Vācu vēstules

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Nazira
    Dalībnieks

    New York Times publicētā klienta vēstule savai bankai

    Cienījamais bankas ierēdnis!
    Es esmu 86 gadus vecs klients ar kontu jūsu bankā.
    Kādu dienu es uzrakstīju čeku 100 ASV dolāru apmērā savam santehniķim.
    Šī pārbaude, iespējams, ir nosūtījusi šo pārbaudi uz jūsu banku 3 nanosekunžu laikā, tāpēc naudas summa, kuru esmu izmantojusi jūsu bankā, tika izņemta no mana konta, pirms es to varēju ieskaitīt skaidrā naudā.
    Protams, tā kā manā kontā tajā laikā nebija naudas, procenti un soda naudas tika iekasētas 30 USD apmērā. Tomēr manos fondos bija 1.000.000 XNUMX XNUMX USD.
    Kad es gribēju sūdzēties par šo situāciju, es gandrīz pusstundu cīnījos ar bezpersonisku, rupju, ar lentēm piestiprinātu un bez sejas dāmas balsi jūsu bankas tālrunī.
    Es šad un tad klausījos mūziku, un man bija jāpiespiež dažādi taustiņi 28 reizes. Bet es nevienu nevarēju sasniegt.
    Kā jūs zināt, man katru mēnesi ir tūkstošiem dolāru rēķinu, hipotēku atskaitījumi, kredītkaršu maksājumi.
    Turpmāk es ATCELŠU automātiskos maksājumus, kas veikti no mana konta par visiem tiem.
    Turpmāk es vēlos klientu pārstāvi, kurš saprot manis teikto no gaļas un kauliem un runā angliski.
    Jūs saprotat, ka labākais kompliments ir viņu atdarināšana.
    Es to darīšu tāpat kā tu.
    Jūsu klientu pārstāvis man piezvanīs par katru maksājumu un ievadīs ne mazāk kā 28 ciparu paroli, ko es jums došu.
    Tad, ja 1 atslēga no manis norunās tikšanos, 2 atslēgas varēs atstāt ziņojumu par samaksu, 3 atslēgas savienosies ar manu viesistabu, es atbildēšu, ja es tur esmu, 4 atslēgas savienos ar manu guļamistabu un runās man, ja es negulēju, 5 atslēgas sasniegs tualeti, 6 atslēgas sasniegs manu mobilo tālruni, 7 atslēgas varēs atstāt ziņojumu datorā. Ja viņš atslēga uz 8, viņš var tos atkal klausīties.
    Ja starp tām ir pauzes, es ļaušu viņam klausīties skaistu mūzikas skaņdarbu no maniem vecajiem ierakstiem un gramofona.
    Mans vienīgais lūgums no jums ir, lai jūs man sniegtu sava personāla finanšu informāciju, tostarp informāciju par identitāti, mātes pirmslaulības uzvārdu, parakstu apkārtrakstus, kas iegūti no valsts notāra, un aktus.
    Es arī sagatavoju tādu līgumu kā jūs. 8 lapas. Jums bija 42 lappuses, es biju taisnīga. Šo līgumu paraksta klientu pārstāvis, jūsu bankas filiāles vadītājs un jūsu bankas direktoru padome, kuru jūs man piešķirsiet un nosūtīsit man reģistrētu kvīti.
    Pēc šī līguma saņemšanas es nosūtīšu 28 ciparu paroli jūsu klientu pārstāvim. Protams, šī parole mainīsies katru mēnesi.
    Es atvainojos un katru mēnesi iekasēšu jums 20 USD par šo līgumu un darījumiem.
    Ja jūs nevarat izpildīt šos nosacījumus, lūdzu, sagatavojiet manu 1.000.000 XNUMX XNUMX USD skaidrā naudā, un es to nopirkšu rīt.
    Es novēlu jums labus darbus, es lūdzu pēc iespējas ātrāk sazināties ar mani.
    Ar cieņu,
    Jūsu klients…

    QUELLE35
    Dalībnieks

    Lielisks puisis ;D  Paldies, ka dalījāties ar manu draugu :)

    cildens
    Dalībnieks

    Paldies Nazire, tas ir tas, ko viņi sauc par "tit for tat"...

    Nazira
    Dalībnieks

    Iedomājieties, šai sievietei ir 86 gadi, un es esmu jauns cilvēks. Es pēkšņi uzgāju lenti, ticiet man, man ir krīze, ja tikai es varētu dabūt rokās tos cilvēkus un cilvēku, kurš izgudroja lenti… ak bagātība…. Cik vecai sievietei ir paveicies...

    kübraa
    Dalībnieks

    Tas ir ļoti skaisti, veselība tavās rokās

    gods gs
    Dalībnieks

    Vielen dank für die Verteilung! :) Tā bija habe ich bisher noch nicht gesehen! :D

    anonīms
    apmeklētājs

    jarils:) jarils:) Tiešām smieklīgi un skaistas bankas tiešām tracina cilvēkus.[aplausi:)

    no Plejaden
    Dalībnieks

    sitot ar savu ieroci, to sauc :)

    wolwos
    Dalībnieks

    wow bee old masli, bet mūsu vecmāmiņa ir gudra ..
    Nu, kad viņš kļūst bagāts, viņš var darīt visu, ko vēlas...

    Interesanti, kas beigās notika :::::?? Banka ir pieņēmusi šo piedāvājumu hehehe protams nē, kāda košļājamās gumijas nauda viņiem ir 1 miljons dolāru...

    mīlestība meitene
    Dalībnieks

    tik skaista =)

    xmcraex
    Dalībnieks

    ļoti super walla

Tiek rādītas 10 atbildes — no 1 līdz 10 (kopā — 10)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.