev kļūst garlaicīgi. Jā, protams, sociālās palīdzības saņemšana nav laba lieta, bet vismaz tas palīdz uzturēt jūs dzīvu, līdz jūs iemācīsities noteiktu vācu valodas līmeni. Es pirmo reizi ierados rūpnīcā, bet to nožēloju, jo zināju, ka ja es turpinātu, es savā dzīvē nevarētu iemācīties vācu valodu, jo 2% no 300 nepāra cilvēkiem darba vidē bija turki. Valodas apguve ir obligāta, lai turpinātu dzīvi citā valstī. Cik es varu saprast, jūsu laulātais ir Vācijas pilsonis. Doties uz kursu un no tā ir neliela problēma, es domāju, ka tik daudz, cik jūs man teicāt, es saprotu, bet es saku atkal un atkal, vismaz dariet b98.

    Nē, ja jūs sakāt, ka varat strādāt mājās, ja jūs to varat izdarīt disciplinēti, jūs varat strādāt mājās pats. Internetā un dažādās programmās ir daudz informācijas.

    Sveiki vēlreiz, brāl.
    Es nedaudz piekrītu jūsu teiktajam.
    Ir CD grāmata vai kas tamlīdzīgs. Māja ir pieejama darbam.
    Bērns iet bērnudārzā.Esmu augšā viena, tāpēc man ir laiks strādāt.
    Es arī pirkšu B1, lai nopirktu uz nenoteiktu laiku. Kad es saku palīdzību, ja saņemšu sociālo palīdzību, vai man nebūs neierobežotu tiesību?
    Pieņemsim, ka es saņēmu palīdzību 5 mēnešus un tad sāku darbu. Ja nākamgad es pieteikšos uz nenoteiktu laiku, vai viņi jūs noraidīs, jo esat saņēmis palīdzību?

    emrxnumx
    Dalībnieks

    Süresiz oturum almak için sanıyorum b1 seviyesinde dil ve sertifika ve çalışıyor olmak gerekiyor . Devletten yardım almış olabilirsin ama başvuru yaptığında sanıyorum en az 1 yıldır çalışıyor olman gerekiyor en azından bana böyle anlatmışlardı. Tekrar dediğim gibi tecrübeler farklı olabiliyor , A noktasındaki yabancı şubesinin dediği ile B noktasındakinin dediği bazen aynı olmuyor malesef .

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Devletten yardim aliyorsan. Kesinlikle suresiz alamazsin

    Nesibe no
    Dalībnieks

    Devletten yardim aliyorsan. Kesinlikle suresiz alamazsin

    Devlet yardimi entegrasyon kursu icin aldigin yol parasinida kapsiyor mu? Ona gore talepte bulunucam da hoş pek vericeklerini dusunmuyorum ama gene de sormak istedim. Birde sbahn biletinde indirim oluyor mu? Entegrasyon kursuna gidenler icin mvg de detayli bir aciklama yokta bilgisi olan paylasabilir mi?

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Konuyu tam anlayamadim. Devletten yardim alip ucretsiz kursa gidiyorsan yol. Parasi alirsin. Ama esin calisiyor ve devletten yardim almiyorsan ve kursunu kendin oduyorsan yol. Parasi alamazsin. Her iki turlude aciklama yapmak istedim

    Nesibe no
    Dalībnieks

    Konuyu tam anlayamadim. Devletten yardim alip ucretsiz kursa gidiyorsan yol. Parasi alirsin. Ama esin calisiyor ve devletten yardim almiyorsan ve kursunu kendin oduyorsan yol. Parasi alamazsin. Her iki turlude aciklama yapmak istedim

    tamam sorumun cevabini aldim tesekkurler :)

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 52)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.