jMemorize (vārda saglabāšanas programma)

> Forumi > Aktīvās mācīšanās un vācu vārdu iegaumēšanas metodes > jMemorize (vārda saglabāšanas programma)

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    shamata
    Dalībnieks

    hi draugi

    Jūs varat izmantot šo programmu, to neinstalējot nevienā datora vidē. Nav platformas atkarības. Lai jūsu lietošana būtu instalēta jūsu sistēmā, jums ir jābūt instalētai Java.
    Es izveidoju videoklipu savā mājas datorā. Videoklips par videoklipu, kas parāda gan programmas instalēšanu, gan izmantošanu reklāmas nolūkos. Ja jums ir kādi jautājumi, varat uzdot šeit.

    lejupielādēt saiti

    adaizm ir
    Dalībnieks

    hi draugi

    Jūs varat izmantot šo programmu, to neinstalējot nevienā datora vidē. Nav platformas atkarības. Lai jūsu lietošana būtu instalēta jūsu sistēmā, jums ir jābūt instalētai Java.
    Es izveidoju videoklipu savā mājas datorā. Videoklips par videoklipu, kas parāda gan programmas instalēšanu, gan izmantošanu reklāmas nolūkos. Ja jums ir kādi jautājumi, varat uzdot šeit.

    jā es atceros šo programmu, ka inn ir nepārtraukti ekrānā lapa uzdod jautājumus, uzdodot aptaujas īsu pārbaudi, vai ne?

    lejupielādēt saiti

    3,14
    Dalībnieks

    –> Šī lapa man tagad neatveras. :( Ko man vajadzētu darīt? Vai jūs varat dot man pilnīgu saiti, mans draugs, mēs varam noklikšķināt uz tā. :)

    shamata
    Dalībnieks

    –> Šī lapa man tagad neatveras. :( Ko man vajadzētu darīt? Vai jūs varat dot man pilnīgu saiti, mans draugs, mēs varam noklikšķināt uz tā. :)

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    jā es atceros šo programmu, ka inn ir nepārtraukti ekrānā lapa uzdod jautājumus, uzdodot aptaujas īsu pārbaudi, vai ne?

    Nē. Šī programma nepārtraukti neatver lapu. Padomā par šo programmu kā testu. Jūs ievadāt daudz vārdus vācu un turku valodā, un programma parādīs vārdus, kurus ievadījāt, un gribat atrast pretējo. Piemēram, jūs vēlaties rādīt vācu vārdus un jūs vēlaties zināt, kā runāt vācu valodā.

    zum Beispiel: programma parāda das Auto. Tās apakšdaļā ir parādīts rādīt līdzinieku. Mēs noklikšķinām tur un mēs saņemam vārdu "automašīna" turku valodā. Ir divas iespējas, jā un nē. Ja mēs zinām seglus, mēs noklikšķinām uz jā, un programma pāriet uz nākamo vārdu. Ja mēs nezinām, mēs noklikšķinām uz nē, un programma atkal pāriet uz citiem vārdiem, bet atkal prasa vārdus, kurus mēs nezinām. Atkarībā no jums, programmai ir iespēja atrast turku ekvivalentu no vācu valodas vai turku ekvivalentu no turku valodas. Es ceru, ka jūs saprotat, ko programma dara un kā tā darbojas. Pēc saites lejupielādes un videoklipa skatīšanās jūs sapratīsit, kāda ir programma un kā tā darbojas.

    adaizm ir
    Dalībnieks

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Es noklikšķinot uz tā, kāpēc tas rada nepārtrauktu kļūdu: ((

    shamata
    Dalībnieks

    Es noklikšķinot uz tā, kāpēc tas rada nepārtrauktu kļūdu: ((

    Ja jūs rakstāt, kāda ir kļūda, es centīšos jums palīdzēt.

    adaizm ir
    Dalībnieks

    Ja jūs rakstāt, kāda ir kļūda, es centīšos jums palīdzēt.

    Ja jūs rakstāt, kāda ir kļūda, es centīšos jums palīdzēt.

    die datei wmploc.dll cepures versijasnummer 12.7600.16667
    aber

    Windows multimediju draiveris, kas ir daudzfunkcionāls instalētājs

    shamata
    Dalībnieks

    die datei wmploc.dll cepures versijasnummer 12.7600.16667
    aber

    Windows multimediju draiveris, kas ir daudzfunkcionāls instalētājs

    Neklikšķiniet uz saites tieši. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz saites un lejupielādējiet to ar mapi Saglabāt kā. Patiesībā savienojumā nav kļūdu. Tas ir devis jums brīdinājumu, jo, noklikšķinot uz saites, jūsu pārlūkprogramma mēģina palaist to ar multivides atskaņotāju un paziņo, ka jūsu datorā Windows media player nav pareizi instalēts. Tāpēc vispirms lejupielādējiet failu datorā un pēc tam atveriet to ar multivides atskaņotāju, kuru skatāties filmas, datorā.

    3,14
    Dalībnieks

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Nē. Šī programma nepārtraukti neatver lapu. Padomā par šo programmu kā testu. Jūs ievadāt daudz vārdus vācu un turku valodā, un programma parādīs vārdus, kurus ievadījāt, un gribat atrast pretējo. Piemēram, jūs vēlaties rādīt vācu vārdus un jūs vēlaties zināt, kā runāt vācu valodā.

    zum Beispiel: programma parāda das Auto. Tās apakšdaļā ir parādīts rādīt līdzinieku. Mēs noklikšķinām tur un mēs saņemam vārdu "automašīna" turku valodā. Ir divas iespējas, jā un nē. Ja mēs zinām seglus, mēs noklikšķinām uz jā, un programma pāriet uz nākamo vārdu. Ja mēs nezinām, mēs noklikšķinām uz nē, un programma atkal pāriet uz citiem vārdiem, bet atkal prasa vārdus, kurus mēs nezinām. Atkarībā no jums, programmai ir iespēja atrast turku ekvivalentu no vācu valodas vai turku ekvivalentu no turku valodas. Es ceru, ka jūs saprotat, ko programma dara un kā tā darbojas. Pēc saites lejupielādes un videoklipa skatīšanās jūs sapratīsit, kāda ir programma un kā tā darbojas.

    –> Labi, kad es atgriezīšos mājās, es noklikšķināšu uz Ziel speichern unter… un saglabāšu mērķi citādi, kā jūs teicāt. Lai Dievs tevi svētī.

    adaizm ir
    Dalībnieks

    Neklikšķiniet uz saites tieši. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz saites un lejupielādējiet to ar mapi Saglabāt kā. Patiesībā savienojumā nav kļūdu. Tas ir devis jums brīdinājumu, jo, noklikšķinot uz saites, jūsu pārlūkprogramma mēģina palaist to ar multivides atskaņotāju un paziņo, ka jūsu datorā Windows media player nav pareizi instalēts. Tāpēc vispirms lejupielādējiet failu datorā un pēc tam atveriet to ar multivides atskaņotāju, kuru skatāties filmas, datorā.

    OK shamata benım Media palyer kāpēc calısmıyor romāns formāts bija tur nav izveidota Media, bet krogs pirmais tıkladıgımızdak Ja kāda jauna informācija par nevar būt dened tagad SI nav darīt to uzstādīšanas, kā labi palīdzēja man olurmusun
    Paldies

    3,14
    Dalībnieks

    –> Varu palīdzēt arī ar datoru saistītām programmu kļūdām. Uzmanību visiem. :)

    3,14
    Dalībnieks

    –> Labi, kad es atgriezīšos mājās, es noklikšķināšu uz Ziel speichern unter… un saglabāšu mērķi citādi, kā jūs teicāt. Lai Dievs tevi svētī.

    –> Tagad, kad es to izmēģināju skolā, ar Linux, bija saglabāšanas mērķis kā izvēlne. Tagad es atnācu mājās, no šī rīta manā klēpjdatorā ir Windows 8 Pro, opcijas, kas parādās, noklikšķinot uz saites, ir:

    - Kopējiet saiti
    – Saite in einer Registerkarte fffnen
    – Saite ir fffnen

    Ziel speichern unter… nē, kas tagad notiek?

    shamata
    Dalībnieks

    –> Tagad, kad es to izmēģināju skolā, ar Linux, bija saglabāšanas mērķis kā izvēlne. Tagad es atnācu mājās, no šī rīta manā klēpjdatorā ir Windows 8 Pro, opcijas, kas parādās, noklikšķinot uz saites, ir:

    - Kopējiet saiti
    – Saite in einer Registerkarte fffnen
    – Saite ir fffnen

    Ziel speichern unter… nē, kas tagad notiek?

    Es izmantoju arī Linux (CentOS 6). Operētājsistēma nenorāda. Man bija jautājums, kura pārlūkprogramma nav pieejama? Es neizmantoju Internet Explorer (es nezinu, kā tas ir tur). Es iesaku instalēt pārlūkprogrammu Firefox.

    https://www.mozilla.org/de/firefox/new/

    Es izmantoju Firefox, un, kad es ar peles labo pogu noklikšķināju uz saites, parādās šī opcija.

    –> Labi, kad es atgriezīšos mājās, es noklikšķināšu uz Ziel speichern unter… un saglabāšu mērķi citādi, kā jūs teicāt. Lai Dievs tevi svētī.

    …. Es ceru no mums visiem

    OK shamata benım Media palyer kāpēc calısmıyor romāns formāts bija tur nav izveidota Media, bet krogs pirmais tıkladıgımızdak Ja kāda jauna informācija par nevar būt dened tagad SI nav darīt to uzstādīšanas, kā labi palīdzēja man olurmusun
    Paldies

    Kā jau iepriekš minēju, es neizmantoju Windows operētājsistēmu, tāpēc, ja es kaut ko rakstu, es neesmu pārliecināts, vai vislabāk ir ieteikt. Draugi, kas forumā var izmantot Windows operētājsistēmu, var palīdzēt. Faktiski, lejupielādējat videoklipu datorā, jūs varat instalēt citu multivides atskaņotāju savā sistēmā un jūs varat skatīties vienmērīgi. Mans padoms jums ir VLC spēlētājs. Turklāt nav nepieciešams uzstādīt šķīdinātāju. VLC tiek uzstādīts ar saviem šķīdinātājiem. Lai gan es nevaru jums palīdzēt ar jūsu problēmu, es ceru, ka esmu mazliet palīdzējis.

    3,14
    Dalībnieks

    –> Vēl vakar uzinstalēju datorā Windows 8 Pro, man ir Internet Explorer 10, Firefox man nevajag. Vai varat augšupielādēt šo dokumentu ātrā vai dropbox? Vai es no jums prasītu pārāk daudz, ja arī to pajautātu? kauns par:)

    shamata
    Dalībnieks

    –> Vēl vakar uzinstalēju datorā Windows 8 Pro, man ir Internet Explorer 10, Firefox man nevajag. Vai varat augšupielādēt šo dokumentu ātrā vai dropbox? Vai es no jums prasītu pārāk daudz, ja arī to pajautātu? kauns par:)

    Goda brālis

    …… adrese, kas sākas ar ubuntuone, ir tāda sistēma kā dropbox. Ja problēma ir videoklipa atvēršanā atskaņotājā, es varu augšupielādēt failu kā .zip, un problēma tiks atrisināta. 

    3,14
    Dalībnieks

    -> Labi, notiek lejupielāde tūlīt. ES izdarīju. :)

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 17)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.