9. nodarbība: Lietvārdi vācu valodā

> Forumi > Vācu valodas pamati no nulles > 9. nodarbība: Lietvārdi vācu valodā

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Lara
    apmeklētājs
    NOSAUKUMI (PAMATĪGI)

    Iepriekšējās nodarbībās mēs sniedzām provizorisku informāciju par priekšmetiem, kuriem nav vajadzīgas daudz gramatikas zināšanas, un jo īpaši pamatojoties uz iegaumēšanas prasmēm, un dažus priekšmetus mēs detalizēti pārbaudījām.
    Šajā nodarbībā mēs iepazīstināsim ar tēmu, kurai jāpievērš liela uzmanība un kuras dažas daļas būtu jāiegaumē un nevajadzētu aizmirst. Šajā nodarbībā mēs sniegsim īsu informāciju par nosaukumiem un rakstiem, kā arī izskatīsim jautājumu par nosaukumus detalizēti nākamajā sadaļā.

    Īsāk sakot, vārdus, ar kuriem mēs nosaucam vienības, sauc par lietvārdiem. Piemēram, dators, skola, istaba, mājas galds, sapnis, Ahmet, grāmata utt. vārdi ir vārdi.
    Tāpat kā turku valodā, vienskaitlis-daudzskaitlis, abstrakts-konkrēts,
    Ir tādi veidi kā vienkārša savienojuma, īpaša ģints.
    Līdzīgi vācu valodā, tāpat kā mūsu valodā, lietvārdus var izmantot dažādos teikuma uzdevumos, un tos var izmantot vienskaitļa daudzskaitļa formās.
    vai arī tos var konjugēt pēc lietvārda stāvokļiem (-e stāvoklis, -i stāvoklis utt.).
    Tiek lēsts, ka vācu valodā ir aptuveni 200.000 250.000 - XNUMX XNUMX vārdu. Vācu valodā vārdu iniciāļi tiek rakstīti, izmantojot lielos burtus, nešķirojot īpašvārdus vai ģints vārdus.
    Citiem vārdiem sakot, visu lietvārdu sākuma burti jāraksta ar lielajiem burtiem, bet vācu valodā visu parasto lietvārdu priekšā mēs saucam Artikel (der – das – die).
    (Rakstu tēma tiks apskatīta nākamajās sadaļās.)
    Vācu valodā ir 3 veidu lietvārdi, katrs vārds pieder vienai no šīm trim grupām.
    Tie ir;

    1-) Male Names (Eryl Type)
    2-) sieviešu vārdi (sieviešu tips)
    3-) bezspēcīgi vārdi (neitrāls tips)

    Vācu valodā vīriešu dzimtes vārdu raksts parasti ir "der".
    Raksts sieviešu dzimumam ir "die", un raksts bez dzimuma ir "das". Tomēr šī informācija ir sniegta kā vispārinājums. Ir daži izņēmumi.
    Šī iemesla dēļ, mācoties jaunus vārdus, būs ļoti noderīgi pievērst uzmanību mācībām kopā ar rakstu. (Raksts tiks detalizēti apskatīts nākamajā sadaļā.)
    Vācu valodā ir iespējams veikt vispārinājumu, piemēram, "šādi vārdi ir vīriešu dzimtes, šādi vārdi ir sievišķīgi, un tādi vārdi kā šie ir neitrāli".
    Zemāk ir vīriešu, sieviešu un neitrālu dzimumu vārdu klasifikācija
    Kaut arī daži šīs klasifikācijas elementi ir noteikti, dažiem ir daži nelieli izņēmumi.

    1-) Seksuālie vārdi ar vīrieti:
    Esam izpētījuši agrāk dienas, mēnešus, seasons nosaukumus, virzienu un vēja vārdus, visas radības, ka dzimums ir vīrietis, lielākā daļa valūtu, vairākums un, lielākā daļa no ieguves vārdiem, -ichi, -ig, vārdi Male tips beidzas ar -AST burtiem.

    2-) Vārdi ar sievišķīgu:
    Sievietes dzīvo visiem skaitļiem, augļi, koki, upes ar puķu nosaukumiem, upju nosaukumi un par, -a, -EUR ir -ung, -heit, kas ir io ir, lielākā daļa no vārdiem, kas beidzas ar -keit burtiem ir sievietes Sex.

    3-) Vārdi bez dzimuma:
    Lielākā daļa valstu un nosaukumi pilsētās, gan sieviete, gan vīrietis kopīgs nosaukums, ko izmanto dzīvu un dzīvo mazuļu, izriet no metāla lietvārdi un darbības vārdi vai īpašības vārdi visus nosaukumus dzimumu.

    Iepriekš informācijas nolūkos ir veikts vispārinājums. Lai gan mēs domājam, ka šī klasifikācija jums būs noderīga, mums šķiet daudz noderīgāk aplūkot apgūstamo vārdu rakstus (pat ja tie ietilpst kādā no iepriekšminētajām grupām) ).
    Nākamajā sadaļā tiks sniegta informācija par rakstiem un to lietošanu. Tā kā tas ir ļoti svarīgs jautājums, iesakām to uzmanīgi noskatīties un novēlam veiksmi.

    Ticība ir galvenais dzīves un mūžības iegūšanas līdzeklis un laimes atslēga
    (BSN)
    seytanxnumx
    Dalībnieks

    teiksim šos
    der gast
    willkommen
    vīriešu vārds?
    un citi sieviešu vārdi pēc viņu vārdiem


    Es domāju, ka es to mazliet sajaucu??? :-

    seytanxnumx
    Dalībnieks

    citādi vienkārši
    dienu, mēnešu, gadalaiku, virziena un vēja nosaukumi, visas radības, kuru dzimums ir vīrietis, viņu valūtas vārdu rezultāts ir en, -ich, -ig, -ast

    yazyagmuruxnumx
    Dalībnieks

    ugur, izņēmumi ir ļoti mulsinoši, tas ir vienkāršs veids, kā padarīt diskrimināciju, bet tas jūs pārsteidz, vislabāk ir iemācīties nosaukumus ar rakstiem, piemēram, kad jūs sakāt auto, das jums uzreiz nāk prātā, jūs to varat saprast iegaumējot, amats nāk spontāni

    seytanxnumx
    Dalībnieks

    Nu, es saprotu, iepriekšējos jautājumos jums ir taisnība.
    tagad ir nepieciešams nopirkt vārdnīcu
    tad var teikt, ka vispirms iemācieties vārdus ar saviem rakstiem, pēc tam pārejiet pie gramatikas
    tas ir pareizs ?

    yazyagmuruxnumx
    Dalībnieks

    Es domāju, ugur, vispirms izšķīdini gramatiskās struktūras, pēc tam iegaumē vārdus, tad izveido to ar vienkāršiem teikumiem un apgrūtina to, mans draugs, jums nav nepieciešams lietot vārdnīcu tiešsaistes vārdnīcā, jūs varat apskatīt vārdus dari to, tici man, sākumā tas ir ļoti vienkārši, man bija grūti

    seytanxnumx
    Dalībnieks

    Es to saprotu, es tūlīt sāku darbu ;) Atkal Danke

    txnumxnxnumx ir
    Dalībnieks

    danke shon ;)

    Lenija
    Dalībnieks

    Vai kādi raksti nonāk darbības vārdu sākumā?

    a_loh uz
    Dalībnieks

    Vai kādi raksti nonāk darbības vārdu sākumā?

    Nē, es domāju, ka darbības vārdi vairs netiek lietoti, piemēram; sehen (redzēt-skatīties) kommen (nākt) wissen (zināt) Tāpat kā ich sehe, ich komme, ich weiss… Lūdzu, piedodiet manu pazemīgo atbildi. Ar laba vēlējumiem..

    yazyagmuruxnumx
    Dalībnieks

    darbības vārdi nenonāk līdz raksta sākumam, satīna darbības vārdi piesaista sevi atbilstoši laikiem, piemēram, kommen = Es tagad nāku gekommen = Es atnācu pagātnē, tas ir, darbības vārds piesaista sevi, cits noteikums nav šobrīd vajadzīgs, protams, arī ich te komme du vai kommst er to atrod acīs, kad tas tiek paziņots

    Lenija
    Dalībnieks

    Paldies =)

    tan_umut_xnumx
    Dalībnieks

    Danke schön. :) Es ist scher aber sehr schön ……………… :)

    tan_umut_xnumx
    Dalībnieks

    Man žēl, ka es to uzrakstīju nepareizi. tas būs Es ist schwer aber sehr schön

    tan_umut_xnumx
    Dalībnieks

    Vai es nerakstīju to pašu?

    sedayld
    Dalībnieks

    Paldies par informāciju...Es vēl nevaru atrisināt problēmu...Pagaidām esmu ierakstījis šo problēmu savā piezīmju grāmatiņā. :D
    Domāju, ka nākotnē sapratīšu labāk :)

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 37)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.