Eiropas Padomes kopējā valodas kritēriji (A1-A2-B1-B2-C1-C2)

> Forumi > Koplietošana par Vācijas A1 eksāmenu, A2, B1, Vācijas KPDS, KPSS un citiem Vācijas eksāmeniem > Eiropas Padomes kopējā valodas kritēriji (A1-A2-B1-B2-C1-C2)

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Kādi ir kopējie Eiropas valodas kritēriji?

    Vienotie Eiropas valodas kritēriji ir Eiropas Padomes izveidota programma, kas nosaka valodas apguves līmeņus ar skaidriem, saprotamiem standartiem un paskaidro, ko valodas apguvējs var darīt kādā līmenī. Pašlaik to īsteno daudzas ES, ES kandidātvalstis un valstis, kas nav ES dalībvalstis. Saskaņā ar šiem kritērijiem svešvalodu zināšanu līmeņi sastāv no 1 līmeņiem kā A2, A1, B2, B1, C2 un C6.
    Eiropas vienotajā valodu atsauces sistēmā valodas prasmes tiek iedalītas piecās galvenajās grupās:

    • Klausīšanās

    • Lasīt

    • Saruna (dialogs)

    • mutvārdu izteiksme (monologs)

    • Rakstiska izteiksme

    Mācīšana notiek līdzsvaroti attīstot visas piecas prasmes, izmantojot mūsdienu komunikācijas metodiku.

    Valodas līmeņi saskaņā ar kopējiem Eiropas valodas kritērijiem:

    A1
    Prot saprast un izteikt sevi ar parastajiem izteicieniem un vienkāršiem teikumiem ikdienas dzīvē, paužot konkrētas vajadzības. Var iepazīstināt ar sevi un citiem, uzdot jautājumus par citu cilvēku personisko informāciju (piemēram, kur viņi dzīvo, ko zina) un atbildēt uz šādiem jautājumiem. Ja cilvēki, kurus viņš runā, runā lēni un skaidri un ir gatavi viņam palīdzēt, viņš var sazināties vienkāršā veidā.

    A2
    Var saprast teikumus un bieži lietotos izteicienus tiešajos izteicienos (piemēram, informācija par personu, ģimeni, iepirkšanos, darbu un tuvāko vidi). Viņš var sazināties vienkāršās un ikdienišķās situācijās un var vienkārši un tieši nodot pazīstamas un pazīstamas tēmas. Var ar vienkāršiem izteicieniem aprakstīt vietu, no kurienes viņš nāk, savu izglītību, tuvāko apkārtni un situācijas, kas tieši saistītas ar vajadzībām.

    B1
    Var saprast priekšmeta galvenos aspektus, ja standarta valodu skaidri lieto tādos pazīstamos priekšmetos kā skola, darbs, brīvais laiks utt. Var tikt galā ar lielāko daļu situāciju, kas rodas ceļojot, vietās, kur runā vācu valodā. Var izteikt sevi pazīstamos priekšmetos un personisko interešu jomās vienkāršā līmenī un saistot tēmas. Prot aprakstīt notikumus un pieredzi, sapņus, cerības un mērķus, īsi pamatot un izskaidrot viņu uzskatus.

    B2
    Prot saprast sarežģīto tekstu saturu par konkrētām un abstraktām tēmām un diskusijas savā nozarē. Prot spontāni un tekoši runāt un sazināties ar kādu, kurš parastajā sarunā runā savā dzimtajā valodā, tādā veidā, ka nevienam no viņiem nebūs pārāk daudz grūtību. Prot skaidri un detalizēti izteikties par visdažādākajām tēmām. Prot izteikt savu personīgo viedokli par aktuālu jautājumu, uzskaitīt dažādu iespēju priekšrocības un trūkumus.

    C1
    Spēj saprast garus tekstus ar bagātīgu saturu, kas rakstīts dažādās jomās, un atklāt slēptas nozīmes. Viņš izpaužas spontāni un tekoši un vairs nemeklē vārdu, kuru nezina / nevar atcerēties. Var elastīgi un efektīvi lietot valodu ikdienas dzīvē, biznesa dzīvē, profesionālajā izglītībā un augstākajā izglītībā. Viņš / viņa var skaidri un sistemātiski izpausties sarežģītās situācijās, un, to darot, viņš var sazināties ar citiem tekstiem, izmantojot dažādas stratēģijas.

    C2
    Var bez grūtībām saprast visu dzirdēto un lasīto. Tas var apkopot informāciju, kas iegūta no rakstiskiem vai mutiskiem avotiem, pamatot to un izklāstīt anotētā veidā. Spēj tekoši un pilnīgi spontāni izpausties, pat sarežģītās situācijās skaidri paužot smalkas nozīmes atšķirības.

    cildens
    Dalībnieks

    Paldies Muharrem, tas bija patiešām jauks un izsmeļošs skaidrojums...

    detektīvs
    Dalībnieks

    Patiesībā es kaut ko iepriekš apguvu kursos, tomēr ir pagājis ilgs laiks, jo es domāju, ka mans vācu valodas līmenis varētu būt A1.

    Senay61
    Dalībnieks

    Es domāju, ka mans ir A2 :(      Es devos no C2, bet man ir acis uz B1, ļaujiet man pateikt arī jums :)

    Bekirefe
    Dalībnieks

    Es esmu tikai a1 :D Paldies par informāciju, starp citu

    10
    Dalībnieks

    mans līmenis ir b1
    nebaidies :D

    mehmetemirxnumx
    Dalībnieks

    sveiki draugi, kāds ir B1 sertifikāts, no kurienes un kad to var iegūt, es priecāšos

    mehmetemirxnumx
    Dalībnieks

    kāpēc neviens neatbild

    halegul
    Dalībnieks

    mehmetdemiray b1 Vācu valodu vidējā līmenī iegūst, ja nokārto eksāmenu 6 mēnešu vācu valodas kursa (integrācijas) beigās.

    mehmetemirxnumx
    Dalībnieks

    Paldies halegül par jūsu atbildi. Vai ir kāda iestāde, kas nodrošina šo kursu, vai to var izvēlēties no jebkura kursa? Paldies jau iepriekš.

    secinājums
    Dalībnieks

    Es joprojām esmu A1 līmenī.Ja nokārtošu eksāmenu, ceru, ka varēšu pāriet uz citiem.  ;)

    Esma 41
    Dalībnieks

    Paldies, ka dalījāties, Muharrem kungs.

    Ja nemaldos, tad jābūt C2....  ;D
    Var bez grūtībām saprast visu dzirdēto un lasīto. Tas var apkopot informāciju, kas iegūta no rakstiskiem vai mutiskiem avotiem, pamatot to un izklāstīt anotētā veidā. Spēj tekoši un pilnīgi spontāni izpausties, pat sarežģītās situācijās skaidri paužot smalkas nozīmes atšķirības.

    samulsis:) aplausi:)

    cildens
    Dalībnieks

    Paldies, ka dalījāties, Muharrem kungs.

    Ja nemaldos, tad jābūt C2....  ;D
    Var bez grūtībām saprast visu dzirdēto un lasīto. Tas var apkopot informāciju, kas iegūta no rakstiskiem vai mutiskiem avotiem, pamatot to un izklāstīt anotētā veidā. Spēj tekoši un pilnīgi spontāni izpausties, pat sarežģītās situācijās skaidri paužot smalkas nozīmes atšķirības.

    samulsis:) aplausi:)

    WAW, kas tu esi, Esma... ;D aplaudē :) labi :)

    Ja vien es kādu dienu varētu darīt šīs lietas…:)

    Esma 41
    Dalībnieks

    Lai Dievs tevi svētī.

    Tas notiek, strādājot, jūs pat varat sasniegt C3 līmeni, kad jums ir šāda apņēmība.  :)

    Es pavadu savu dzīvi vācu Es to pavadīju skolas laikā, tas arī viss. ;D

    Es arī apskaužu jūsu turku valodu, es vēlos, lai es varētu runāt tāpat kā jūs.  ;)

    Apkoposim tēmu, (neizplatot tēmu) tā darbojas, kā es rakstīju iepriekš.

    Neatlaidība un pacietība.... Ar tiem pietiek, protams, ir vajadzīga neliela inteliģence. 

    Novēlu visiem veiksmi šajā ceļā.  ;)

    Esma 41
    Dalībnieks

    Insha'Allah paaugstināts.

    Tas notiek, strādājot, jūs pat varat sasniegt C3 līmeni, kad jums ir šāda apņēmība.  :)

    Es pavadu savu dzīvi vācu Es to pavadīju skolas laikā, tas arī viss. ;D

    Es arī apskaužu jūsu turku valodu, es vēlos, lai es varētu runāt tāpat kā jūs.  ;)

    Apkoposim tēmu, (neizplatot tēmu) tā darbojas, kā es rakstīju iepriekš.

    Neatlaidība un pacietība.... Ar tiem pietiek, protams, ir vajadzīga neliela inteliģence.  ;D

    Novēlu visiem veiksmi šajā ceļā.  ;)

    ozturkxnumx
    Dalībnieks

    Es protu 4 valodas, tai skaitā vācu!Es esmu tas cilvēks, kurš apgriezis Eiropadomes kopīgās valodas kritērijus, cofe:) Bet šobrīd gaidu vīzu, bet nevarēju satikt savu mīļoto:( Kā būtu, ja es zinātu 4 valodas, nevis 14, atzīmējiet :)

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 40)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.