Nodarbība 13: Artikel izmantošanas jomas

> Forumi > Vācu valodas pamati no nulles > Nodarbība 13: Artikel izmantošanas jomas

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Lara
    apmeklētājs

    Parasti visi sugas vārdi tiek lietoti kopā ar rakstiem vācu valodā, savukārt īpašvārdos nav raksta.
    Bet dažos gadījumos tas Artikelsiz izmanto sugu nosaukumiem vai nosaukumiem, kas jums var redzēt, ko izmanto kopā ar rakstu.
    Šajā sadaļā mēs sniegsim jums informāciju par ārkārtas apstākļiem.

    Parasti vācu valodā rakstus ar sugas vārdiem nedrīkst izmantot šādos gadījumos:

    Emma ir teikums, teikums par apelācijas sūdzību, paziņoja laikrakstos vai jebkurā vietā,
    laikrakstu virsrakstos vai ziņu virsrakstos, raksta veidam, sakāmvārdam un frāzēm
    Parasti šos rakstus nedrīkst izmantot.

    šādi īpašie nosaukumi tiek lietoti kopā ar sekojošo:

    -Daži no attiecīgo valstu nosaukumiem (die Türkei: Turcija, die Vereinigte Staaten: ASV, die Niederlande Nīderlandi, die Schweiz: Šveice)
    Vārdi vienmēr tiek lietoti kopā.
    Bez tam, kaut arī ir īpaši nosaukumi, ielu nosaukumi, kalni, ezeri, jūra, upe,
    vārdus var izmantot arī kopā ar artikell.

    Jā, grēks sēž sirdi un padara to melnu, līdz tas ir melns, un miers tiek noņemts. Katrā grēkā ir zaimi ceļā. Šis grēks nav iznīcināta ātri grēku nožēlošanu, nevis vilks, varbūt garīgā sirds nelielu čūsku kodumiem. (L apraksts)
    seytanxnumx
    Dalībnieks

    Cik es redzu
    Es ienācu artikā, un man nebija nekādu grūtību
    Ceru, ka nesastapos un uzreiz sapratīšu.
    kad es teicu šo informāciju kādam, tas bija grūti (kad es teicu, ka es teicu)
    Es domāju, ka daži no tiem pārspīlē pārāk daudz :)
    Es esmu pārliecināts, ka tā tomēr nekaitēs
    un uzreiz 14. Es eju uz klasi :)
    Pēc teikumu izpildes, pēc pārejas uz teikuma iestatījumu, pēc sarunas ar veidnēm es iemācīšos vārdus no tiešsaistes vārdnīcas un tad tos izdošu
    tad tu vari mācīties vācu valodā :) Apskatīsim vairāk ceļus

    danke schön Lara

    yazyagmuruxnumx
    Dalībnieks

    ja paskatīsit patiesību, ka arikela daļa patiešām ir ļoti sarežģīta, solikenlers saka, ka tieši šeit mēs mācāmies tagad, pateicoties lauku un skaistam stāstījumam tsk lara

    seytanxnumx
    Dalībnieks

    Jā, jums ir taisnība.

    danke schön

    serhant uz
    Dalībnieks

    Vai turku vai turku turi? Ich glaube dass Sie nicht richtig sagen

    nalanw
    Dalībnieks

    Die Türkei ir pareizi, ja teikums, ko izmantosit, ir datīvs, tad tas aizņem der rakstu…

    aus der Türkei par Turcijā

    pinefresh
    Dalībnieks

    Bija rakstīts, ka valstu nosaukumi iepriekš bija neitrāli, bet piemēros, kur nevienā no tiem netika izmantoti das? Vai varat man paskaidrot? ???

    yazyagmuruxnumx
    Dalībnieks

    pinefresh mēs solemis ar dažiem izņēmumiem, ka vārīties vācu mācīties no Bain kad almanci un our'm kas deva mirst artikelle valstī ir ārkārtas bi situāciju jums šis zinot raksts par šo valsti raksta citās valstīs bija rakstīts starpliktuvi vienmēr das esmu kļuva palīgs labi cerams

    mS
    Dalībnieks

    ļoti daudz informācijas

    anonīms
    apmeklētājs

    Tas ir sākuši būt grūti man, bet ne aizbēgt :)

    begummarmar uz
    Dalībnieks

    čau .. es šobrīd atrodos tavā dupša ansamblī .. pie mums visu laiku mācās vārdus, rakstus utt. Tā kā es nevarēju sazināties ar turku vārdiem, es galvenokārt palieku gaisā: (ko es varu darīt? ?????????? man jāmācās vārdi?

    Derwisch
    Dalībnieks

    čau .. es šobrīd atrodos tavā dupša ansamblī .. pie mums visu laiku mācās vārdus, rakstus utt. Tā kā es nevarēju sazināties ar turku vārdiem, es galvenokārt palieku gaisā: (ko es varu darīt? ?????????? man jāmācās vārdi?

    hi,

    Es domāju, ka ar vārdu apguvi vien nepietiek. Piemēram, kaut arī esam iemācījušies vārdus “nachdem, schule, ich, vater, zusammen, gehen, danach, essen, gehen”, mēs nevaram izveidot spēcīgu teikumu vai runāt svešvalodā, neveicot daudzas citas nepieciešamās prakses.
    Kā jūs teicāt, daudz iegūtās informācijas paliek gaisā. Bet iemesls tam galvenokārt ir vācu vārdu nesavienošana savā starpā. Piemēram, pat vārda Post apgūšana ar tā rakstu neko daudz nepalīdz; “uz pastu, no pasta nodaļas, pastā, pastā, pastā” utt. Kā var pateikt šīs lietas, ja tās nemācās...
    Es saku vēlreiz…
    Es nevaru ļoti labi runāt vācu valodā. Bet man ir idejas par to, man ir pētījumi.
    Mēs varam atrast ideju veikalu.
    Encore…

    LG
    derwsich

    prieks
    Dalībnieks

    Vai varat runāt par plusquamperfekt lietošanu?

    tesekkurler

    Derwisch
    Dalībnieks

    Vai varat runāt par plusquamperfekt lietošanu?
    tesekkurler

    Šo problēmu var atrisināt, izmantojot meklēšanas joslu… Bet es joprojām pievienoju saites šeit…

    https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=1219.0
    https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=1681.msg8842#msg8842

    LG

    sedayld
    Dalībnieks

    Man noteikti sāk iet grūti, bet... fcbarcelonaxnumx Nav tādas aizbēgšanas kā viņš teica :D
    draugi, kas cenšas mums palīdzēt çokkkkkkk Es esmu aizraujošs
    sevgilerimleeeeeeeeeeee uz

    serhatkosoval
    Dalībnieks

    neļauj mani smieties par to, ko es daru atpakaļ saviem draugiem, lūdzu, palīdziet man

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 39)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.