Nodarbība 19: vācu vārds-e (Datu lekcija)

> Forumi > Vācu valodas pamati no nulles > Nodarbība 19: vācu vārds-e (Datu lekcija)

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Lara
    apmeklētājs
    İSMİN-E HALİ (DATİV)

    Nosaukums tiek veikts arī, mainot rakstus.
    Articeller mainās šādi:

    der articulated dem

    das kļūst locītavu dem

    mirst kļūst skaidrs

    ein šarnīra einem

    kļūt par eine šarnīrveida einer,

    Kein kļūst mākslīgi iedvesmots,

    Keine tiek izgatavots mākslīgā keiner.

    Mēs šeit vēlētos teikt; pastāv diezgan atšķirīgas situācijas, kas saistītas ar viņu identitāti
    Ja jūs praktizējat un praktiķējat cik vien iespējams, šis noteikums ir tik vienkārši un vienkārši
    Jūs varat ātri iepazīties ar to. Šajās sadaļās ir daudz piemēru par šīm tēmām
    un mēs sniegsim jums dažus vingrinājumus.
    Lūdziet palīdzību situācijās, kuras nezināt. Atcerieties, ka vairāk jūs praktizējat
    mācīšanās ir tik īsa, un lietas kļūst pastāvīgas. Turpināsim tagad
    .

    der Schüler (studente)


    dem Schüler (studentam)
    das Kind (bērns)


    dem Kind (bērnam)
    die Frau (sieviete)


    saka Frau (sievietei)
    ein Haus (māja)


    einem Haus (uz māju)
    kein Haus (nav māja)


    keinem Haus (nav māja)
    eine Frau (sieviete)


    einer Frau (sievietei)
    keine Frau (nav sieviete)


    keiner Frau (ne sievietei)
    Iepriekš minētie noteikumi ir parādīti šeit.

    Nosaucot daudzskaitli, jūs varat teikt, ka tie ir daudzsprātis, lietojot -n vai -en piederumus līdz dažu nosaukumu beigām
    -schaft nosaukumi parasti ir pēdējie burti, -heit, -keit, un, -lee no -re bija -ung nosaukumus.
    Starp šiem lietvārdiem ar artikulu "der", pārvēršot lietvārdu par -e, artikli "der" kļūst par "dem".
    un vārds tiek izmantots daudzskaitļa formā.
    Visi lietvārdi ar “der” vienmēr tiek lietoti daudzskaitļa formā lietvārda formā -e. Šis izņēmums ir tikai
    -e nav īpaša funkcija, bet ir derīga visiem vārda gadījumiem. Piemēram,
    Vārda students artikuls ir “der”, un šis vārds kļūst daudzskaitlī, beigās pievienojot sufiksu -en.
    Tātad iepriekš minētais izņēmums ir taisnība attiecībā uz šo vārdu. Tolaik tas ir šīs plīves vienskaitlis,
    un ņemt e.

    Der Student (vienskaitlis un vienkāršs stāvoklis) (students)
    die Studenten (studentu daudzskaitlis)
    Studenten (vienskaitlis un vienskaitlis) (students)
    Ja analizējat iepriekšminēto situāciju labi, varat viegli saprast iepriekš minēto izņēmumu.

    Mēs pārbaudīsim daudzvalodu vārdus zemāk.
    Kā zināms, visi daudzskaitļa vārdi vienkāršajā stāvoklī rakstā "mirst" bija.
    Iepriekšējā nodaļā, vārda -i gadījumā, iemesls, kādēļ mēs neuzskatām, ka daudzveidības ir atsevišķi, ir daudzskaitlis
    Vārdi neuzrādīja izmaiņas -i.
    mūsu saņemšanas iemesls ir tāds, ka daudzvārdu nosaukumi jāmaina, ja -i.
    (Kā redzat, šajā līmenī ir izņēmumi attiecībā uz visu.) Ja jūs veicat daudz,
    Nākotnē šie noteikumi, kas skandāla acis, būs tik vienkārši un ierasts kā reizinot ar diviem vai četriem.)

    Lai mainītu daudzskaitļa lietvārdus uz -e, raksts "die" daudzskaitļa lietvārda priekšā tiek mainīts uz "den" un
    Lietvārda beigās tiek pievienots burts "n". Ja lietvārda daudzskaitļa pēdējais burts ir "n", tad burts "n"
    (Jums vajadzētu atkal izlasīt šo noteikumu)

    piem
    die Väter (daudzskaitlī un vienkāršā stāvoklī) (tēvs)
    den Vätern (daudzskaitļa un-e valsts) (babalara)
    Kā redzams iepriekš minētajā piemērā, mēs nomainījām rakstu “die” uz “den” un pievienojām to daudzskaitlim lietvārda beigās.
    Tā kā nav burta "n", mēs pievienojām burtu "n", lai padarītu to -e.

    Example:
    die Frauen (daudzskaitlī un vienkāršā stāvoklī) (sievietes)
    den Frauen (daudzskaitļa un-e valsts) (sievietes)
    Kā redzams iepriekš, raksts "die" pārvērtās par "den" lietvārda un lietvārda -e gadījumā
    Tā kā daudzskaitlis jau beidzas ar burtu “n”, nosaukumam netika pievienots papildu burts “n”.

    Tātad, vai ar daudzskaitļa lietvārdiem tiek lietots tikai raksts “die”? Nē. Nenoteikti raksti ar daudzskaitļa lietvārdiem
    (negatīvs-neskaidrs) iepriekšējās sadaļās.
    Tad ļaujiet mums sniegt dažādus piemērus par dažādiem nenoteiktiem priekšmetiem - pēc to kļūšanas.
    Kā zināms, "ein" un "eine" netika lietoti ar daudzskaitļa lietvārdiem, jo ​​šie vārdi nozīmē "viens".
    Šī nozīme ir pretrunā ar lietvārda daudzskaitļa formu. Vai esat kādreiz dzirdējuši par "grāmatām"?
    Šī nozīme ir muļķīga, tāpēc to vajadzētu izmantot tikai kā "grāmatas". Tātad "ein" un "eine"
    tos neizmanto daudzskaitlī.
    Ein Buch (grāmata) ir vienreizēja forma, tas ir, tas attiecas tikai uz vienu grāmatu.
    Vārdu lar books kullanılamaz nevar izmantot kā ein Bücher, to lieto kā “Bücher ..
    Tāpēc mēs nelietojam artikulus “ein” un “eine”.

    Example:
    ein Buch (liesa un vienskaitlis) (grāmata)
    Bücher (vienkāršs un daudzskaitlis) (grāmatas)
    Büchern (-e un daudzskaitlis) (grāmatas)
    Iepriekš minētajā piemērā, tā kā Bücher nav raksts vārda priekšā,
    tika pievienots burts “n”, un vārds kļuva par -e
    .

    “Keine” varētu lietot lietvārda priekšā daudzskaitlī. Apskatīsim to piemērā.
    Keine Bank (nav bankas) (lean-singles)
    Keine Banken (bez bankām) (zems stāvoklis)
    keinen banken (nav bankas) (-izmeklētais daudzskaitlis)
    Negatīvā daudzskaitlī “keine” mainās uz “keinen”.

    Šajā nodaļā mēs arī esam dažādi izmantojuši nosaukumu -e.
    Svešvalodas ir nepatīkamas. Ievērojiet to, ko jūs iegaumējat, kamēr jūs atkal un bez prakses
    tie nekad nesagādā ilgstošas. Nenoliecieties par to, ko tu šeit izlasi.
    Mēģiniet daudzus vārdus pārvērst dažādos veidos.
    Sasniegumi ...

    Dzīvības kapitāls ir ierobežots. Ir daudzas lietas, kas jums vajadzīgas.

    Vai jūs esat radījuši pasauli tikai tāpēc, ka jūs izšķērdēt visu savu laiku uz to?
    (BSN)

    dzelzs
    Dalībnieks

    ļoti detalizēts stāstījums Paldies.

    duak
    Dalībnieks

    Man patiešām interesējaties par šo jautājumu, jūs lika man justies ļoti ērti. Liels paldies!

    acecik
    Dalībnieks

    ļoti draudzīgs
    super paskaidrojums un paskaidrojums ..

    Sanem
    Dalībnieks

    Esmu izlasījis šo grāmatu tik daudz, ka vēl neesmu lasījis daudz.

    yazyagmuruxnumx
    Dalībnieks

    Patiesībā tēma šķiet grūta. Es tiku ļoti tālu līdz nosaukuma stāvokļiem, bet man šķiet, ka es sāku sajaukt i un e gadījumos, es būtu priecīgs, ja jūs sniegtu man metodi, kā saprast šī tēma labāka :'(

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Jums ir labi jāsaprot, iegaumējiet noteikumus un veiciet daudz vingrinājumu par šo tēmu.
    Ja jums nav apgūt daudz vingrinājumu un kārtīgi pakļaut, gan senāk uz nākotni, teikuma struktūra, objekta teikuma, kas, iespējams, nevar atrisināt šo lietu.
    Šo iemeslu dēļ jums ir jāiegaumē visi vārda veidi, piemēram, pārdevējs, un tie jānošķir viens no otra.
    Sasniegumi ...

    rožu dzeltenums
    Dalībnieks

    danke schön

    You brīnums
    Dalībnieks

    dem guten mann = labs cilvēks
    der guten frau = labs sievišķīgs
    dem guten kind = labs coocuga

    mēs būsim labāk iet šeit HURAAAAAA ti yasasinnnnn  :)

    memolixnumx
    Dalībnieks

    : - [labas dienas es zinu šo site'm jaunas problēmas ļoti güzel.ögren uz cenu Baya piepūli es ediyorum.ögreniy bet basaramiyor kad runa ir izveidot teikumu, es nezinu, teikums kuramiyorum.b ir iemesls, kāpēc man ir žēl, un es varu izveidot, kā runāt uzdrošinājušies edemiyorum.cü simdiden tesekkurler

    Derwisch
    Dalībnieks

    : - [labas dienas es zinu šo site'm jaunas problēmas ļoti güzel.ögren uz cenu Baya piepūli es ediyorum.ögreniy bet basaramiyor kad runa ir izveidot teikumu, es nezinu, teikums kuramiyorum.b ir iemesls, kāpēc man ir žēl, un es varu izveidot, kā runāt uzdrošinājušies edemiyorum.cü simdiden tesekkurler

    hi,

    Jūs nevarat teikt teikumus, nedomājot par vācu valodu. To var izdarīt, sekojot vietnei. Jo dienās modernu mantojumu, ko tu sastapsi par to.
    Nāc viegli.

    LG
    Derwisch

    acelyaxnumx
    Dalībnieks

    Patiesībā tēma šķiet grūta. Es tiku ļoti tālu līdz nosaukuma stāvokļiem, bet man šķiet, ka es sāku sajaukt i un e gadījumos, es būtu priecīgs, ja jūs sniegtu man metodi, kā saprast šī tēma labāka :'(

    Labdien, Zināšanu bāzes sadaļā esmu uzsācis tēmu, kas parāda vietniekvārdu, tas ir, personvārdu, konjugāciju atbilstoši lietvārda gadījumiem. Domāju, ka tas jums nedaudz palīdzēs. Lai veicas, sveicieni…

    lieliski
    Dalībnieks

    Es tiešām pateicos jums par jūsu slm informāciju, mans jautājums ir, cik daudz es varu atrisināt vācu valodu šajā vietnē.

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Pēc nedēļas jūs sākat dziedāt kā lakstīgala  :D :D

    plūdi
    Dalībnieks

    labu nakti es parasti strādā vēlu naktī un neviens šajās stundās :( Tagad esmu Francijā un domāju pārcelties uz Vāciju 1 vai 2 mēnešu laikā. Mēģinu iemācīties vācu valodu, izmantojot šo vietni, bet esmu iestrēdzis, ja nav tādas personas, kas runā vācu valodā. Ja tas bija piemēros .

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Cerams, ka tas notiks arī turpmāk.

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 54)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.