Artikeli sentence institution dativ akkusativ event

> Forumi > Jautājumi un atbildes par vācu valodas nodarbībām > Artikeli sentence institution dativ akkusativ event

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    drudžains
    Dalībnieks

    Draugi, es nevarēju uztvert teikumu veidošanas notikumu ar rakstiem. Jo saskaņā ar teikuma struktūru tādi vārdi kā dem den zum ins savukārt ir vārdi. Es domāju, ka wo wohin gadījumos. Kā es to aptveršu?

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Patiesībā tas ir ļoti vienkārši, jums vienkārši jāzina uzdotais jautājums un atbilde. Proti,

    Kurš vienmēr ņem dativ
    Wohin ņem akkusativ.

    raksti ir vai nu akkusativ, vai dativ, atkarībā no atbildes.
    Wo bist du? Ich bin in der Schule
    Wohin gehst du? Ich gehe in Schule.

    Tāpat arī prepozīcijas pārvēršas par akkusativ vai dative atkarībā no situācijas. daži vienkārši tiktu izplatīti, citi vienkārši akkusaiv. Ja teikumā ir kustība, piemēram, ja jūs kaut kur dodaties, ja kaut kur kaut ko ņemat, tad tas būs akkusaitv. Ja situācijā nav izmaiņu vai nav kustības, tad tas tiks diktēts. Kad jūs zināt šo atšķirību, tas kļūst vieglāk.

    Ich bin in der Schule aber in einer Stunde fahre ich nach Hause.

    Ich lege mein Buch auf den Tisch, Jetzt liegt mein Buch auf dem Tisch. Kad mēs sakām, ka es grāmatu noliku uz galda, mēs sakām kustības dēļ, bet pēc tam sakām, ka grāmata ir uz galda un kustība ir beigusies.

    Ich gehe ins Krankenhaus denn meine mama liegt im Krakenhaus. Tajā pašā vietā es teicu das, citiem vārdiem sakot, ins, jo, dodoties uz slimnīcu, bija kustība, un es to teicu tāpēc, ka mana māte bija slimnīcā un akts bija beidzies.

    zu dem == tuvināt
    in das == ins
    auf dem == aufm
    Ir saīsinājumi, piemēram, auf das == aufs, taču tas galvenokārt ir paredzēts tālummaiņai un ins. Aufm un aufs tiek izmantoti ļoti reti.

    Jums vajadzētu arī iemācīties rakstus kā nominatīvus, akkusativ, dative un ģenētiskus. Tāpat jūs uzzināsiet vārdus viņu rakstos un aizņemtajā formā. Tāpat kā turku valodā ir lietvārdu formas, arī vācu valodā.

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.