dvd mūzika

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    quaresmatiqu uz
    Dalībnieks

    Pirmkārt, es vēlētos pateikties almancax par DVD un vārdu kartēm. Vārdu kartes ir labi, vārdu fontu lielumi un krāsas ir labi sagatavotas. Nodarbības uz DVD ir arī ļoti labi un skaidri izskaidrotas, taču pastāv problēma. Kad es pievienoju DVD datoram, automātiski tiek atvērta galvenā izvēlne un šeit sāk skanēt mūzika, un, kad es ievadu stundu, šī mūzika turpina spēlēt, jo stunda tiek atvērta neatkarīgi no izvēlnes. Tāpēc man ir jāaizver ēdienkarte. Es būtu priecīgs, ja atradīsit šīs problēmas risinājumu. Paldies.

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Jā, mēs esam saglabājuši mūzikas ilgumu nedaudz ilgāk, taču šī problēma tiks novērsta mūsu jaunajos DVD diskos.
    Mūsu zibatmiņās ir ap 600 vārdu, un mēs esam nepareizi ierakstījuši rakstu, izņemot to, ka problēmu nav, mūsu kartiņas pašlaik ir izsmeltas, mūsu jaunās kartītes tiks izlaistas oktobrī un mūsu jauno kartīšu un vārdu skaits tiks palielināts produktiem.
    Īsāk sakot, mēs pastāvīgi pilnveidojam savus produktus un saturu, strādājot pie tā, lai samazinātu samaksātās piegādes izmaksas.
    Paldies par jūsu uzmanību.

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.