Es dodos no Vācijas uz Nīderlandi

> Forumi > Vispārējā nodaļa par Vāciju un citām Eiropas valstīm > Es dodos no Vācijas uz Nīderlandi

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    firarisevdamxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki, Almanx forums
    Mani draugi…

    Pirmkārt, ļaujiet sastapties ar visu darbu ..
    Es lepojos ar savu Kungu ..
    Neuztraucieties par skumjām ..
    Es gribu pateikt dažus vārdus ar jūsu musadeniem.
    Paldies ..

    Es ierados Vācijā 2010. gadā ar laulību.
    Mans stāvoklis Tr nebija ne slikts, ne labs, mani grauzdēja pati savā eļļā.
    Īsumā
    Mana laulība strauji attīstījās ..
    Kursus sāku, tiklīdz ierados.Bija nedaudz priekšzināšanas.Skolā obligātā svešvaloda bija vācu valoda.Deja:)
    Es nebiju cilvēks, kurš ļoti apmeklēja nodarbības ..

    kādu gudrību es nonācu Vācijā ..

    Es atstāju 9 gadus aiz muguras ar saldu garšu. Es biju precējusies 3 gadus. Nebija bērna, man paveicās tajā skolā. Es redzēju, cik grūti mani apkārtējie draugi cīnījās. Ir ļoti svarīgi audzināt dēls.
    Es saņēmu savu kluso sesiju ..
    Man nav sodāmības, paldies Dievam.Esmu izdzīvojis līdz šim. Īstā filma sākas tagad :cryla: halayy:) halayy :)
    Mana māsīca atvēra restorānu Nīderlandē, sākumā tas bija mazs restorāns ... precīzāk, ģimene skrien kopā ar sievu un māsīcām.
    Viņi paplašināja veikalu atbilstoši klientu prasībām ..
    Runā mans apkalpojošais personāls, ko esmu darījis ar prieku. Nepatīk sevi slavēt, bet savu darbu daru tīri ..
    Tagad, ja tas notiek šī rituāla beigās, es pārceļos no Vācijas uz Nīderlandi ..
    Mans Kungs zina skaistāko no visiem ..
    Lai ko mana Maula darītu, tas ir labs darbs ..

    Es strādāju 6 gadus ar pilnu apdrošināšanu.Viens no vadošajiem uzņēmumiem Vācijā ..
    Es domāju pensijas fondu vai kaut ko citu.

    Es tikai gribēju padalīties ar šo ..
    Ir draugi no Vācijas uz Nīderlandi. Es gribētu uzzināt par viņu pieredzi ..
    Ar mīlestību..
    Paldies ..
    (Ja ir kaut kas jāzina, es jautāju saviem draugiem, kuriem ir pieredze šajā jomā. Neaizmirstiet to izdarīt, neatstājiet to novārtā. Aicinu dalīties tēmās, kuras viņi zina, ka tās ir svarīgas.)
    Ak mans Dievs, redzi :)

    almanyafatih
    Dalībnieks

    Tam nav nozīmes, bet vai jūsu dzīvesbiedrs bija turks vai vācietis?

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.