vadīt automašīnu no Vācijas uz Turciju?

> Forumi > Kafejnīca almancaks > vadīt automašīnu no Vācijas uz Turciju?

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Sveiki,

    Gribu aizvest ar mašīnu uz Turciju un atstāt to tur, lai brālis var braukt. Kāds ceļš man jāiet? Vai kas tāds ir iespējams?Man nav zināšanu. Priecāšos, ja draugi ar zināšanām varētu man palīdzēt. :)

    akvarelis
    Dalībnieks

    Sveiki,

    Gribu aizvest ar mašīnu uz Turciju un atstāt to tur, lai brālis var braukt. Kāds ceļš man jāiet? Vai kas tāds ir iespējams?Man nav zināšanu. Priecāšos, ja draugi ar zināšanām varētu man palīdzēt. :)

    Kad es redzēju viņa mierinājumu, uzdodot šo jautājumu, es vēlētos, lai es būtu bijusi tādu sirds cienīga kā tu.
    Automašīnas aizvešana uz Turciju un atstāšana tur ir kaut kas tāds, kas var maksāt daudz naudas. Atsakieties no šīs idejas.

    Pieņemsim, ka jūs paņemsit 2015. gada modeļa automašīnu (jo tā nedrīkst būt vecāka par 3 gadiem), automašīnas cena pirms 3 gadiem ir 30 tūkstoši eiro.
    Šīs automašīnas izmaksas 2018. gadā; 30.000 68 x 20400% ?? => XNUMX eiro.
    Piegādes un apdrošināšanas modelis? Viņš atlaida 500 eiro.
    Nodokļa summa; 20900 eiro.
    Kopā visi nodokļi; 20900 x 88,80% ?? => aptuveni 19.000 88,80 eiro. (1600% motora tilpums no 2000 līdz XNUMXCC)

    Ja jūs šai automašīnai iedotu 15 tūkstošus eiro un to nopirktu, tas jums kopumā izmaksātu 34.000 XNUMX eiro.
    Vai tas ir tā vērts?

    Protams, nav tā vērts .. tam nav jēgas. Viņš saka atteikties no sirds un atspēkoties no miera.

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Nu, es dzirdēju, ka automašīna tika paņemta tikai vienu reizi, tāpēc jautāju. Citādi arī zinu, ka tev tas normāli maksās. :D Par to pašu naudu tur varu nopirkt mašīnu, ar tādu loģiku :)

    akvarelis
    Dalībnieks

    :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Nu, es dzirdēju, ka automašīna tika paņemta tikai vienu reizi, tāpēc jautāju. Citādi arī zinu, ka tev tas normāli maksās. :D Par to pašu naudu tur varu nopirkt mašīnu, ar tādu loģiku :)

    Nu, es neesmu pārsteigts, ka jūs dzīvojat tik laimīgu dzīvi ar šo loģiku. Es biju greizsirdīga.

Tiek rādītas 3 atbildes — no 1 līdz 3 (kopā — 3)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.