Integrācijas kursu nevajadzība.

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Kaan
    Dalībnieks

    Pamatojoties uz manu dziļo pieredzi, man ir daži ieteikumi iesācējam un iesācējam.

    Integrationskurs ir bezjēdzīga un bezjēdzīga rīcība, īpaši pēc nesenā imigrantu iebrukuma. (Es to nesaku, tas bija nedaudz noderīgi un nozīmīgi pirms 2 gadiem)

    Es ceru, ka jūs noteikti apsvērsit šos ieteikumus.

    1. Uz kursu ierodas vismaz puse dalībnieku; Tā kā imigranti sastāvēs no cilvēkiem, kuri saņem bezdarbnieka pabalstu vai sociālo palīdzību, būtu ļoti nepareizi gaidīt, ka kurss būs produktīvs. Laika un naudas izšķiešana…
    2. Klases kopējie panākumi skolotājam nav saistoši, viņš pasniedz stundu un tiek no tās ārā, viņš zina, ko saņem vai nesaņem. Tāpēc parasti nav mērķa, lai studenti būtu veiksmīgi. Laika un naudas izšķiešana…
    3. Nodarbības pārsvarā ir pārpildītas, un, ņemot vērā, ka dalībniekiem ir jāmaksā neatkarīgi no tā, vai viņi maksā vai ne, nodarbības nav aktīvas. Laika un naudas izšķiešana…
    4. Tā kā kopējais kursa ilgums ir īss (kurš var sasniegt B600 līmeni 1 stundu laikā, B1 nozīmē spēju brīvi runāt vācu valodā ikdienas dzīvē, izņemot literāros tekstus un lietišķos terminus, lai iegūtu sīkāku informāciju tugce_doerjer :)) ), iespējams, nevar asimilēt, jo tēmas tiek apstrādātas ātri. Laika un naudas izšķiešana…
    5…
    6 ....
    7 ....

    Saraksts ir šāds…

    Ko darīt…

    Nevajadzētu aizmirst, ka jauna valsts ir jauna dzīve. Tas nav viegli, pat pirmie gadi ir ļoti grūti. Jums noteikti nevajadzētu tērēt laiku 2-3 gadus.

    Iespējams, kaut kur netālu no jums ir privāts kurss. Meklējiet un atrodiet pārbaudītu privātu kursu. Maiņas kursa sākumā, tas ir, 3 mēnešu kurss ir ap 1500-2000 €. Ar 9 līdz 12 mēnešu apmācību jūs gūsit tālu ceļu. Tad būs daudz vieglāk patstāvīgi uzlabot savu valodu. (ne mana pieredze, bet tas, ko es redzu 2-3 cilvēkos man apkārt)

    Tagad īstā problēma ir nauda nauda nauda nauda.

    Patiesībā viss ir kārtībā, ir kaut kas tāds, ko sauc par aushilfe, teilzeit. Piemēram, ja nedēļas nogalēs strādājat 1 stundas mēnesī, jūs saņemsiet aptuveni 8 ikmēneša kursa iemaksas. Patiesībā, ja jūs strādājat šīs astoņas stundas kā nakts cilvēks, jūs strādāsit 2 nedēļas nogales un saņemsit 8 mēnešus regulāru ikmēneša 4 eiro. Protams, viņi nedod visu naudu uzreiz, maksimāli 450 mēnesī.

    Nasreddins Hodža nokrita no jumta, un no katras galvas atskanēja balss. Hodža teica, pārtrauciet tukšās runas, atnesiet man kādu, kurš nokrita no jumta.

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Diemžēl tā ir taisnība, tā ir problēma, ja jūs dodaties uz kursu ātrāk, nevis vēlāk, tas ir b1 kurss, kurā tie, kas patiešām vēlas apgūt vācu valodu, neatrod gaidīto. Es zinu, ka es klasē daudz cīnos, piemēram, mans blakus esošais draugs, kamēr viņš tika ārstēts, vīlēja nagus. :D Es varu saskaitīt daudzas šādas lietas, bet, ja jūs sakāt, ka kurss nav noderīgs? Protams, tas notiek, it īpaši cilvēkiem, kuri uzskata, ka pat vārds ir ļoti svarīgs.

    Vissvarīgākais ir to atkārtot pēc kursa un pēc iespējas runāt vācu valodā. Es aizliedzu mājās runāt citās valodās, izņemot vācu valodu :D

    Kāanam ir taisnība, tagad tas ir vēl sliktāk, jo imigranti ierodas, nezinot ne vārda, un, kad viņiem rodas grūtības, skolotājam viņiem ir jāatkārto viens un tas pats priekšmets. Mūsu klasē bija vjetnamietis, viņa dēļ mēs 3 nedēļas studējām modalverbus. Tagad, kad klase sāka runāt, skolotāja mainīja priekšmetu.

    Kā jau teicu, lai kāds būtu attaisnojums, tie, kas patiešām vēlas apgūt šo valodu, mācās, un šajā vietnē ir daudz pierādījumu.

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.