Kurš ir atbrīvots no A1 eksāmena? Vācijas ģimenes atkalapvienošanās

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Atbrīvojuma statuss saskaņā ar jauno likumu un konsulāta lapu

    Vīzu nodaļa Turcijā, par 11.07.2014, kas attiecas uz valodas prasībām ģimenes atkalapvienošanās viņi pieņēma jaunu pieteikumu:

    Vajadzēs izpildīt valodu prasības vīzas saņemšanai.

    Valodu prasības var atcelt tiem, kas vēlas doties uz Turcijas pilsoni (darbinieks, pašnodarbinātais), uz kuru attiecas Vācijas asociācijas nolīgums ģimenes atkalapvienošanai.

    Pirms došanās uz Vāciju laulātie, kuriem nav iespēju mācīties vācu valodu vienkāršā līmenī, vai tie, kuri nav mācījušies vācu valodu par gadu, neskatoties uz nopietniem centieniem, ir minēti skarbajos apstākļos. Smagu apstākļu gadījumā par pamatu tiek ņemts pieteikums par ģimenes atkalapvienošanos ar Vācijas pilsoni.

    Turklāt tiem, kas vēlas doties uz citiem ārzemniekiem ģimenes atkalapvienošanai, tiks dota iespēja attaisnot savus skarbos apstākļus.

    Informatīva piezīme par vācu valodas pamatzināšanu pierādīšanu, kas nepieciešama cilvēkiem, kuri atkal satiksies ar dzīvesbiedru Vācijā

    Uzturēšanās tiesību pamatīgās reformas pieprasa, lai ārzemnieki, kuri vēlas dzīvot kopā ar savu laulāto Vācijā, pieprasot vīzas, pierāda, ka viņiem ir pamatzināšanas vācu valodā savā mītnes valstī. Ar šo vienošanos mērķis ir nodrošināt, lai šie cilvēki, kas ieradīsies Vācijā, piedalītos sabiedriskajā dzīvē, sazinoties vācu valodā, vismaz vienkāršā veidā. Izmantojot šo metodi, integrācijas kursi tiks nodrošināti laulātajiem, kuri vēlāk atkal apvienojas integrācijas kursu sākumposmā, un tādējādi viņiem tiks nodrošināta iespēja uzsākt savu dzīvi Vācijā ar labākiem nosacījumiem.

    Vīzas pieteikuma laikā ir jāpierāda, ka dzīvesbiedrs, kurš ieradīsies Vācijā, var sazināties vācu valodā vismaz vienkāršā līmenī. Ar vācu valodas pamatzināšanu, konkrēti, Eiropas Padomes izstrādāto "Eiropas kopīgo valodu pamatprincipu sistēmu"
    1 līmenis attiecas uz zināšanu līmeni. Šis jauninājums ir balstīts uz Eiropas Savienības uzturēšanās un patvēruma tiesību aktu noteikumiem.

    A1 līmenī vācu valodai jābūt dokumentētai Gētes institūtā, Telc GmbH, ÖSD vai TestDaF. Eksāmenu datumus var atrast attiecīgās iestādes tīmekļa vietnē vai pa tālruni. Sertifikātus, kas iegūti no citām iestādēm vai organizācijām, nevar pieņemt vīzas pieteikumā.

    Izņēmumi: ja tiek konstatēts, ka pieteikuma iesniedzējam ir skaidras zināšanas par nepieciešamo vācu valodu, tas neprasa papildu dokumentāciju.

    Turklāt valodu sertifikāta iesniegšana nav nepieciešama šādos gadījumos:
    – Kişinin fiziksel veya zihinsel engelli olması durumunda (belgelenmeli)
    – Üstün vasıflı kişilerin, araştırmacıların, şirket kuran kişilerin, iltica hakkı almış kişilerin ve Cenevre Mülteciler Sözleşmesine göre kabul edilmiş göçmenlerin eşleri (Türkiye’den ayrılmadan önce evlenmiş olanlar için geçerli).
    – Entegrasyon ihtiyacının çok gerekli olmadığı durumlarda
    – Avustralya, İsrail, Japonya, Kanada, Kore Cumhuriyeti, Yeni Zelanda veya Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlarının eşleri

    Tie, kuriem nav pamata vācu valodas zināšanu, tomēr var gūt labumu no dažādām iespējām sasniegt vajadzīgo valodas līmeni. Nav pienākuma apmeklēt noteiktu kursu. Kā sasniegt vēlamo valodas līmeni ir atstāta ikviena personīgā izvēle. Dažas organizācijas, kas sniedz nepieciešamo sertifikātu, arī sniedz informāciju par eksāmena saturu viņu tīmekļa lapās. Lai sagatavotos cilvēkiem vislabākajā veidā ikdienas dzīvē Vācijā, eksāmeni ir paredzēti komunikācijas spējai. Lai sagatavotos eksāmenam, ieteicams brīdināt skolotāju, ka jūs uzzināsiet vācu valodu par informāciju, kas sniegta internetā.

    Sertifikāta iesniegšana no iepriekšminētajām institūcijām automātiski nenozīmē, ka personas valodas zināšanas ir pierādītas vīzu procedūru ietvaros. Ir iespējams pārbaudīt, vai sertifikāts ir pareizs un pamatots attiecībā uz situāciju un pieteikuma iesniedzēja vācu valodas zināšanu līmeni. Vienīgais lēmums par vīzas pieteikumu ir Vīzu departamentā.

    mrtgokdep uz
    Dalībnieks

    Es esmu Vācijā uzņēmējdarbībai. uzņēmums iesniedza pieprasījumu, bet nāca no manas sievas, un viņi vēlas vācu valodu dsertifaki, kā man vajadzētu sekot ceļam?

    modelētājs
    Dalībnieks

    Esmu Vācijā darba dēļ. Uzņēmums iesniedza pieprasījumu, bet viņi no manas sievas vēlas vācu valodas sertifikātu.Kā man sekot?

    Cik man lasīts, ES zilās kartes darbinieku laulātie vācu valodā nav nepieciešami, vai jūs strādājat ES zilajā kartē Vācijā?

    mrtgokdep uz
    Dalībnieks

    Es domāju, ka man bija zilā karte, bet viņi man deva aufenthaltserlaubnis kā pilsoni, kas šeit dzīvo.
    kā rezultātā notika pienākums manas sievas valodā. Pagājušajā nedēļā es iesniedzu vīzas pieteikumu ģimenes apmeklējumam un viņi atteicās. Tāpēc es to atstāju. Būs pienācis Turcijā martā, Dievs vēlas.

    dejavuxnumx
    Dalībnieks

    Wow, 3-4 nav mainījis vietni gadiem ilgi. Atcerieties manu brīnumu, kā tu esi :) @fuk_xnumx

    2princese
    Dalībnieks

    Sveiki, es ceru, ka draugi, kas ir jauni šajā forumā, vai jūs varat man palīdzēt iegūt pilsoni, man ir 2 bērni un es esmu pilsoņi, kas es esmu Turcijā, dzīvo divu mēnešu b daļa Vācijā, var pateikt, kā tagad mans dzīvesbiedrs izveidotā shēma, meitene? Ģimenes atkalapvienošanās ir pārliecināta, kā Kad esat beidzies ar bērnu un pārbaudiet A1 testu, no Stambulas tiks iesniegts pieteikums. Gaida palīdzību no draugiem, kuri ir izgājuši šādu procesu. Paldies 

Tiek rādītas 5 atbildes — no 1 līdz 5 (kopā — 5)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.