VAI VARU VEIKT MANUS BĒRNUS VĀCIJAI

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    JŪRAS 2019 KOLOGNE
    Dalībnieks

    DRAUGI,ĻAUJIET ĪSUMĀS VASARĀ.DZĪVOJU VĀCIJĀ 1 GADU.MAN BŪJA OTRĀ LAULĪBA UN NĀKU AR ĢIMENES SAVIENOŠANĀS.MANAS MEITAS NO PIRMĀS LAULĪBAS IR JAUNAS TURCIJĀ UN MĀTE MIRA. STRĀDĀJU ŠEIT VOLLZEITĀ,NO VALSTS PALĪDZĪBU NESAŅEM.KAS JĀDARA LAI VEDU BĒRNU?KĀDI IR NOSACĪJUMI?JA KĀDS TO IR DARĪJIS PRIEKŠM,BŪTĪTI JA DALĪTIES AR TO INFORMĀCIJU.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Aizej uz ārzemju biroju un tur pārbaudīs tavu ienākumu statusu utt.Tu saki,ka tev un tavas dzīvesbiedra alga pietiek nākamajiem bērniem.Ārvalstu birojs to pārbauda un aprēķina,atkarībā no valsts utt. Var parādīt, var atnest bez problēmām, ja bērniem paliek 18 gadi, tad nevar atnest, gribēju, lai arī tu to zini.

    JŪRAS 2019 KOLOGNE
    Dalībnieks

    Liels paldies, man liekas, ka algas mums ir pietiekamas, kopējie ienākumi mums ir 3100 eiro, bet ja vēl kaut ko grib, gribēju sagatavot pirms došanās, vai pārbauda mājas kvadrātmetrus, un es arī gribēju lai uzzinātu, vai mums vajadzētu vērsties ārzemnieku filiālē šeit, Auslandebehorde, vai no konsulāta Turcijā.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    No kurienes. Man jāpiesakās, manas zināšanas. Nē, jūsu alga ir pietiekama. Skatās dzīvokļa izmērus, ja pareizi atceros, vajadzētu būt 15 kvadrātmetri uz cilvēku, neesmu pārliecināts, tāpēc pietiks ar 70 kvadrātmetru māju, ja sanāk, var ievākties , nekādu problēmu.

    miokologa
    Dalībnieks

    Ziņojiet par situāciju Jugendam, un viņi jums pateiks, kas ir nepieciešams.

    ka omerumutes
    Dalībnieks

    Grundsätzlich ist es unerheblich, ob der in Deutschland lebende Ehepartner die deutsche Staatsangehörigkeit besitzt oder selbst Ausländer mit Aufenthaltserlaubnis ist. Wenn derjenige hier lebende Ehepartner/Kind deutsch ist, ist der Zuzug im Ergebnis einfacher.

    Ģimenes atkalapvienošanās gadījumā ar bērna starpniecību parasti nav jābūt vācietim, pietiek ar uzturēšanās atļauju.Ģimenes atkalapvienošanās gadījumā ar bērna starpniecību no tā var gūt labumu ne tikai bērnu vecāki, bet arī bērni ar vecāku starpniecību. šī iemesla dēļ es iesaku vispirms izpētīt ģimenes atkalapvienošanos caur bērnu.

    kanun olarakta genelde su paragrafta  “§ 29 AufenthG – Familiennachzug zu Ausländern” yazili olanlara bagli kalmak zorunda kaldiklarindan yasal hak olarakta bu sekilde önün acik olur.Tabi ki bu yasal haklarinla birlikte onlarda türkiyede cocuklarin tüm velayet haklarina kadar belgelerini mutlaka isterler.

Tiek rādītas 5 atbildes — no 1 līdz 5 (kopā — 5)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.