Kā jūs pavadījāt savus pirmos mēnešus Vācijā?

> Forumi > Bizness un darba dzīve Vācijā > Kā jūs pavadījāt savus pirmos mēnešus Vācijā?

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    debess kadri
    Dalībnieks

    Sveiki puiši, es pirms divām nedēļām ierados Hannoverē ar ģimenes atkalapvienošanās vīzu. Es devos uz pirmo ārzemnieku filiāli un reģistrēju adresi, bet viņi norunāja 90. janvāri, lai pārvērstu 19 dienu vīzu par uzturēšanās vīzu. Es domāju, ka ir tikai viens mēnesis, un, tā kā tajā laikā tiks noteikts valodas kurss vai kaut kas tāds, es sēžu mājās neko nedarot un man ir ļoti garlaicīgi, es jūtos ļoti izolēts. par laimi nav turku kaimiņa. Vai varat sniegt man ieteikumus, ko es varu darīt?

    https://www.almancax.com/almanca-aile-almanca-aile-bireyleri-ve-almanca-akrabalar.html

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Pirmkārt, laipni lūdzam gökce

    Ich sage dir nur 3 wörter . Langeweilig langeweilig langeweilig yuppie :)
    Šīs ir dienas, kad jūsu galva patiesībā ir vislielākā relaksācija un tajā pašā laikā visērtāk, kad jūs piezvanīsit ar svecēm nākotnē. Kāpēc, pēc tam, kad jūs sākat mācīties valodu un lēnām iepazīstat apkārtni, jūs domājat, wow, kad es izturēju. Sākumā jūs esat kā zivs no ūdens. Adaptācijas periods ir sācies tieši tagad. Es domāju, ka viņam vispirms jāpiedalās kursā, netērējot laiku. Ja tas ir pilns, iespējams, šoreiz būs jāgaida ilgi.
    Pirmkārt, es domāju, ka jūs iepazīstat vidi. Nāc ārā, kas apkārt. Izdzeriet tasi kafijas vissvarīgākajā vietā. Atkal jums ir paveicies salīdzinājumā ar lielāko daļu no mums. Jūs sakāt Hannover. Sāciet vācu valodas apguvi. Piešķiriet sev kursu mājās. Neliela vientulība, neliels klusums pēc kāda laika jūs garlaikos, bet, ja jūs atradīsit sev hobiju un atradīsit kaut ko, kas novērš prāta uzmanību, laiks paies ātrāk. Laipni lūdzam atpakaļ Vācijā.
    Labi

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.