Nodarbība 10: vācu Artikeler

> Forumi > Vācu valodas pamati no nulles > Nodarbība 10: vācu Artikeler

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Lara
    apmeklētājs
    RAKSTI (ARTIKEL – GESCHLECHTSWORT)

    Artikel jautājums tiek parādīts kā viena no tēmām grūtākajiem mācību vācu genelde.b daļēji tiks pieteicies par šo jautājumu, un paskaidrot, ko mēs šo jautājumu arī, lai redzētu, vai tas ir sarežģīts jautājums, umuyoruz.ş būtu jānorāda, ka, ja jūs iegaumēt kopā ar vārdiem rakstu, jums nebūs pārāk daudz problēmu šajā sakarā. tomēr, mēs plašas grupas, kas saistītas ar šo jautājumu, kas ir sava veida vārdu, kas pāriesim tagad uz punktu, kas inceleyeceğiz.şi artikelle izmantots.

    Vācu valodā visu parasto lietvārdu priekšā ir viens no vārdiem "der, das, die", ko sauc par artikulu. Šiem vārdiem nav turku ekvivalentu, un tos nevar pilnībā iztulkot mūsu valodā. Šie vārdi ir kā lietvārda daļa. tie ir priekšā. Apgūstot lietvārdu, tā raksts jāiekļauj kopā ar lietvārdu. Tas ir jāiemācās kopā, it kā tas būtu viens vārds.
    Ja jūs vienkārši iegaumēt vārdus bez mācīšanās rakstu, jūs saprotat iemesls daudz darba, vārdu, ko iemācījušies skaidrā formā mūsu nākamajā nodaļā.
    Vārds pants dažos avotos tiek izmantots kā "definīcija", bet citos kā "definīcijas raksts". Turklāt daudzās vārdnīcās un avotos raksti ir saīsināti, kā parādīts tālāk. Lūdzu, ņemiet vērā parādītos saīsinājumu burtus.

    Vairumā avotu rakstu tiek saīsināts šādi:

    der ir norādīts, izmantojot m vai r rakstzīmes.

    Mirstes tiek norādītas, izmantojot burtu f vai e.

    das tiek norādīts, izmantojot sakārtotus n vai s burtus.

    Tātad šis būs raksts “der” vārdam, ko apzīmē ar burtiem m vai r,
    Kelimenīns, kas sakārtots ar burtiem f vai e, būs "miris"
    Tas ir domāts kā "das" ar kelmenīnu, kas sakārtots ar burtiem n vai s.

    Kā papildu informācija šie burti tika izveidoti, izmantojot vācu vārdu vīrišķo, sievišķo un neitrālo dzimumu (Maskulinum, Femininum, Neutrum) iniciāļus un vārdu “der, das, die” pēdējos burtus.
    Parasti avoti izvēlas vienu no šiem diviem lietojumiem un visā avotā izmanto vai nu burtus “m – f – n”, vai burtus “r – s – e”.

    Vācu valodā ir divu veidu rakstu grupas. Šīs grupas mēs izskatīsim nākamajā sadaļā.

    Ja vēlaties izlasīt plašāku šī kursa tēmu, VĀCIJAS RAKSTI varat noklikšķināt uz saites.

    Jā, vīģes koka spēkā liels vīģes koks, varens kātiņš un spēcīga melone.
    BSN
    storax
    Dalībnieks

    Paldies, Kungs...

    anonīms
    apmeklētājs

    Vai vārdi vācu un turku vārdnīcās ir iekļauti visos viņu rakstos? Vai ir kādas vārdnīcas, kuras jūs varat izvēlēties?

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Jā. Varat izmantot vārdnīcu, kas atrodas grāmatā ..

    cildens
    Dalībnieks

    Temperatūras elīna ir bijusi laba veselība

    tan_umut_xnumx
    Dalībnieks

    Danke Schön, šajā vietnē viss ir apsvērts, paldies par visu……………….. :)

    sedayld
    Dalībnieks

    savu roku, savu veselību :)

    Atlantis
    Dalībnieks

    Jūsu veselība uz ādas

    kurš
    Dalībnieks

    sveiki atkal, tas bija vēl divas dienas diagnostikas jūsu vietni, bet es esmu ne piecelties no sākuma datora simdiden šo vietni, es jau saņēmis görseydim es gribētu runāt Tici almancay pašlaik spēlē uzlabotāju, bet nekas par vēlu palika degilim nakts darbaspēka šajā vietā tum draugiem uz ļoti pateicās būtu herseyi okadar vienkāršs ir aprakstīts, ka viss paldies par jūsu ļoti

    remzixnumx
    Dalībnieks

    es zarnu

    genc29
    Dalībnieks

    Sveiki draugi ir ļoti noderīgi vietne emegi Liels paldies par pagātni.

    edaxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki visiem, tā ir ļoti jauka vietne… Bet vācu valoda ir tik dīvaina valoda.  :P Diemžēl mēs šeit dzīvojam un mums ļoti labi jāmācās :embarassed: Paldies par palīdzību.

    rico0
    Dalībnieks

    ahh 2 mēnešus atpakaļ es neuzturos pie gorseydım almancan: S: D

    ben
    Dalībnieks

    vai nu jūs saņemat ļoti labu, vai arī lietojat 4

    devşirme
    Dalībnieks

    Ko jūs saucat articel, tas ir, mellon parāda savu meiteni: S

    cildens
    Dalībnieks

    Ko jūs saucat articel, tas ir, mellon parāda savu meiteni: S

    Jā, var teikt, ka… un ir 3 noteikti raksti…

    das Grāmata
    der tabula
    mirt Bērni

    ir atrodami vārdu sākumā, un katrs vārds ir Artikeli ,,,
    Tāpēc ir jāiegaumē nosaukumi ar to rakstiem...

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 45)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.