Nebaidieties izšķērdēt% 100 Mēs palīdzam jums ar savu garantiju, A1 eksāmenu

> Forumi > Koplietošana par Vācijas A1 eksāmenu, A2, B1, Vācijas KPDS, KPSS un citiem Vācijas eksāmeniem > Nebaidieties izšķērdēt% 100 Mēs palīdzam jums ar savu garantiju, A1 eksāmenu

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    netalman ar
    Dalībnieks

    Ar Stambulas privāto stundu kvalitāti mēs rūpīgi sagatavojam vācu valodas kursus A1 eksāmenam.
    Nav iemesla, kāpēc jums nevajadzētu nokārtot A1 eksāmenu.
    Mēs piešķiram 100% garantiju.
    Īpaša atlaides iespēja Almancax dalībniekiem.

    Tālr.: 0216 332 3067

    saskinxnumx
    Dalībnieks

    almancax da gonderıyo bızı allah razı olsun almancaxtan

    Serpil zieds
    Dalībnieks

    Es pilnībā piekrītu, paldies, es ievadīju ar germanx informāciju un uzvarēju, neizejot uz kādu kursu.

    Nebahat Günebakan
    Dalībnieks

    Serpilim canımmmm…
    Netalman ir kurss, uz kuru es devos, un es ieteicu šo lapu savam skolotājam, kuru es iepazinu, pateicoties jums.
    Es izgāju nepareizu kursu un neizdevās, jūs zināt.

    Ja mani iesaka draugiem no šejienes, skolotājam, kuram es ļoti uzticos, esmu laimīgs.

    Kesinlikle katılıyorum almancax çok iyi bir sayfa ve yardımlarından dolayı katkılarından dolayı herkesden allah razı olsun..

    Fakat şunuda unutmamak lazım alt yapısı olmayan ve benim gibi kursa gitmek isteyen arkadaşlara gönül rahatlıgıyla bir kurs tavsiye edip yardımcı olabilirsem ne mutlu bana…

    netalman ar
    Dalībnieks

    Sveiki draugi,

    A1 ģimenes atkalapvienošanās kurss nebūt nav regulārs vācu valodas kurss. Tas jāsagatavo ar īpašu sistēmu. Lai to izdarītu, parastā kursa vietā jums jāstrādā ar cilvēkiem, kuri labi pārzina eksāmenu un tā sistēmu, ir eksperti šajā priekšmetā, labi pārvalda vācu valodu un labi pārzina vācu kultūru. Tādējādi jūs būsiet pārliecinoši sagatavojies eksāmenam uzreiz un īsā laikā.

    Kā minēja daudzi viņa draugi, izņemot Gētes institūtu, daudzas iestādes un cilvēki, kas māca šo priekšmetu, māca tikai iegaumēšanas taktiku un sagatavo eksāmenam, nemācot vācu valodas gramatikas. Bet es esmu absolūti pret to. Jo, kad mūsu cilvēki dodas uz Vāciju, vismaz viņu gaida garš un grūts process, jā, vismaz. Un kā visi zina, tie, kas nespēj saprast 2 reizes 2, vispār nesapratīs 25 reizes 345. Mani studenti zvana no turienes un saka: "Lai Allahs būtu apmierināts ar viņu, skolotāj, pateicoties mūsu saņemtajai infrastruktūrai, mēs šeit izceļamies starp citiem praktikantiem, mums nav grūtību."

    Es arī dodu A1 sagatavošanas kursu 2 daļās. 1. daļas vienība pēc vienības apstrādes, mācīšana, gramatika, 2. daļas sagatavošanas posms, proti, burtu rakstīšana, formu piemēri, sagatavošanās klausīšanās, lasīšanas, runāšanas daļai.

    Papildus grāmatām, kuras ieteikušas un mācījušas pilnvarotās iestādes, kuras veido eksāmenus kursos, kā arī dažādiem papildmateriāliem, kas atvieglo mācīšanos, mēs izmantojam ļoti detalizētu grāmatu, kuru esmu sarakstījis pats es, kur pat cilvēki, kuriem ir grūti saprast un mācīties var nokārtot eksāmenu, studējot ar šo grāmatu. Piemēram, vienam no maniem Bingöl pamatskolas skolēniem bija 3 gadi un viņš izstājās no 27. klases.

    Ja jūs regulāri apmeklējat visas nodarbības un veicat visus dotos mājas darbus, es garantēju, ka jūs nokārtosit eksāmenu vienā piegājienā, ar Allah atvaļinājumu. Ļaujiet man pat minēt piemēru: mani studenti iegūst 25 punktus no sadaļām Schreiben (Vēstule un forma) un Sprechen (Runa), un no katras sadaļas viņi saņem 25 no 24.90, un visi šie dokumenti ir dokumentēti.

    Turklāt eksāmens ir vienkāršs, taču, ja jūs nenokļūstat īstajā vietā, to nevar uzvarēt vienā piegājienā. Mums šeit ir daudz draugu, ļaujiet viņiem pateikt, visi, kas kārtoja eksāmenu, pat skolotāji, jautā viens otram, kuru ierakstu, tas ir, jūs pat varat saskarties ar kādu, kurš kārtoja 2., 3., 4. eksāmenu , 5. reizes.

    Visbeidzot, es vēlētos ieteikt un lūgt jūs apmeklēt mūsu vietni, kur mani studenti dalās pieredzē un pieredzē par A1 eksāmenu un izlasa atsauces.  http://www.netalmanca.com

    Padomājiet ļoti labi un pieņemiet pareizu lēmumu, lai jūs varētu viegli un ar stabilu pamatu nokārtot eksāmenu ar prieku bez galvassāpēm. Lai Dievs tevi svētī.

    netalman ar
    Dalībnieks

    Tie, kas nokārtoja pēdējo Gētes institūta A1 vācu valodas eksāmenu:

    Mehtap sh **** 93
    Murats Ö **** 85
    Ertan ş****            82
    paldies sh **** 74
    Sabri Ü***              61
    Sani K**********  60

    Çok şükür herkes geçti, hiç kaybımız yok yine alkis:) dance:) yuppi:) okey:) halayy:)

    Ahmets Jildizs
    Dalībnieks

    [img]https://[/img]Iepriekš es ņēmu privātstundas pie lielas iestādes īpašnieka. Kad kārtoju eksāmenu, es burtiski biju tumsā. Es redzēju, ka neko nemācījos, man vajadzētu sadedzināt naudu, ko es devu, vai arī man vajadzētu sadedzināt savu zaudēto laiku, laiku, kas pavadīts atsevišķi no sievas. Tad es izpētīju daudzus kursus, mana mute vienreiz tika sadedzināta. Es atradu Elifu Hodju, veicot pētījumu, kas nav veidlapas GERMANCAX. Pēc pirmās nodarbības es biju pārliecināts, ka esmu īstajā vietā. Kad kārtoju eksāmenu, man tas bija tik viegli, ka eksāmenā es sev pat teicu bērnišķīgu eksāmenu, jo varēju runāt un visu saprast. tici, ka skolotājs parādīs ceļu, skolotājs tev sniegs pareizo mācīšanās taktiku, tu strādāsi un darīsi. Tāpēc es zvanu profesoram Elifam, runāšanas sadaļā divi skolotāji eksāmenā savā starpā runāja vāciski, lai viņa mūs nesaprastu, es viņus visus sapratu un pat viņi bija pārsteigti. :) Almancax danda çok yararlandık hazırlanırken Allah razı olsun kendilerinden. NETALMANCA Elif hocam Allah razı olsun senden. Bugün sınav sonucum geldi elime 83 aldım. Buraya yazayımki arayış içinde olan arkadaşlar sonunda bi Allah Razı olsun deseniz yeter sonuçta hepimiz aynı amaç için kursa gidiyoz. şimdiden başarılar diliyorum. alkis:) alkis:) alkis:) sonrada Türkiyeye böyle  halayy:) halayy:) halayy:) sallayın. Bitanesin sen Elif hocam

    Ahmets Jildizs
    Dalībnieks

    [img]https://[/img]Iepriekš es ņēmu privātstundas pie lielas iestādes īpašnieka. Kad kārtoju eksāmenu, es burtiski biju tumsā. Es redzēju, ka neko nemācījos, man vajadzētu sadedzināt naudu, ko es devu, vai arī man vajadzētu sadedzināt savu zaudēto laiku, laiku, kas pavadīts atsevišķi no sievas. Tad es izpētīju daudzus kursus, mana mute vienreiz tika sadedzināta. Es atradu Elifu Hodju, veicot pētījumu, kas nav veidlapas GERMANCAX. Pēc pirmās nodarbības es biju pārliecināts, ka esmu īstajā vietā. Kad kārtoju eksāmenu, man tas bija tik viegli, ka eksāmenā es sev pat teicu bērnišķīgu eksāmenu, jo varēju runāt un visu saprast. tici, ka skolotājs parādīs ceļu, skolotājs tev sniegs pareizo mācīšanās taktiku, tu strādāsi un darīsi. Tāpēc es zvanu profesoram Elifam, runāšanas sadaļā divi skolotāji eksāmenā savā starpā runāja vāciski, lai viņa mūs nesaprastu, es viņus visus sapratu un pat viņi bija pārsteigti. :) Almancax danda çok yararlandık hazırlanırken Allah razı olsun kendilerinden. NETALMANCA Elif hocam Allah razı olsun senden. Bugün sınav sonucum geldi elime 83 aldım. Buraya yazayımki arayış içinde olan arkadaşlar sonunda bi Allah Razı olsun deseniz yeter sonuçta hepimiz aynı amaç için kursa gidiyoz. şimdiden başarılar diliyorum. alkis:) alkis:) alkis:) sonrada Türkiyeye böyle  halayy:) halayy:) halayy:) sallayın. Bitanesin sen Elif hocam

    smartekilickan
    Dalībnieks

    Es biju arī cilvēks, kurš jau iepriekš nožēloja, ka devās uz slaveno iestādi. Es arī esmu skolotāja, un es ļoti iesaku Elif kundzi tiem, kas vēlas iemācīties vācu valodu, īpaši tiem, kas apsver gatavošanos ģimenes atkalapvienošanās eksāmenam! ..
    Viņš ir patiešām labi aprīkots un eksperts skolotājs. Viņš nepārdod sapņus kā citus kursus, viņš vienmēr ir ar tevi un tu patiešām MĀCIES vācu valodu,
    Daha önce Almanca bilememe rağmen tek seferde yüksek puanla geçmemizde çok yardımcı oldu… Sadece dediklerini harfiyen yapın yeterli diyorum….
    Būt sirsnīgai un siltasiņai un pastāvīgi lūgt par jums ir arī liela priekšrocība! ..
    Novēlu visiem veiksmi jau iepriekš, iesaku jums nedomājot izvēlēties Elif GÖRGÜLÜ.
    ESF kundzi sasniedzu pateicoties GERMANCAX, paldies, GERMANCAX amatpersonām, arī pateicoties kompaktdiskiem

    netalman ar
    Dalībnieks

    23. gada 2011. decembrī Gētes institūta eksāmena rezultāti:

    Leģendu izkārtojums

    Hikmets Kilickans 91
    Mustafa Kadi 82
    Memduh Gungor 74
    Vai Dogans 81.
    Gokhan Ors 82
    Buse šarnīrs 86

    Apsveicu jūs visus un paldies par ieguldīto darbu.

    erman_bdr
    Dalībnieks

    Es esmu arī starp tiem, kas mācījās no sava skolotāja. Un labi, ka es citu kursu vietā devos uz vācu valodu. Atšķirību var ļoti skaidri redzēt ar to kursu studentu atbildēm, kuri eksāmenā ieguva šo vārdu. Es teikšu, ka jūs varat akli uzticēties vācu vācu valodai. Es vēlos, lai kurss nebūtu pabeigts. :) Not : Kim yiyo lan bu mandalinaları?  yuppi:)

    netalman ar
    Dalībnieks

    : haha:: haha:: haha:: haha:: haha:: haha:: haha:

    Mans dārgais, tu man atkal lika daudz smieties. Lai arī Allahs būtu gandarīts par jums, es ļoti priecājos jūs pazīt.
     

    Draugs nepieminēja, bet ļāva man uzrakstīt Gētes institūta A1 eksāmena rezultātu: 85
    Vēlreiz apsveicu.

    tymnn
    Dalībnieks

    atvainojiet, bet jūs pārspīlējat. Manās acīs cilvēks, kurš saprot, par ko skolotāji runā eksāmenā, ir tādā līmenī, lai iegūtu pilnu punktu skaitu. Paskaties uz pretrunu: es pat sapratu skolotājus, bet es saņēmu 80. Turklāt mūsu skolotāju, kas māca tikai pēc izrunām, likmju likmes šeit ir smagākas. nav pagātnes laika, nav savienojumu. Nav präpositionen. žēl naudas, ko saņemat.

    guru
    Dalībnieks

    bet a1 kursā pagātnes laiks un savienojumi tik un tā netiek izmantoti, tas ir nākamais posms.

Tiek rādītas 13 atbildes — no 1 līdz 13 (kopā — 13)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.