Viegli vārdi

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    metāla uzgalis
    Dalībnieks

    Sveiki cilvēki,

    Ich heiße Ferhat. Jetzt lerne ich Deutsch an der Universität. Ich lerne gern Deutsch. Ich bin 21 Jahre apakšā. Ich bin aus Bursa. Momentan weiss ich ein bisschen Deutsch.

    Ich möchte euch helfen. Früher finde ich ein Programm. Das ist '' EasyWords ''. Piemēram, Programmas hierarhija un pieeja.

    pietiekami daudz vācu.  :)

    Jebkurā gadījumā atgriezīsimies pie tā. Programma EasyWords ir bezmaksas, to var viegli izmantot, izmantojot Google. Kā darbojas EasyWords? Jūs varat strādāt ar EasyWords, izmantojot programmas vārdnīcu failu vai izveidojot savu vārdnīcas failu. Mans ieteikums jums ir izveidot savu vārdnīcu.

    1-) Lejupielādējiet un palaidiet programmu.

    2-) Pēc vārdnīcas faila izvēles, jautājumu perioda, jautājumu tipa, kuru mēs vēlamies izmantot iestatījumos, mēs sakām, saglabājiet iestatījumus.

    3-) EasyWords programma jums pieprasīs vārdus atbilstoši izvēlētajam perioda periodam no mūsu iestatītā vārdnīcas faila. Atbilstoši jautājuma veidam būs klasiskais vai izvēles jautājums.

    Paldies. Es pasūtīju savu DVD, es gaidu. Liels paldies par šo pakalpojumu. :)

  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.