lūdzu, jautājiet man vienu jautājumu

> Forumi > Jautājumi un atbildes par vācu valodas nodarbībām > lūdzu, jautājiet man vienu jautājumu

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    mbilalxnumxt ir
    Dalībnieks

    Man ir tik garlaicīgi ķeksēt :)

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Kāpēc jums ir garlaicīgi? tas ir, piemēram, jautājums  :)

    YAMANEF uz
    Dalībnieks

    Kas notiks 2023. gada Lozannas miera līguma beigās? Un saka, ka līgumā ir slepenas klauzulas.Kas ir šie punkti?  :)

    mbilalxnumxt ir
    Dalībnieks

    Es domāju jautājumu par vācu valodu

    258
    Dalībnieks

    Temats: ikdienas rutīna
    -10 klases pakāpe
    -Rindkopā būs vismaz 15 teikumi

    Ja jūs to izdarīsit, es atradīšu savu ceļu, brāli :D

    Mani sauc šorīt šajā stundā uz skolu, es atgriežos šajā stundā, es ēdu, mācos, dodos ārā spēlēt futbolu. :D

    reyyan uz
    Dalībnieks

    labi mache ich.

    Mans vārds ir ….. uzraksti savu vārdu….. Ich bin….. uzraksti savu vecumu…. jahre alt.
    Ich stehe immer um 7 Uhr auf.
    Ich gehe um 7.30 Uhr in Schule. Die Schule ist von 8 Uhr bis 15 Uhr.
    Ich komme um 15.30 nach Hause dann esse ich zu Mittag. Nach dem Essen mache ich Hausaufgaben. Danach gehe ich nach draußen und ich spiele Fußball.

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Jūs ejat uz priekšu vai pierakstāt savus teikumus, nav svarīgi, vai tas ir nepareizs vai pareizs. Es pārbaudīšu un labošu jums nepareizās vietas. Tie tik un tā ir vienkāršākie vācu teikumi. Ja burtnīcā ierakstīsi nesaprotamos vārdus turku valodā un atkārtosi tos visas dienas garumā, tas paliks tavā prātā. Es atbildēju nedaudz novēloti, bet es varu jums palīdzēt jautājumos, ar kuriem jūs iestrēgstat.

    Piemēram, dažu vārdu nozīme teikumā ir:

    Ich stehe immer um 7 Uhr auf. AUFSTEHEN: PĀRCELŠANĀS.
    Nach dem Essen mache ich Hausaufgaben. NACH DEM ESSEN: PĒC maltītes
    dann esse ich zu Mittag. MİTTAGESSEN: PUSDIENAS .. DANN: VĒLĀK
    DANACH: VĒLĀK.
    DRAUSSENS: ĀRĀ   

    beetttxnumx
    Dalībnieks

    Kad mēs sakām zwei stuhle, vai mēs nākam ar priedēkli, piemēram, ein vai die? Vai mums vajadzētu tieši rakstīt zwei stuhle?

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Kad mēs sakām zwei stuhle, vai mēs nākam ar priedēkli, piemēram, ein vai die? Vai mums vajadzētu tieši rakstīt zwei stuhle?

    Jūs rakstīsit kopā ar zwei Stühle.
    Der Stuhl: Krēsls Die Stühle: Krēsli. Divi krēsli būtu zwei Stühle. ein un die ir artikuli, un artikuls ein ir vienskaitļa un nenoteikts artikuls. 

    beetttxnumx
    Dalībnieks

    Kā mēs varam rakstīt, ka viņam patīk lasīt grāmatas un klausīties mūziku?

    shamata
    Dalībnieks

    Kā mēs varam rakstīt, ka viņam patīk lasīt grāmatas un klausīties mūziku?

    Er liest gern Buch un hört gern Music.

    beetttxnumx
    Dalībnieks

    Nu, ja mēs sakām, ka viņa hobiji ir grāmatu lasīšana un mūzikas klausīšanās? 

    beetttxnumx
    Dalībnieks

    Ko darīt, ja mēs sakām, ka viņa hobiji ir grāmatu lasīšana un mūzikas klausīšanās?

    beetttxnumx
    Dalībnieks

    Ko nozīmē atrisināt mīklas vācu valodā

    beetttxnumx
    Dalībnieks

    Dzīvojam 10.stāva daudzdzīvokļu mājā. Esam 3. stāvā. Vai varat iztulkot teikumu

    shamata
    Dalībnieks

    Ko darīt, ja mēs sakām, ka viņa hobiji ir grāmatu lasīšana un mūzikas klausīšanās?

    Izbaudiet savus hobijus un mūziku.

    Ko nozīmē atrisināt mīklas vācu valodā

    Kreuzworträtsel leikēmija

    Dzīvojam 10.stāva daudzdzīvokļu mājā. Esam 3. stāvā. Vai varat iztulkot teikumu

    Wir wohnen in zehnter stöckigen Wohnung. Wir sind im dritten Stock.

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 22)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.