15. nodarbība: Perektif — pagātnes laiks ar Di vācu valodā

> Forumi > Vācu laiki un konvencijas > 15. nodarbība: Perektif — pagātnes laiks ar Di vācu valodā

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    MuhaяяeM
    Dalībnieks
    BIJA PILNĪGI (PĒC LAIKA AR -Dİ)

    • I. IEPRIEKŠĒJA INFORMĀCIJA
    • [/ Saraksts]

      Līdz šim esam pētījuši tagadnes laiku (Präsens) un pagātnes laiku ar -di (saukts arī par Präteritum vai Imperfekt) vācu valodā.

      Šajā nodarbībā mēs izskatīsim Das Perfekt priekšmetu. Perfekt, tāpat kā Präteritum, nozīmē pagātnes laiku ar -di.
      Tas stāsta par darbībām, kas veiktas pagātnē.
      Pastāv zināmas atšķirības starp abiem; Prateritum parasti tiek izmantots rakstveida valodā, kas tiek izmantots idiomā, tabulās, romānos vai stāstos, Perfekt tiek izmantots saprotamā valodā, nevis darbos, piemēram, romānos un stāstos.
      Šie divi laiki var attiekties uz visiem pagātnes laikiem atbilstoši to vietai, izņemot pagātnes laiku ar-misu.
      Piemēram, tie var atbilst tādiem laikiem kā "es strādāju", "es kādreiz strādāju", "es strādāju", bet tos neizmanto laikiem ar -mish, piemēram, "es strādāju", "es strādāju".

      Kā mēs esam redzējuši iepriekšējās nodarbībās Präteritum un Präsens laikā, teikumi ir šādi:

      ĪPAŠI + CITI + CITI VĒLĒJI

      Tomēr šī secība mainās Perfekt (pagātnes laiks ar -di). Perfektā izmantotais modelis ir šāds:

      PRIEKŠMETS + PALĪGVĀRDS + CITI PUNKTI + ESAS VERBĀLS

      Kā jūs varat redzēt šeit, parādās palīgdarbības jēdziens, ko mēs neesam redzējuši mūsu iepriekšējās nodarbībās.

    • II. PALĪGS
    • [/ Saraksts]

      Perfekt izgatavošanā tiek izmantoti divi palīgdarbības vārdi, tie ir; HABEN un SEIN ir ziloņi.
      Šiem darbības vārdiem nav jēgas, ja tos lieto kā palīgdarbības vārdus, tāpēc tos nevar tulkot turku valodā.
      Kad pilnība ir pabeigta, šīs darbības tiek izmantotas saskaņā ar pašreizējo laiku (Präsens) (šis noteikums nesajauc jūsu prātu, mēs jums sniedzam papildu informāciju, jūs pietiekami labi zināt)
      Tagad pieņemsim šīs darbības saskaņā ar pašreizējo laiku.

      partija COMM SEA
      ben / ich būt tīne
      sen / du esi bist
      o / er / sie / es cepure ir
      mēs / wir būt ir
      tu / ihr habt seidema
      viņi / sie būt ir
      tu / sie būt ir

      Iepriekš redzamajā tabulā ir norādīti Perfekt izmantoto haben un sein palīgdarbības vārdu personīgie kadri.
      Nosaka pēc pacienta palīgdarbības vārds frāzes, piemēram, ka pirmā persona vienskaitļa subjekts "ich" kā papildu darbības vārda teikumā vai "bin" vai "habe" tiks izmantota.
      Priekšmets būs otrais daudzskaitļa cilvēks, ti, "habt" vai "seid".

      Perfekt ir izveidota ar teikumā atbilstoši objektam, šo papildu vārdu locīt iepriekš tabulā ir jāiegaumē, jo mācību priekšmetu papildu darbības vārdi teikumos, kas veikti ar Perfector saderību ir bažas.
      Galvenais vārds (Perfekt Partizip) izmaiņas atbilstoši personai, ir vienāda visām personām, (mēs redzēsim tālāk) veido kad .Dolayı Perfekt ir priekšmets palīgdarbības vārdi teikumos saderību.

      Tā kā Perektif aiz priekšmeta izmantosim palīgdarbības vārdu un mums ir divi palīgdarbības vārdi “haben” un “sein”, vai šajā gadījumā mēs izmantosim “haben” vai “sein”?
      Kuru no mums izvēlēties? Ko mēs izvēlamies?
      Mūsu atbilde uz šiem jautājumiem ir šāda: mēs nosakām, kuru palīgdarbības vārdu lietot Perfekt, aplūkojot galveno darbības vārdu.
      lieto kopā ar dažām vārdi haben, sein kullanılır.hang palīdzēt ar dažiem faktisko izmantošanu mēs, mēs izveidotu pamatu soda izlems, apskatot faktisko.

      Kopumā Perektif visbiežāk izmantotais palīgdarbības vārds ir “būt& Quot; Daži īpaši neregulāri darbības vārdi ir "būt"Tiek izmantots.
      Jūs varat redzēt, kādā vārdu krampji, darbības vārds un darbības vārds nākamajā vārdu sarakstā.
      Kā jau tika minēts iepriekš, vācu gramatika ir struktūra, kas prasa intensīvu iegaumēju, lai haben darbības vārdu, ar kuru, ir nepieciešams iegaumēt darbības vārdu, lai redzētu, kas ir pieejams.
      Šeit ir neliela grupa; to lieto kā darbības vārdu "sein", kas dod nozīmi stāvokļa vai kustības maiņai (piemēram, nolaižot no apakšas, izejot no labās uz kreiso pusi vai virzoties jebkurā virzienā uz plakanas virsmas).

      Lai redzētu visbiežāk lietotos neregulāros darbības vārdus kopā ar to nozīmi, lai noskaidrotu, ar kuriem tiem, noklikšķiniet šeit bet, ja jūs neesat pazīstams ar tēmu, jūs vispirms lasāt līdz beigām.

    • III. PAMATS (PARTİZİP PERFEKT)
    • [/ Saraksts]

      Partizip Perfekt, Perfekt ir īpaša veidojuma vārds, ko izmanto, veidojot teikumus.
      Tajā pašā laikā mēs izmantosim vārdu Partizp Perfekt stāvokli, izveidojot Plusquamperfect laiku, ko mēs redzēsim nākotnē.
      Partizip Perfekt nav darbības vārda konjugācija pēc personas domām, tā ir darbības vārda versija, kas iegūta, pievienojot darbības vārdam dažus pielikumus, un, lai izveidotu teikumu, ir nepieciešams iegaumēt darbības vārdu Partizip Perfekt stāvokļus. Perfekt (pagātnes laiks ar -di).
      Kā mēs redzējām iepriekšējās nodarbībās, mēs ieviesām dažus sufiksus darbības vārda saknei, lai teikumu izveidotu Präsens, tas ir, tagadnes vai Präteritum laikā, bet Perfekt nav tāds ar laiku. Partizip Perfekt tiek izmantots teikumos, kas izveidoti Perfekt laikā, infinitīvā forma netiek lietota. Pielikumu mainīšana atbilstoši indivīdiem netiek veikta.
      Partizip Perfekt beigās atrodas teikumā un personām līdz değişmez.perfekt laikam teik palīgmateriāli vārdi mainās nekas salīdzinājumā ar to, veidojot pusi, galvenais darbības vārdu (šeit nosaukums Partizip Perfektlerini) izmaiņas atbilstoši personai, attiecas vienas valsts .ie teikumu par visām personām, būtiski ietekmē aktuālā.

      Faktiski Perfekt Partizip vārds veido pievienotās daži pielikumi, bet gan tāpēc, ka konkrētie neregulārie darbības vārdi šajos pielikumos saskaņā ar to, kas tiks pievienots būt pārliecināti, proti Perfekt Partizip lietas radīja aktu trūkums ir īpaša norma ir individuāli zināt.
      Bet vienkāršu noteikumu par regulāriem darbības vārdiem var dot, un ir iespējams veidot Partizip Perfekt formas regulāru darbības vārdu, veicot šo noteikumu.

      Parasto darbības vārdu Partizip Perfekt iegūst, pamatojoties uz šādu likumu:

      meklējat + filiāle + t takısı

      Piemēri:

      "lieben"Darbības sakne"Liebe"Lai iegūtu vārdu Partizip Perfekt stāvokli, ge saknes beigās t Mēs pievienojam.
      Es domāju: ge lieb t


      geliebter (Piezīme: lai atrastu darbības vārda saknes, šī vārda nenoteiksme tiek noņemta, kur nezināms vārds ir, tāpēc lieba vārds paliek.)

      hören vārda sakne dzirdēt roll. Lai iegūtu šī vārda Partizip Perfekt, ge mēs pievienojam saknes beigās t Mēs pievienojam.
      Es domāju: ge hör t


      dzirdējis

      tāpēc, lieben Darbības vārda Partizip Perfekt geliebter d. hören Darbības vārda Partizip perfekt dzirdējis roll.
      Tādā veidā jūs varat arī izveidot Partizip Perfekt regulāru darbību gadījumus.

      Kā jau teicām iepriekš, jūs varat atrast daudz izņēmumu vācu valodas gramatikā. Šeit ir daži izņēmumi.
      1. Daži regulāri akti neņem geeks viņu frontēs.
      2. Tas ievieto e burtu starp t un darbības vārda sakni, pievienojot saknes t, t, m, n līdz t verb t.
      Tādēļ ir jāiegaumē arī šīs grupas ievadītās darbības.
      Kas attiecas uz neregulāriem darbības vārdiem; Diemžēl šādu noteikumu nevar noteikt par neregulāriem darbības vārdiem, tāpēc katrs neregulārais darbības vārds, vismaz partizip Perfekt no visbiežāk izmantotajiem, jāatceras pa vienam.
      Informācija par neregulāru darbības vārdu Partizip Perfekt tiks sniegta zemāk.

      Turpināsim ar dažiem maziem piemēriem, lai apkopotu tēmu un uzrakstiim Perfekt laika noteikšanas frāzes.

      Vienkārši teikumi, kas izveidoti pagātnē ar perfekt, proti, di:

      ich habe gehört: Duydum

      ich: priekšmets (1, vienskaitlis)
      habe: palīgdarbības vārds (verb conjunga of haben verb 1)
      gehört: galvenais darbības vārds (Partizip Perfekt no darbības vārda hören)

      Šeit mēs izmantojām palīgdarbības vārdu “haben”, jo “haben” lieto kopā ar darbības vārdu “hören” ((iegaumēšana).

      Sie haben gehört: Duydular

      Sie: Tēma (3, daudzskaitļa)
      haben: palīgdarbības vārds (darbības vārda konjugācija 3)
      gehört: galvenais darbības vārds (Partizip Perfekti no darbības vārda)

      erk gehört: Duydu

      er: tēma (3, indivīds)
      rinda: palīgdarbības vārds (uzņemtie attēli pēc atsevišķa 3 vārda)
      gehört: galvenais darbības vārds (Partizip Perfekti no darbības vārda)

      ich bin erkrankt: Es biju slims (es biju slims)

      ich: priekšmets (1, vienskaitlis)
      bin: Palīgdarbības vārds (sein verb ar 1.
      erkrankt: galvenais darbības vārds (Partizip Perfekti of erkranken darbības vārds)

      Šeit mēs lietojam darbības vārdu “sein”, jo en sein tiek lietots ar darbības vārdu “agrīnais r (iegaumēšana).

      sie ist erkrankt: Es biju slims (slims)

      Sie: Tēma (3, viena persona)
      ist: palīgdarbības vārds (sein verb 3 atbilstoši indivīdam)
      erkrankt: galvenais darbības vārds (Partizip Perfekti of erkranken darbības vārds)

      Kā redzams iepriekš vienkāršs piemērs, Perfekt Partizip (galvenais vārds) nemainās atkarībā no pusēm, saskaņā ar to pašu kalmaktadır.şahıs palīdzību mainīgajā lietas visām pusēm fiildir.partizip Perfekt (galvenais darbības vārds), kas atrodas beigās teikuma.
      Papildu vārds nāk pēc priekšmeta, piemēram, palīdzēja padarīt jautājumu par atrašanās vietu verb frāze ir pietiekami, lai mainītu tēmu.

      er hat geört: dzirdējāt.
      Kas nepareizi? : Vai tu dzirdi?

      du hast gehört: dzirdiet to.
      hast du gehört? : Vai tu dzirdi?

      Piemēri var tikt doti.

      Tagad mēs esam iemācījušies galvenos elementus Perfekt tādām tēmām kā; teikuma klasifikāciju, daži piemēri teikumus papildierīces vārdi un Partizip perfekt.şi tagad yazalım.düzenl nekādas atšķirības attiecībā rediģējot teikumu neregulāras darbības vārdi ar vārdiem, kas oluşturulmasındadır.yukarı vienīgā atšķirība Perfekt Partizip mums iedeva noteikumus regulāro darbības vārdu, šis noteikums neattiecas uz neregulāras darbības vārdi.

      Tāpēc tagad visbiežāk lieto neregulāras darbības vārdi un to nozīmes, Perfekt Partizip un izmanto tos kā palīgdarbības vārds (sein / haben) Ļaujiet mums individuāli.

      german-perfect1.png
      german-perfect2.png
      german-perfect3.png

      Iepriekš minēto tabulu pirmajā kolonnā (pa kreisi) tiek dota darbības vārda bezgalīgā forma, otrajā kolonnā tiek dota darbības vārda partizip Perfekt forma, šī ir tā daļa, kas tiks izmantota, lai izveidotu teikumu Perfekt. Būtu jāiegaumē katra darbības vārda Partizip Perfekt darbība. Palīgdarbības vārds, kas jāizmanto kopā ar šo darbības vārdu, ir parādīts kolonnā.
      Programmā Perfect pārsvarā tiek lietots palīgdarbības vārds "haben". Iepriekš esam mēģinājuši iekļaut gandrīz visus neregulāros darbības vārdus, kas lietoti kopā ar "sein". Tāpēc, visticamāk, pareizi būs lietot haben ar darbības vārdu, kas nav iekļauts tabulā augstāk.

    • IV. PARAUGA KODI
    • [/ Saraksts]


      Ich habe gespielt: Atskaņošana.

      Ich habe in diesem Garten gespielt: Es spēlēju šajā dārzā.

      Muharrem und seine Saistītie raksti Garten gespielt: Muharrems un viņa sieva spēlēja šajā dārzā.

      Ich habe aufgeräumt: Es savākt.

      Ich habe mein Zimmer aufgeräumt: Es pacēla pieliekamais.

      Ich Habe Ziemeļrietumu Mein Zimmer aufgeräumt: Es vakar ieguva savu istabu.

      Ich habe gestern Abend mein Zimmer aufgeräumt: Pagājušajā naktī es savākusi istabu.

      Hast du dein Zimmer aufgeräumt? : Vai jūs uzņēma odanu?

      Wir haben in dieser Fabrik gearbeitet: Mēs strādājām šajā rūpnīcā.

      Muharrem line sein Auto verkauft: Maršals pārdeva savu automašīnu.

      Line Muharrem sein Auto verkauft? : Vai karaliste pārdevis savu mašīnu?

      Ich bin gestern zum Arzt gegangen: Es vakar devos pie ārsta.

      Bist du gestern zum Arzt gegangen? : Vai jūs vakar ejat pie ārsta?

      Es seid gesterni ins Kino gegangen? : Vai vakar ejat uz kino?

      Ich bin in die Türkei gefahren: Es devos uz Turciju.

      Vai es neesmu Hemd gesehen? : Vai tu redzēji savu jauno kreklu?

      Tādējādi mēs esam pabeiguši mācību priekšmetu Das Perfekt, nākamajā nodarbībā aplūkosim tēmu Plusquamperfekt (pagātnes laiks ar mishu), arī mūsu jaunā priekšmeta pamatā ir iepriekš minētais priekšmets, tāpēc ir svarīgi iemācīties lai apgūtu Plusquamperfekt priekšmetu.

      …Lielākā dāvana un pienākums šajā laikā ir glābt ticību un strādāt tā, lai stiprinātu citu ticību. (Bediuzzaman)

    nakts 2
    Dalībnieks

    Ic habe gestern abend Suppe gekocht. (vakar vakarā esmu gatavojis korbu.)

    Ich habe heute morgen mit meiner Freundin gefrühstückt. (Es no rīta brokastījos kopā ar savu draugu.) ;D

    Meine Freundin cepure Lotto Geld gewonnen. (Mans draugs nopelnījis Lotodan Money.)

    Ich habe letzte Woche meiner Mutter geholfen.
    (Pagājušajā nedēļā es palīdzēju mammai.)

    Ich habe fast disconnected 1 Monat wider mit den Deutsch über engefangen. (Jau mēnesi es sāku strādāt Almacā)

    Vai tā ir taisnība, ka nav iespējas… ::) kauns par:)

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    2. Šķiet, ka ir mazliet dīvains ;)

    nakts 2
    Dalībnieks

    Es domāju, ka esmu rediģējis ;D
    Muharrema kungs, man ir nepatikšanas dēļ savas neuzmanības, tagad man ir kauns :)

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Es neredzēju neko, kas uzlabojās, vai es to redzu nepareizi vai???

    nakts 2
    Dalībnieks

    Es neredzēju neko, kas uzlabojās, vai es to redzu nepareizi vai???

    apkaunots:) ??? ::)

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Labi, tulkojums arī ir mainījies, tagad ir ok :)

    nakts 2
    Dalībnieks

    Labi, tulkojums arī ir mainījies, tagad ir ok :)

    halayy :) dejot :) uzmundrināt :) yuppi :) halayy :)

    yanliz008
    Dalībnieks

    Paldies par teikumiem

    wappo
    Dalībnieks

    Oho, lai Dievs tevi svētī... Kad mēs šādi iestrēgsim, tad nākam šurp un pārbaudām... Liels paldies... ;)

    dielosch
    Dalībnieks

    Kā mēs tos darām negatīvi?

    ÖZGE94
    Dalībnieks

    Vai kāds, lūdzu, nevarētu izskaidrot darbības vārda “teilnehmen” perfekto formu????

    daphnexnumx
    Dalībnieks

    Sveiki, es tikko atklāju šo vietni, bet paldies jums, ka tas ir skaisti aprakstīts. Esmu bijis Vācijā 2 mēnešos un man ir ļoti grūti mēģināt mācīties vācu valodu, es nezinu, ko darīt. Es joprojām nevaru izdarīt pareizu teikumu un nevar runāt, lūdzu, palīdziet man. paldies

    Ashley
    Dalībnieks

    Vai kāds, lūdzu, nevarētu izskaidrot darbības vārda “teilnehmen” perfekto formu????

    teilgenom finansējums

    in ssse
    Dalībnieks

    dejot :)

    yildizxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki, man vajag steidzamus perfekt teikumus. Paldies

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 23)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.