Almanya’da Üniversite Okumak

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    keremxnumx
    Dalībnieks

    draugi.

    Es rakstu tiem, kas vēlas dzīvot Vācijā. Ja studējat universitātē Vācijā, universitātes beigās saņemat uzturēšanās atļauju uz vienu gadu. Ja šajā laikā atrodat darbu un reģistrējat to oficiālajos reģistros, jūs saņemat darba atļauju. Protams, man nav jāsaka, ka šim nolūkam jums ir nepieciešama augstākā vācu valoda. Ja jūs sakāt jā, es saņēmu atļaujas Vācijā, bet sieva nevarēja ierasties. Kā es varu to ņemt līdzi? es arī atstāšu. jūs piesakāties konsulātam vai Vācijas iekšējām lietām sava laulātā labā. jūsu laulātais dodas uz kursu noteiktā laika periodā. mācās vācu un vācu kultūru (iemesls; nebūt svešam Vācijai)
    Ja komanda, kas pasniedz kursu, to apstiprina, jūsu laulātais var saņemt atļauju. Ja jūs sakāt, ka jūs jau zināt valodu un ierēdnis jūs neplāno, jūs jau saņemat uzturēšanās atļauju. Nav iemesla, kāpēc jūsu dzīvesbiedru nevajadzētu aizvest uz Vāciju, it īpaši, ja viņš atrod darbu.

    spināti
    Dalībnieks

    Ja studējat universitātē Vācijā, universitātes beigās saņemat uzturēšanās atļauju uz vienu gadu.

    Bu konuda eminmisin…

    melnpelēks_3
    Dalībnieks

    Draugi, man ir problēma, ja kādam ir informācija un tā dalās, tā būtu ļoti pateicīga. Beidzu Turcijas ekonomikas nodaļu, 1 gadu esmu Vācijā, gribu šeit iestāties universitātē, lai vismaz būtu labs vācu valodas līmenis. Ko es varu darīt, vai mana diploma līdzvērtība tiks pieņemta, vai es varu iegūt maģistra grādu vai ko vēl es varu darīt šeit? Kā es varu novērtēt no Turcijas saņemto diplomu? Teiksim, es turpināju šeit beigto nodaļu universitātē, ko es varu darīt tālāk, kāds ir tās nodaļas vācu ekvivalents, kuru esmu beidzis, un ko šīs nodaļas absolvents dara Vācijā? Paldies pagaidām. Turklāt vietne ir ļoti jauka, es to atradu nejauši, man ļoti patīk.

    dennis1989
    Dalībnieks

    Man ir vidusskolas pēdējais gads. Es domāju, ka beigšu skolu doties uz universitāti Vācijā, un man nav vajadzīga vīza no viņa. Man nav vajadzīga vīza no viņa. man teica, ka tas nedarbojās 4 gadus. Es būtu ļoti pateicīgs, ja jūs varētu man palīdzēt. Paldies jau iepriekš.

    ertugrul
    Dalībnieks

    Sveiki, es mācījos 2 gadu skolā uz lielceļiem Turcijā. Tā ir transporta tehniķe.

    3,14
    Dalībnieks

    -> Klikšķis

Tiek rādītas 5 atbildes — no 1 līdz 5 (kopā — 5)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.