Ko universitātes absolvents Vācijā dara?

> Forumi > Bizness un darba dzīve Vācijā > Ko universitātes absolvents Vācijā dara?

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    oguzhansumerxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, mana sieva 2 mēnesī grūtniece nasipse 3 mēnesi pēc tam, kad es dodos uz Vāciju, un es pieteikšu vīzu caur bērnu. Kas mani pieņem darbā kā universitātes absolvents? Vai tas ir tuvu manai profesijai šajos profesionālās apmācības kursos, biroja finanses, grāmatvedība, cilvēkresursi uc būtu noderīgi, lai strādātu līdzīgās darbavietās

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, mana sieva 2 mēnesī grūtniece nasipse 3 mēnesi pēc tam, kad es dodos uz Vāciju, un es pieteikšu vīzu caur bērnu. Kas mani pieņem darbā kā universitātes absolvents? Vai tas ir tuvu manai profesijai šajos profesionālās apmācības kursos, biroja finanses, grāmatvedība, cilvēkresursi uc būtu noderīgi, lai strādātu līdzīgās darbavietās

    sveicieni

    Noderēs diploms, taču vispirms jāpārbauda, ​​vai jūsu profesija šeit ir aktuāla. Tas nozīmē anerkenung vācu valodā.Lai gan es neesmu īsti pārliecināts, es domāju, ka Vācija nepieņems skolu un nodaļu, kurā mācāties. Lai to izdarītu, jums ir jābūt anerkennung. Bet papēti, varbūt nevajadzēs anerkenung. lūk, vietne https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/
    Turku valodas atbalsts. Šeit jūs varat saprast, vai ir profesionāls nodrošinājums, sazinoties ar Vācijas kompetentajām iestādēm un skolu, kurā jūs varat nodrošināt, ka departaments.

    Tomēr, lai atrastu darbu specialitātē, jums labi jāpārvalda vācu un pat biznesa vācu valoda, it īpaši naudas saīsinājumi. Tā kā tā ir verbāla sadaļa, šajā brīdī tā skatās tieši uz vācu valodas apguvi. Līdz tam nav svarīgi, kur es strādāju, tikai padomājiet, ka varu strādāt, tas ir grūts process. Mēs visi ciešam no šīm grūtībām, izņemot tos, kuri, protams, ir gatavi strādāt Vācijā. Protams, jūs varat veikt šeit minētās profesijas, bet profesijas ilgums ir 2 gadi, zemākais ir 3 gadi.

    selametle

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.