Kā mācīt Vācijā

> Forumi > Bizness un darba dzīve Vācijā > Kā mācīt Vācijā

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    ozzzyj
    Dalībnieks

    Sveiki, kā cilvēks, kurš šobrīd gaida ģimenes atkalapvienošanās vīzu, vēlējos pajautāt vai starp jums ir kāds kam ir informācija.Štatā esmu angļu valodas skolotāja 7.5 gadus, bet atlūgumu iesniegšu atnākot uz Vāciju.Lai gan veicu kādu pētījumu, nevarēju atrast pilnīgu informāciju, biju nedaudz apmulsusi, godīgi sakot...
    Kas man jādara, lai mācītu angļu valodu privātā skolā vai iestādē Vācijā? Vai tas ir iespējams tikai ar diploma līdzvērtību? Vai arī manai jomai ir diploma līdzvērtība šajā jomā? Būšu ļoti priecīga, ja kāds zinošs varētu man palīdzēt 🙏🏻 Liels paldies, aplausi jums visiem :)

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Cik es saprotu, virsnieks un virsnieks ieradīsies Vācijā, lai mazliet vairāk par to domāju, es domāju,

    ozzzyj
    Dalībnieks

    Cik es saprotu, virsnieks un virsnieks ieradīsies Vācijā, lai mazliet vairāk par to domāju, es domāju,

    Man ir jāatkāpjas, jo tā ir ģimenes atkalapvienošanās

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Man ir jāatkāpjas, jo tā ir ģimenes atkalapvienošanās

    Viņi šeit māca nedaudz atšķirīgu procedūru. Tādēļ es iesaku pirms šeit ierašanās iegūt informāciju par anerkennung.
    https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/

    Šī ir vietne. Jūs varat runāt angļu valodā. Iegūstiet tālruņa maiņas informāciju un pēc iespējas ātrāk sinhronizējiet diplomu. Tad jūs varat strādāt, kur vēlaties.

Tiek rādītas 3 atbildes — no 1 līdz 3 (kopā — 3)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.