Laulības šķiršanas process

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Emre34
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, es būtu pateicīgs, ja tie, kuriem ir pieredze šķiršanās procesā, varētu atbildēt uz maniem jautājumiem.
    1- Es esmu Vācijas pilsonis, es esmu Turcijas pilsonis Kurā valstī šķiršanās process notiek ātrāk?
    2. Kura valsts man ir mazāk nogurdinoša finansiāli?
    3. Pieņemsim, ka es šķiros Vācijā. Vai rechtsschutz sedz šķiršanās izmaksas šajā kontekstā?
    Paldies jau iepriekš un priecīgas un mierīgas dienas visiem..

    Brna
    Dalībnieks

    Sveicināti
    Pirmkārt, ļoti skumji, ka atbildu uz šādu tēmu, bet diemžēl...
    Kad jūs iesniedzat pieteikumu advokātam vai iesniedzat lūgumu tiesā par laulības šķiršanu Vācijā, sākas periods, ko sauc par šķirtības gadu (Trennunsjahr), un 1 gada beigās tiek sākta lietas izskatīšana. Ja jūs iesniedzat lietu TR, tad ir iebildumu periods, kurā otra puse saņems pavēsti un gaidīs atbildi.Ja jūsu laulātais neierodas uz tiesu šajā tiesas dienā, tiks noteikts jauns lietas izskatīšanas datums. u.c. Manuprāt, neskatoties uz 1 gada gaidīšanas laiku, šķiršanās Vācijā ir bez stresa. Bet, protams, tas neattiecas uz laulības šķiršanu pēc vienošanās.

    Ja nestrādā, izdevumus sedz valdība. Atrodi advokātu, viņi visam seko

    Es ceru, ka tas jums nāks par labu

    Emre34
    Dalībnieks

    Paldies par atbildi. Cilvēki apprecas, lai būtu laimīgi, dalītos dzīvē un kopīgi veidotu nākotni. Diemžēl, lai gan es nevēlos vispārināt, tādi līgavaiņi/līgavas kā mēs, kas nāk no Turcijas, sāk piedzīvot lielas problēmas drīz pēc ierašanās Vācija. Protams, viens no lielākajiem iemesliem tam diemžēl ir Vācijā dzimušie un augušie laulātie...
    Būs bezstrīdus šķiršanās.Esam jau šķirti,bet vēl nekur neesam ziņojuši.Cenšos ievākt informāciju kā šo problēmu atrisināt vislabākajā un īsākā veidā.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Sveicieni,šis jautājums jau iepriekš šajā forumā ir daudz apspriests.Ja pameklēsi vecās vēstules tad dabūsi informāciju.Likumu izmaiņas nav notikušas utt..kā pozitīva tendence nav jāalgo jurists Vācijā pēc šķiršanās.Jāapzīmogo ar apostili no augstākās tiesas,var konsulātā izņemt no iedzīvotāju reģistra ar tulkojumu turku valodā...Jo pat šķiroties Vācijā tik un tā parādās precēties Turcijā... Piemēram, es šķīros Vācijā 2017. gadā, man konsulātā ir termiņš šī mēneša beigās, es to likšu izņemt no reģistra, jo nevarēju atrast laiks līdz šim...Tāpat kā informācija citiem draugiem.Rakstu.. Tiesas lēmums ar apostiles zīmogu 15 eiro..tulkojums no 0-200 eiro, maksa par apliecināšanu konsulātā 250 eiro.Lūdzu ņemiet vērā, ka jūs saskarsities ar šīm izmaksām. Ar cieņu..

    Emre34
    Dalībnieks

    Sirsnīgs paldies, noderīga informācija.

    Ohne idealien
    Dalībnieks

    Mūsu draugs uzdeva tieši tos jautājumus, kurus es grasījos uzdot.
    Es esmu tādā pašā situācijā. Pašlaik man ir 1 gadu neatkarīga sesija. Izņemot Auslanderbehörde, neviena autoritāte nezina, ka mēs esam vērtīgi. Mēs dzīvojam 7 mēnešus. Mēs vēl neesam izdarījuši neko līdzīgu šķiršanās pieteikumam. Vai es varu doties uz Turciju ar šo neatkarīgo sesiju, saņemt no savas sievas pilnvaru, tur šķirties un bez problēmām atkal iebraukt Vācijā? Nav eskalācijas, ka mūsu laulības šķiršana būs līgumiska. Cik dzirdēju, mēs abi varam uzreiz šķirties ar vienu advokātu Vācijā. Tā ir patiesība?

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    vai vēlaties šķirties Turcijā tagad vai Vācijā, vispirms izlemiet, parunāsim ar jums vēlāk

    Mūsu draugs uzdeva tieši tos jautājumus, kurus es grasījos uzdot.
    Es esmu tādā pašā situācijā. Pašlaik man ir 1 gadu neatkarīga sesija. Izņemot Auslanderbehörde, neviena autoritāte nezina, ka mēs esam vērtīgi. Mēs dzīvojam 7 mēnešus. Mēs vēl neesam izdarījuši neko līdzīgu šķiršanās pieteikumam. Vai es varu doties uz Turciju ar šo neatkarīgo sesiju, saņemt no savas sievas pilnvaru, tur šķirties un bez problēmām atkal iebraukt Vācijā? Nav eskalācijas, ka mūsu laulības šķiršana būs līgumiska. Cik dzirdēju, mēs abi varam uzreiz šķirties ar vienu advokātu Vācijā. Tā ir patiesība?

    Ohne idealien
    Dalībnieks

    vai vēlaties šķirties Turcijā tagad vai Vācijā, vispirms izlemiet, parunāsim ar jums vēlāk

    Vācijā.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Ja šķiraties Vācijā ar dārgu tr, varat to izdarīt, pat neatstājot 9 10 tūkstošus tl tr, ja jums ir jāvienojas ar savu laulāto

Tiek rādītas 8 atbildes — no 1 līdz 8 (kopā — 8)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.