Sesijas trūkums Koronas dēļ

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Mein leben
    Dalībnieks

    Sveiki draugi

    Diemžēl bez nenoteikta sesijas mēs neko nevaram izdarīt.

    Pagājušajā mēnesī manam draugam bija vācu bērns, viņš pieteicās uz nenoteiktu uzturēšanās atļauju, un viņi sarīkoja 6 mēnešu sesiju koronai, manuprāt, Fiktionsbescheinigung. Tagad mans jautājums ir tāds, ka mans vīrs ir Vācijas pilsonis, un es pieteicos uz nenoteiktu laiku. Es jau 3 gadus dzīvoju Vācijā kopā ar sievu, vai man tiks doti arī 6 mēneši? Kas man jādara, ja viņi dod 6 mēnešus? Galu galā pēc likuma viņiem pēc 3 gadiem man jādod bezgalīgi

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Es gribu paskaidrot ar piemēru no sevis. Vācijas likumi ne vienmēr attiecas tieši uz ārzemniekiem.
    Man 2,5 gadu laikā bija nenoteikta sesija.
    Man bija b1 valodas sertifikāts. Es nekad neesmu saņēmis nekādu palīdzību no valsts. Bija neierobežots vertrags. un es turpināju aktīvo b2 kursu, es arī nodevu šo dokumentu. mana bērna tajā laikā nebija.
    Ja jums ir šie dokumenti, jūs saņemsiet neuztraucieties sesiju, nekas to nevar novērst. bet, ja neesat, iespējams, nevarēsit to iegūt.


    Uz nenoteiktu sesiju

    Vismaz 3 gadus dzīvojot Vācijā kopā ar savu Vācijas pilsoni,
    Jums ir B1 sertifikāts,

    un jums jābūt Vollzeit darbam neatkarīgi no valsts.
    Kad visi šie apstākļi apvienojas vienlaikus, varat pieteikties uz nenoteiktu sesiju. Ja trūkst pat viena, viņi dod pagaidu sesiju.

    Dvīņi
    Dalībnieks

    Sveiki draugi

    Diemžēl bez nenoteikta sesijas mēs neko nevaram izdarīt.

    Pagājušajā mēnesī manam draugam bija vācu bērns, viņš pieteicās uz nenoteiktu uzturēšanās atļauju, un viņi sarīkoja 6 mēnešu sesiju koronai, manuprāt, Fiktionsbescheinigung. Tagad mans jautājums ir tāds, ka mans vīrs ir Vācijas pilsonis, un es pieteicos uz nenoteiktu laiku. Es jau 3 gadus dzīvoju Vācijā kopā ar sievu, vai man tiks doti arī 6 mēneši? Kas man jādara, ja viņi dod 6 mēnešus? Galu galā pēc likuma viņiem pēc 3 gadiem man jādod bezgalīgi

    Sveiki, es jau 3 gadus dzīvoju Vācijā kopā ar savu sievu, tādu Vācijas pilsoni kā jūs. Kad es pirmo reizi ierados, viņiem bija trīs gadu sesija, un pagājušais mēnesis bija uz augšu. Mana sieva teica, ka pat tad, ja termiņš ir 3-1 dienas, pieteikšanās nebūtu problēma. Protams, viņš bija nedaudz atvieglots, mēs pieteicāmies 2-1 dienas pirms perioda beigām, kā viņš teica, un process ilga 2 nedēļas, tāpēc viņi sniedza pagaidu sesiju 6 mēnešu Fiktionsbeschecheigigung, līdz ieradās mana sesijas karte, lai nebūtu upuris. Tā kā es pabeidzu savus 6 gadus, es pieteicos uz neierobežotu sesiju, un viņi teica, ka viņi to iedos, viņi vienkārši lūdza dažus papildu dokumentus. Tāpēc viņi lūdza manas sievas algu sarakstu, jo es nestrādāju. Neuztraucieties, es domāju, ka mēģiniet vēlreiz nokļūt ārzemnieku birojā.

    Nesibe no
    Dalībnieks

    Vai jums ir jāiegūst iedvesma uz nenoteiktu laiku?

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Vai jums ir jāiegūst iedvesma uz nenoteiktu laiku?

    Nē, nevajag.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Es domāju, ka ir loģiskāk pieteikties uz pilsonību, nevis bez ierunām. Tiem, kuri domā, ka pilsonībai vajadzētu izlaist ilgumu un pieteikties uz pilsonību pēc 3 gadiem. Tas ir mans ieteikums.

    sacelšanās zils
    Dalībnieks

    Nav jūsu pagaidu sesija, ka jūs sakāt Fiktionsbescheinigung .. viņi jums dod sesiju .. tas ir provizorisks dokuments, kas tiek izsniegts, lai pārvaldītu līdz jūsu uzturēšanās atļaujai (kaut kas līdzīgs vadītāja apliecībai) .. parasti viņi dod 3 mēnešus .. bet viņi to dod 6 mēnešu laikā, jo ir pandēmija .. mērķis ir ūdens .. jūs Tagad jūs esat pieteicies uz nenoteikto sesiju un to saņēmāt .. bet jūsu sesija beidzas pēc divām nedēļām .. ko tad jūs darīsit? Tas ir pagaidu dokuments, kas parāda, ka jums ir sesija. Fiktionsbescheinigung .. Kad ieradīsieties, jūsu personu apliecinošais dokuments vispār nebūs derīgs .. Jūsu vēstule tik un tā nāks, lai jūs varētu nākt un saņemt savu personu apliecinošu dokumentu ..

    Mein leben
    Dalībnieks

    Paldies jums, puiši, viņi man un manai sievai lūdza ceturkšņa lohn Abrechnung, ko es to nosūtīju. Ir pagājis mēnesis, tagad nav ziņu 🙈

Tiek rādītas 8 atbildes — no 1 līdz 8 (kopā — 8)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.