Autovadītāja apliecība un probeseit

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Feneristt
    Dalībnieks

    Hi draugi, man ir jautājums bija būs, es nozvejotas radaru, ka pirms trim nedēļām uz šosejas, vēstule nāca pie manis, tāpēc es devos ar 3 kub ceļa 100, es domāju, ka vienu gadu mana tītaru tur bija mana autovadītāja apliecība, nonāk Vācijā I mainīts, vai arī man ir mana probeseit, jo tas jau ir mans licence Es vēlos uzzināt, ja esmu atbrīvots no nodokļa, es būtu ļoti priecīgs, ja jūs varētu sniegt informāciju par šo tēmu.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    nav probezeit, neuztraucieties, ka jums piešķirs licenci, bet 1 mēnesi

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Hi draugi, man ir jautājums bija būs, es nozvejotas radaru, ka pirms trim nedēļām uz šosejas, vēstule nāca pie manis, tāpēc es devos ar 3 kub ceļa 100, es domāju, ka vienu gadu mana tītaru tur bija mana autovadītāja apliecība, nonāk Vācijā I mainīts, vai arī man ir mana probeseit, jo tas jau ir mans licence Es vēlos uzzināt, ja esmu atbrīvots no nodokļa, es būtu ļoti priecīgs, ja jūs varētu sniegt informāciju par šo tēmu.

    Probezeīta nav. Saskaņā ar katalogu innerortsdaysan ir paredzēts 200 eiro sods, 2 punkti un 1 mēneša vadītāja apliecība.
    außerorts daysan 160 eiro sods 2 punkti 1 mēneša autovadītāja apliecība.

Tiek rādītas 2 atbildes — no 1 līdz 2 (kopā — 2)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.